Abraham Hicks – Jak se oceány uzdravují?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Jak se oceány uzdravují, když je zanášíme odpadem?

Abraham: Oceánu nemůžete uškodit. Už jste oceán viděl?

Host: Surfuji na něm.

Abraham: Podíval jste se na něj? Viděl jste jeho rozlehlost a dokonalost? Všude jsou nechtěné věci. Ale celková prosperita této časoprostorové reality je nepopiratelná. Je nepopiratelná. A ten, kdo to neví, má klapky na očích. Dívá se z velmi zkresleného vibračního bodu přitažlivosti. A přitahuje si důkazy toho, čemu věří.

Host: Takže ho nelze poškodit?

cestou-na-demona

Abraham: Nemůžete to pokazit, protože to nikdy nedokončíte. Nejhorší scénář je takový, když pozorujete něco nechtěného. To, co chcete, je ve vortexu, a zdroj se tím stal. A protože ve vortexu nejste moc často, tak přijdou noví s očekáváním, že půjdou na písčitou pláž v Kalifornii.

Rovnováha toho, čím jste… Nikdy nedosáhnete takové negativity, abyste rozhodili rovnováhu této planety. Rovnováhu planety neřídí váš fyzický, zkreslený, odporující stav. Řídí ji zdroj zevnitř vortexu s vědomím prosperity.

Host: To je dobré slyšet. Řekli jste, že oceán je zdrojem obrovské prosperity. Ze všeho, co v něm bylo, je a bude.

Abraham: Oceán je důkazem obrovské a konkrétní prosperity. A tím důkazem vždy bude. Tato planeta je ve stavu vývoje. Věci se neustále zlepšují. Někteří to neví nebo to necítí, protože prožívají více kontrastu. Je zde více lidí, kteří zažívají více kontrastu. Více z vás teda ví, co nechce, a víc vás ví, co chce. A jak víc vás vysílá touhy, ale nesladí se s němi, mezera mezí tím, co je, a co si umožňujete, mezi vibrační realitou a zhmotněnou realitou, se roztahuje.

paleta-na-nebi

Ale ti, kteří se s nimi sladí, prožívají radostné a vzrušující životy. Proto… Žijete v nejlepší a nejhorší době. Protože jde o dobu “nejvíce”. Vy si vybíráte, jakou část budete zažívat.

Host: Děkuji.

Abraham: Až úplně vzadu. Vstaňte. Počkat… ano, vy.

Pečujte o svou vibraci. Nalaďujte se na frekvenci toho, oč jste žádali. Uvolněte se. Protáhněte si nohy. Běžte si na masáž. Lehněte si na oceán. Sežeňte si matraci a lehněte si s ní na oceán. Prociťte rytmus, prosperitu a teplo své planety. Více se hýčkejte. Rozmazlujte se. Odmítejte dělat věci, které nejsou zábavné. Ale ať děláte cokoliv, udělejte si z toho zábavu.

Zdroj fotek ZDE

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

1 komentář

  1. K tomuto báječnému tématu mohu jen říci: 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *