Abraham Hicks – Jak se dostat do vibrace svých tužeb?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Naladit se na frekvenci toho,  kým skutečně jste. Proto chcete vyprávět příběh tak,  jaký skutečně je. Slyšeli jste nás mluvit o psaní scénářů? Píšete si příběh takový,  jaký ho chcete mít. Mnozí z vás předpokládáte,  že takto si tvoříte svou realitu. Řeknete si: Napíšu si to a řeknu  vesmíru, že chci tolik peněz a chci je v této hodnotě, a chci,  aby byly rozdělené do těchto aktiv. A chtěl bych tento vztah  a všechny tyto fyzické rysy, apod. Chceme, abyste si uvědomili,  že to už jste udělali skrze prožití kontrastu svého života.

Už jste si  tuto vibrační verzi reality, kterou tvoříte, dali do svého vortexu, což je vibrační realita…  vibrační verze toho, co chcete. Psaní scénářů nedělá samotné tvoření, ale psaním scénářů praktikujete  vibraci toho, co jste si už vytvořili. Psaním scénářů se dostáváte  do stavu přijímání, abyste mohli cítit impuls. Chceme, abyste věděli,  že velká část toho, co nazýváte řešení problémů, je inspirovaná ze zdroje. Dokud vám nedojde tohle,  tak vám nemůže dojít tamto, a dokud vám tamto nedojde,  nemůže vám dojít tamhleto. Nemůžete přeskočit  z prvního místa na poslední. Mezi tím existuje cesta.

Je to ale nejlepší cesta,  která vás z místa, kde vibrujete,  dostane k tomu, kým skutečně jste,  a jak se chcete cítit. Není třeba se příliš moc  zaměřovat a oceňovat a praktikovat vibraci toho,  a upevňovat vibraci toho… Vesmír váš blahobyt už přijal. Tyto procesy jsou pro vás, abyste jejich  praktikováním byli v té vibraci stále. Letmo se do té vibrace dostanete, ale dochází k tomu obvykle letmo, protože  jste pozorovali něco venku mimo vás, co ve vás ten pocit vyvolalo. Tímto psaním scénářů začínáte zevnitř…  jinými slovy záměrně  tvoříte vibrační prostředí.

trees_winter_pink_sunset-wallpaper-1366x768

 

Nyní každá vaše snaha bude o tom,  abyste se neoddělovali od příběhu, který byl už napsaný. Práce, o kterou vás žádáme,  abyste nyní dělali, je o uvolnění odporu, který vám brání  v žití příběhu, který byl už vyprávěn. Vibračně řečeno je ten příběh už hotový, a chceme, abyste cítili nezvratný  zážitek vibračního sladění se se vším, čím jste se stali. Jak ten příběh vyprávíte, praktikujete  vibraci toho, co už vibračně bylo vytvořeno.

Příběh, který vyprávíte, je o tom,  abyste dostihli a drželi krok s příběhem, který jste už vytvořili. Pokud bychom vás mohli přesvědčit,  že už je to hotové, je to hotové, je to hotové… a vše, co nyní budete dělat,  je o tom se sladit s tím, co je hotové, pak… poté můžete být tím,  kým jste, v reálném čase.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Je to jen náhoda?

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *