Abraham Hicks – Jak se snadno dostat do pocitu uspokojení

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Na chvíli zde zůstaňme a promluvme si  o spokojenosti a nespokojenosti. Nejsou ve vašem životě témata,  která jsou nyní uspokojující? A nejsou tam nějaká témata,  která nejsou uspokojující? Není zajímavé, že témata,  kde se cítíte nespokojeně, se nemohou zlepšit? Nemohou. Nemůžete být nadále nespokojení  z něčeho a dostat se tam, kde chcete. Váš vibrační postoj vám to neumožní. Nejste rádi, že to víte?

Jak mohu z neuspokojivého  tématu udělat uspokojující? Nechte ho být. Zaměřte se na uspokojující témata. Vážně? Ano, protože pokud  budete cítit uspokojení… nemusíte vesmíru vysvětlovat,  proč jste ve stavu přijímání. Můžete použít jakékoliv téma v životě,  abyste se do toho stavu dostali, a budete přijímat to chtěné z každého  tématu, které je pro vás důležité. Ale pokud… “Dobrá, zaměřím se  na tuto nejhorší věc, která mě napadá, a použiju ji k tomu, abych se  dostal do stavu přijímání.” Ne, nedostanete.

Použijete ji jako záminku  se do něj nedostat. Musíte se uvolnit, dobře se  vyspat, trochu si zameditovat, kde najdete záblesk  něčeho uspokojivého, nebo nemít žádné myšlenky… ale chceme,  abyste odtud odešli s těmito slovy: “Odtud se tam nedostanu.” To nezní jako optimistický Abraham,  kterého znáte a máte rádi, co? “Odtud se tam nedostanu.” Pamatujte: Z tohoto místa  nespokojenosti se tam nedostanu. Nemohu se tam dostat. Tato nespokojenost mě udržuje na místě,  kde se nemohu do stavu přijímání dostat.

Nemohu dělat správná rozhodnutí, nemohu  být na správném místě ve správný čas. Nemohu překládat myšlenky na věci,  když jsem nespokojený. Tak s tím přestanu a zaměřím se  na věci, u kterých jsem spokojen, dokud můj vzorec uspokojení  budu mít tak zažitý, že věci, u kterých jsem  předtím cítil nespokojenost, se změní, protože se na ně  nezaměřuji tak, co jim brání se změnit. Podle nás jste to slyšeli. Pomohlo by… četli jste nebo jste  nás slyšeli mluvit o emoční stupnici? Někdy mluvíme o stupnici  od deprese až po lásku a ocenění.

the_lupines_at_sunset-wallpaper-1366x768

 

Někdy ji ukazujeme jinak… je jedno,  jestli směrem nahoru nebo dolů, ale chápete rozdíl mezi tím, z čeho se cítíte  hodně špatně, a tím, z čeho se cítíte hodně dobře. Když si představíte  tuto emoční stupnici, slyšeli jste nás říkat, že z deprese  se do radosti nedostanete, ale z deprese se můžete  dostat do pomsty. Nebo z pomsty do vzteku. Lidé, co vás znají, by raději,  abyste byli v depresi než pomstychtiví, protože jim tak způsobíte více potíží,  když získáte trochu své moci zpět. Ale nyní si ten posun představte  jako posun k většímu uspokojení.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Výchova dětí

Takže nazývejte depresi nespokojenost a pomstu větší uspokojení. Nesnažte se srovnávat pomstu s radostí,  protože radost je samozřejmě více uspokojující, ale k ní se nedostanete.  Je tedy více uspokojující, když řeknete: “Mám takový vztek!” a někdo, kdo byl  na Abrahamově semináři, řekne: “Tvoříš si svou realitu. Musíš najít způsob, jak oceňovat.” A vy řeknete: “Nebo tě  prostě mohu praštit, což by bylo velmi uspokojující.”

Narážíme na to, že když se  snažíte udělat příliš velký skok z místa, kde jste, někde jinde,  kde podle někoho máte být, to není uspokojující, že ne? Pokud tuto emoční stupnici  omezíte jen na to,  abyste našli něco,  z čeho máte trochu lepší pocit… Chceme, abyste používali tato nová slova…  nejsou nová, ale nová v tomto použití. “Jsem prostě nespokojený. Co by bylo více uspokojující?” Pokud necháte každý moment  být takový, kdy si jste více vědomi, kdy cítíte nespokojenost, a pak se zaměříte  se záměrem cítit trochu větší uspokojení, dostanete se nahoru po emoční stupnici  u každého tématu v rekordním čase, a dokonce ta stará témata,  která vás brzdila, se také zlepší. To pomohlo, že?

Publikum: Ano.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *