Abraham Hicks – Jak se dostat z pocitu nedostatku?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis videa:

Host: Ještě jsem moc nepracovala s emoční stupnicí. Kolem peněz a hojnosti mám pocit, že jsem uvízlá v pocitu nedostatku, a že něco musím udělat, i když vím, že stačí se od toho odpoutat, důvěřovat a zaměřit se na to, co chci. Přistoupili bychom k tomu následovně.

Abraham: Dělejte tolik, co můžete, co je v souladu s vašimi přesvědčeními. Tím myslíme tohle. Když máte přesvědčení, že vaše finanční bohatství je vázané na vaši akci, a nenabízíte žádnou akci, tak je to jako říkat si o problémy. Je to jako říkat: Věřím, že to přijde jedině tudy, ale nejsem ochotná to dělat. Je to jako říkat: Chci, aby přišlo něco, co nemůže přijít. Je vždy lepší jít chvíli v souladu se svými přesvědčeními a měnit svá přesvědčení jemně a postupně. Dokud si neukážete, že věci neuskutečňuje vaše cesta akce, ale vaše cesta emocí.

Povíme vám to otevřeně a přesně. Jak si lidé začínají uvědomovat… znovu… je to takové probouzení… sílu myšlenky a vibrace, a dobro toho, kým jsou, a hodnotu a přijímání blahobytu, který je jejich dědictvím, naráží často na potíže, protože mají pocit, že mají jednu nohu ve dvou světech. Učí se o tomto novém světě vibrací, ale dlouhou dobu byli součástí světa akce. Říkají nám věci jako: Abrahame, říkáte, abych se řídil svým blahem nebo hledal nejlépe pociťující myšlenky, ale měl bych lepší pocit, kdybych dnes nešel do práce.

obiceiuri_de_weekend_activelife-1

 

Když na to myslím, mám lepší pocit, když nejdu do práce. Nechtěl bych s tou osobou pracovat. Když už jsme v tom, ani nerad žiju s touto osobou. Spousta lidí říká: Nelíbí se mi současný stav věcí, ale nemohu jen tak přestat dělat to, co dělám. My říkáme: Nechceme, abyste přestali dělat, co děláte, protože kdybyste najednou odešli z práce nebo utekli z domova, svou emoční cestu byste dali do chaotičtějšího stavu, než v jakém už je. Chcete dosáhnout emoční rovnováhy. Pokračujte dělat to, co děláte, a dávejte větší důraz na svou emoční cestu a trochu méně energie nebo pozornosti na své akce. Nakonec ta emoční cesta nahradí cestu akcí.

Postupně se dostanete do místa, kde tak pečlivě budete pečovat o to, jak se cítíte, protože na tom vám nejvíce záleží, a protože pak budete vědět, že pečování o své emoce což znamená věnovat pozornost svým myšlenkám a vybírat si ty, které jsou ve větším souladu s tím, co chcete, tak pak vše se dostane do souladu a poté budete jedna z těch nadšených lidí, kteří se mohou jen řídit inspirací pro akci. Zjistíte, že neděláte nic z potřeby. Téměř vše budete dělat na základě inspirace.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jaký je to pocit být miliardářem?

Poté skutečně budete jedna z těch lidí, kteří nakonec budou dělat jen to, co skutečně chcete dělat. O vše ostatní bude postaráno jinými způsoby.

Host: Mám pocit, že na druhé straně stupnice mám tolik možností, které jsou o následování svého blaha, že nevím, kterou si vybrat.

Abraham: Na tom nezáleží. Vyberte si jednu. Nebo dvě. Vyberte si něco. Říkáme: Vyberte si něco. A lidé na to: Jak mám poznat, co je správné rozhodnutí? My na to: Rozhodněte se a udělejte to správné. Tím myslíme, abyste se rozhodla a dostala se s tím do souladu.

polyatomic_structure-wallpaper-1366x768

 

Uvedeme vám příklad. Nedávno někdo jel s námi poprvé na výletní plavbu Aljaškou. Téměř po skončení této plavby Esther a Jerry oznámili mexickou výletní plavbu. Někdo přišel na workshop a řekl: Bylo to úžasné. Nejlepší zážitek, jaký jsme kdy měli. Oznámili jste pak další plavbu a teď nevíme, co dělat, protože tam chceme jet a nechceme promeškat něco úžasného, ale nechceme jet, protože nechceme tak brzy dát tolik peněz za něco, co jsme právě prožili. Nevíme, co dělat.

My řekli: Na tom nesejde. Udělejte rozhodnutí a pak se s ním slaďte. Můžete se rozhodnout nejet a pak se dostat do dokonalého vibračního souladu s tím rozhodnutím uznáním: Právě jsme na plavbě byli, užili jsme si to, zvýšili jsme si vibraci a máme z ní skvělé vzpomínky. Dostáváme se do finanční rovnováhy. Naskytne se pro nás spousta dalších úžasných věcí. Rozhodněte se a slaďte se s tím. Nebo se rozhodněte jet. Vždy najdeme cestu, jak dělat to, co chceme. Řekli jsme: Na tom nesejde. Nemůžete se rozhodnout správně nebo špatně. Nebude vám ale fungovat to, pokud se rozhodnete nejet a pak se budete cítit špatně, že jste nejeli.

Nebo se rozhodnout jet a cítit se provinile z vydání tolika peněz. Jen si něco vyberte a pak se z toho, co jste si vybrala, ciťte dobře. O tom je vyrovnávání energie. Nemusíte se sladit s každou osobou na planetě, která myslí. Nemusíte se sladit nebo naladit na dokonalou náboženskou skupinu, nebo politickou skupinu nebo skupinu, která má na jedno téma nebo jiné určitou filozofii. Jediný nezbytný soulad pro vaši radost, pro vaši radostnou expanzi, je váš soulad se sebou. To je mnohem snazší na dosažení než se sladit s kýmkoliv jiným.

Je to jediná cesta souladu, která existuje. Když mluvíme o cestě radosti… o nalézání cestě k radosti skrze vyrovnání energií… mluvíme o vyrovnání energií mezi vámi a vaším vyšším Já. Ne mezi vámi a ostatními lidmi. Jen si něco vyberte a udělejte to tak, aby to pro vás fungovalo.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak jsem si zhmotnila 30 000 dolarů

Host: Dobře. Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Umění tvoření a přijímání peněz

Pokud se vám videa a články líbí, můžete ZDE darem podpořit překlady. Přepis: Host: Zdravím. Mám …

2 komentáře

  1. Opět geniální. Děkuji!!

  2. Tak nějak jsem právě tohle dneska potřebovala slyšet….. opět výborně načasováno, díky moc Daewe.
    Krásný den plný radosti z rozhodnutí přeji všem. Hanka. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *