Jak se dostat z depresí?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

AH: Pokud jste si vědomi, že zažíváte emocionálně špatné období, tak tím vlastně říkáte, aniž byste si to uvědomovali toto: Nacvičuji tak intenzivně vibraci problému, že jsem tím na nevědomé úrovni slepý, a co je nejdůležitější, jsem mimo dosah řešení.

Tohle to znamená. Nemůžete najít řešení, pokud jste tak hluboko a potopený ve svých poblémech. Takhle toho prostě nedosáhnete. Musíte najít způsob jak dosáhnout určité vzdálenosti mezi vámi a problémem. A my tu mluvíme o vibračním rozdílu, ale musíte najít způsob jak to udělat.

Možná to bude znamenat odejít od problému, možná změnit TV kanál. Možná poslechnout si nějakou hudbu, možná jít na masáž, možná sejít se s jinými přáteli, možná to znamená spát trošku více, možná to znamená více a to jistě meditovat více. Možná to znamená dělat více Seznamů pozitivních aspektů. Může to znamenat jakékoliv množství věcí, orientovaných na akci i fokus.

Ale co to stoprocentně znamená, pokud jste si vědomí toho, že se cítíte spíše deprimovaní než šťastní. Nebo více smutní než šťastní, nebo spíš zdrcení než nadšení nebo více rozhněvaní než radostní, Pokud prostě máte sklony takovými směry, znamená to že dovolujete svému okolí, aby vás trénovalo k takové vibraci, která pro vás není přirozená.

A tohle je věc, kterou opravdu musíte slyšet: Tohle pro vás není přirozené. Je pro vás dobré cítit se dobře. A je pro vás přirozené se tak cítit. Tohle jste si naplánovali, řekli jste: Vezmu kus téhle energie, kterou jsem já sám do fyzického těla a budu objevovat prostředí které mi dodá inspiraci pro další zlepšování. A jakmile tato inspirace ze mne vyjde jako výsledek mého objevování kontrastu, vytrénuji sám sebe do vibračního Souladu s tímto budoucím aspektem mého Já.

Jak víte: Když vystřelujete rakety touhy, Zdroj ve vás se stává vibračním ekvivalentem toho, o co jste požádali. Chápete to? Chápete, že jste Zdrojová energie přestože jste zde v tomto fyzickém těle? Akceptujete že máte 2 vibrační aspekty?

Jste hrozně potichu. Akceptujete to?/smích/ Chápete to, že existuje vibrační aspekt vašeho Já, ke kterému cítíte svůj vztah? Rozumíte tomu, jaké jsou vaše emoce? Rezonuje to s vámi nějakým způsobem? Nevíte že když život se stává lepším a lepším a lepším, je to vždy protože se díváte do budoucnosti a díváním do budoucnosti myslíme dívat se směrem vibrace, která z vás vyzařuje.

Čtěte také:  Začněte přijímat své štěstí

Víte, tady je tato věc, o které jako vibrační bytosti víme a kterou většina fyzických bytostí, našich lidských přátel vůbec nechápe. Vy jste tolik zaujatí překládáním vibrací a odvádíte úžasnou práci skrze svůj zrak, svoje uši, svůj nos, vaše konečky prstů, váš jazyk.

Překládáte vibrace až do tak důrazného a přesného stupně, že máte tu svou realitu “teď”, na které opravdu visíte. Vy na ní visíte na té realitě která existuje, že kvůli ní ignorujete vibrační realitu, která je předchůdcem před všemi manifestacemi a která je také důkazem všeho co je ve smyslu vaší evoluce.

Tato vibrační realita, kterou jste začali tvořit ještě dávno před tím než jste se dostali do tohoto těla a přispěli jste do ní vším, to je vibrační realita, která se rovná všemu co jsme my jako nefyzické bytosti. A což je větší část toho, čím jsme my všichni.

Takže jakmile se zaměřujete na dnešní stav svého bankovního konta a chápeme, že realisté po vás chtějí abyste to tak dělali. Že jsou lidé, kteří objektivně zkoumají obsah vaší fyzické reality a že vám říkají: Podívej, ale takhle to je.

Ale my vám chceme říci, způsobem který nikdy nezapomenete: Ne, ne, ne, ne, ne. To je to co BYLO. Protože to co je, je tady v tomto Vortexu, což je vibrace toho kým opravdu jste. A jestliže nepřijdete na to, jak se stát teď hned, teď hned v tuto chvíli, v tuto chvíli, v tuto chvíli v tuto chvíli, v tuto chvíli v lepší vibrační shodě s tím co je, nemůžete být radostní.

Nemůžete postávat v tom co bylo. A vy řeknete: Abrahame, ale jak nám vysvětlíte tohle: Právě jsem si podíval on-line na aktuální stav svého bankovního konta a vy mi říkáte, že není aktuální? A my vám říkáme: Ani zdaleka není aktuální! To co je aktuální je to co jste nashromáždili vibračně.

A vy říkáte: Ale Abrahame nemohu přece platit vibracemi. A my na to: Protože jste to zatím nezkusili. Vy jste to vůbec nezačali zkoušet. Vy vůbec neplatíte svou vibrační měnou. Neděláte to. Vy tady postáváte, většina z vás – támhle mimo Vortex, mimo Vortex, kde je vše co chcete a vše čím jste se stali. Vy postáváte mimo Vortex a stěžujete si na “to co je”.

A my vám říkáme: Staré zprávy. Nechte je jít! Nechte je jít, protože víte co? Protože máte to svírající uvědomnění toho, že nemáte dost peněz, tak jste si dali více peněz do vaší vibrační reality. To jste udělali. A kdybychom vás dokázali dnes přesvědčit o reálnosti této vibrační reality a skutečném čase, této vibrační reality a přítomném čase této vibrační reality a rádi bychom vás alespoň maličko přesvědčili, abyste se rozhodli najít si novou závislost.

Čtěte také:  Cvičení pro každý den - proud hojnosti

Najít si novou závislost emocích, ze kterých máte ty nejlepší pocity a které můžete nalézt pouze a jedině, pokud se zaměříte na Vortex, nebo se dívat jeho směrem. Rádi bychom vás přesvědčili o jeho platnosti, existenci a jeho reálnosti, skutečné reálnosti v reálném čase. Nejzašší realita, která sahá až k tomu, kým jste se opravdu stali.

A abyste byli ochotni už dále neobhajovat “to co je”, protože to jsou stejně jen staré zprávy. To co časem zjistíte, až se budete pohybovat více a více v této vibrační sféře, zcela napojení na úplnost toho, kým opravdu jste, budete schopní dívat se na realitu, “toho co je” tak jak existuje a cítit k ní pouze lásku a ocenění protože “to co je” je pouze na druhém konci vlny, která se rovná tomuto, což jste vy, takoví jací skutečně jste.

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *