OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Abraham Hicks – Jak se otevřít proudu hojnosti všeho v životě?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci článku):

Host: Děkuji, Abrahame a Jerry za vše, co děláte. Dostal jsem se do bodu ve svém životě, kdy si uvědomuju a vidím svou velkolepost jako člověka. Žiju ve velké hojnosti, nehledě na to, kolik mám peněz. Na vaší nahrávce o penězích říkáte něco o tom, že nám někdo kdysi řekl, že musíme pracovat a namáhat se, a že to není pravda. Líbilo se mi, co jste tam řekli. Rád bych nějakou pomoc si to uvědomit…

Abraham: Jak jste poslouchal nahrávku, kterou jsme už tady dnes vytvořili, část, kde jsme mluvili o hojnosti, je nesmírně dobrá. Abyste si umožnil přijmout do života peníze, které chcete, musíte se nějak dostat do pocitu té hojnosti. Právě jste řekl: Žiju v hojnosti, nehledě na to, kolik mám peněz. Bylo by mnohem lepší říct: “Žiju v hojnosti,” bez toho dodatečného tvrzení. To dodatečné tvrzení odráží váš pocit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Máte pocit, že si žijete dobře za daných okolností. Chceme, abyste řekl: “Žiju si dobře,” bez toho dodatku, který současnou realitu o něco více vysvětluje. Podstata toho tvzrení, které jste zmiňoval, je následující: Stojím zde a chci světu projevit, kým jsem. Chci světu projevit, kým se stávám. Ale nechci se dostat příliš daleko, aby se na mě nikdo nedíval a nezpochybňoval, jestli říkám pravdu o tom, kým jsem.

Uvíznul jste v představě, že vše musíte říkat takové, jaké to je. Až tak, že nechcete nejen vysvětlovat, jaké to je, ale jak jste se dostal k tomu, jaké to nyní je. To vás brzdí. Když přestanete mluvit o tom, jaké to je, a odpoutáte se od potřeby vysvětlovat, jak jste se k tomu dostal, a začnete říkat, jaké se to stává a kým skutečně jste, uvolníte veškerý odpor a začnete sklízet manifestace vašeho veškerého žádání, které jste dělal každý den svého života.

Líbí se nám, když říkáte: Na manifestacích tolik nezáleží. Ale sotva kdo to myslí vážně. Chci, abyste začali říkat: “Na manifestaci nezáleží…” skoro jste to řekl, když jste prohlásil: “Žiju hojný život nehledě na množství peněz,” To jinými slovy znamená: “Jsem radostný. Věci ke mně chodí snadno.” Chceme, aby k vám snadno chodily i peníze. Nic by vás nemělo omezovat. Vše, co chcete, byste měli plně žít. Jen vám chceme něco připomenout.

05072011403

Kdykoliv si myslíte, že získáváte vše, vás napadne něco dalšího. Jinými slovy nikdy to nedokončíte. Co se tak uvolnit a začít si užívat to, kým jste? Jsem přesně na správném místě. Každý den se to lepší. To umožní peníze do mého života? Peníze, jasnost, stabilitu… vše, co chcete. Plynulou dopravu, zelené semafory, expresní výtahy.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak si manifestovat hojnost peněz

Jerry a Esther byli ráno ve výtahu, který zastavoval v každém patře. Esther sledovala čas, protože měla jen dvě minuty na to se vrátit, a výtah zastavoval na každém patře. Jak tam stála, řekla nám: “Abrahame, příště bych chtěla expresní výtah.” Přišli tedy do pokoje a odešli zase s tím, že se musí za dvě minuty vrátit. Jerry pověděl: “Nejspíš na tebe bude čekat výtah.” Než zmáčkli knoflík, dveře od výtahu se otevřely, protože na jejich patře někdo vystupoval. Tak nastoupili, výtah nikde nezastavoval a Esther řekla: “To byl expresní výtah, o který jsem požádala.”

cista-voda

Chceme, abyste pochopili, že vše, ať velké nebo malé, takto funguje. Vesmír může řídit ve vašem zastoupení, ale musíte praktikovat stav přijímání. Nemůžete říkat: “Stává se to jim a jim, ale mně ne,” protože pak se vám to nestane. Musíte říkat: “Stává se mi to. Stává se mi to.” To nejlepší ke mně chodí. Stává se mi to.” Co se ti stává? Dobré věci se mi stávají. Co tím myslíš? – Peníze ke mně proudí. Parkovací místa ke mně chodí. Milenci ke mně chodí. Vše, co jsem vždy chtěl(a), ke mně chodí. Stává se mi to a stává se to stabilně. Takže ti to chodí vše naráz? Ne, to bych si nemohl(a) užít.

Nechci veškeré jídlo z celého svého života sníst dnes. Nechci si užít všechny milence, kteří ke mně přijdou, hned dnes. Nechci všechna parkovací místa dnes. Chci, aby to přicházelo stabilně tak, jak chci. Postupně a plynule. Vše to ke mně proudí. Jste na tom skvěle.

Host: Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak mě jako překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji. Více se dozvíte ZDE.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

2 komentáře

 1. Ahoj, děkuji za překlad 🙂
  Zákon přitažlivosti je úžasná věc a občas mě nepřestává překvapovat 😀
  Pravdou je, že si dokážu přitáhnout kdeco, ale mé 2 největší přání stále ne a přijít. Vím i důvod proč to tak mám, pokud se na něco zaměřujete a opravdu vám moc záleží na tom, aby se to stalo, díváte se na tu věc na internetu a ona tady pořád není a vy víte, že na ni teď nemáte dost peněz a že ji stále nemáte, ale už byste ji chtěli…..
  Tak přesně tímto si vibračně odporujete tomu, aby se to stalo. Respektive si to posouváte a posouváte, až se dostanete do bodu, kdy jste vlastně jako takový osel, který se žene za mrkví, kterou má na klacíku před nosem… a jezdec, který ten klacík drží, je jako vesmír. Pokud se za něčím budete hnát, strašně to budete chtít a když to nedostanete, budete smutní, naštvaní, bez energie, kterou jste museli dát na to, abyste se za tou mrkví honili.
  Co kdyby jste se raději otočili na jezdce (vesmír), požádali ho, aby vám mrkev přiblížil, tak ať na ni dosáhnete?
  TOHLE JE TEN ZPŮSOB, je tak primitivně jednoduchý, ale přitom tak těžký pro člověka, který je ovlivněn svými přesvědčeními, že si nezaslouží a že to nemůže být tak jednoduché.
  Takže je velká výzva tohle překonat a já přeji všem lidem a i sobě, aby se jim to jednou podařilo a využívali vědomě zákon přitažlivosti ve svůj nejlepší prospěch. Na odlehčení vám povím, jednu svoji nedávnou vtipnou historku.
  Bylo krásné letní ráno, šla jsem na zahradu posbírat čerstvá rajčátka. Půda byla mokrá, po dešti. Musela jsem projít velkou trávou a ze srandy jsem sama k sobě vedla rozhovor o tom, že opravdu doufám, že tam nešlápnu na nějakého slimáka.
  Bylo to přemýšlení, kterému nedáváte naprosto žádnou váhu, prostě ho přejdete, myšlenku zapomenete jen co se vrátíte ze zahrady domů a den pokračuje…. Večer přijel domů můj přítel, dovez pivo a brambůrky a tak jsme si šli společně sednout ven na naší terasu. Nemohla jsem najít boty, tak sem předběhla terasu bosá a usadila se na velké zahradní houpačce, nohy jsem si dala nahoru a užívala si teplý letní večer v pohodové atmosféře. S přítelem jsme si vykládali. Já naprosto miluji houpání na naší houpačce a tak sem se rozhodla, že se chci trochu rozhoupat, sundala nohu dolů a hádejte co…. ano byl tam 😀 slimák, na kterého jsem nechtěla stoupnout ráno na zahradě. V celém vesmíru se zrovna v ten moment, kdy sem se chtěla odžduchnout od země, abych se zhoupla nachomýtl přímo pod mojí bosou nohou 😀 Byl slizký, studený a cítila jsem ho na noze ještě 2 hodiny poté, co jsem si ji vydrhla 😀
  Takže pozor na to, co si přejete, vesmír má smysl pro humor 😀 🙂
  Zároveň je to ukázka toho, jak snadno, bez odporu a rychle k nám přijde cokoliv, na co pomyslíme a čemu nebudeme přikládat velkou váhu. Pokud svému přání neodporujete, akceleruje to rychlost manifestace do reality.
  Věřím, že i 2 největší sny se brzy splní díky zákonu přitažlivosti. 🙂 A nejen mě. Opravdu se těším, až přijde čas, kdy všichni lidé budou mít o tomto zákonu povědomí a budeme společně tvořit na naší krásné planetě.
  Mějte se krásně.

 2. D.G – díky za tvůj krásný příspěvek, slimák pobavil! 😀 A přitakávám, mám stejné zkušenosti s přáními, jak se “netlačí na pilu”, tak se vše plní až závratně rychle a snadno. A Zdroj/Vesmír/naše vyšší Já opravdu nerozlišuje velikost přání, to dělá naše mysl a naučená přesvědčení. Někdy také přesvědčení, že si zrovna toto nezasloužím, např. výchovná metoda typu ” věci lze získat jen dřinou a až za dlouho”. Na toto tvrzení se dříve věřilo, ale my jsme ti Vědomí, víme, že to jde jinak, když si to v sobě jinak nastavíme.. 🙂

  Jedno pořekadlo se na tento zákon tolik hodí:

  “JAKÝ SI TO UDĚLÁŠ, TAKOVÝ TO MÁŠ”.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *