Jak se vyrovnat s nevěrou partnera

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host:
Já jsem se opravdu tak cítila během těch posledních devíti měsíců. No a tu noc před tím než jsem vyrazila sem na plavbu s Abraham, na kterou jsem se strašně těšila, jsem zjistila, že mě manžel opravdu hodně dlouho podvádí.

AH: Souhlasíme, že vy všichni máte ve vztazích různé hodnoty které jste si sami určili. A když se ten druhý třeba chová nepříjemně nebo možná až násilně porušuje závazky které jste si vzájemně slíbili dodržet… Jinými slovy: existují v tom menší nebo větší trhliny.

Ale teď vám povíme jednu odvážnou věc. A to je, že každý s kým se dostanete do interakce vždycky poruší tento závazek, který chcete všichni dodržovat. A ten závazek, který chcete aby dodržel každý, s kým jste v těsném nebo osobním vztahu je: Chci abys mi slíbil, že dáš v našem vztahu na první místo mně, ať se děje co se děje. A to je závazek, který nikdo na světě nemůže dodržet! Protože vy nechcete být tak svázaní, nenarodili jste se takoví být.

Chtěli bychom, aby vaše svatební sliby nebo sliby vašich vztahů zněly takto: Drahý chci abys věděl, že přestože tě tak miluji, je zde stále někdo kdo má před tebou přednost. A tím je můj soulad se Zdrojem uvnitř mně. To je má vnitřní bytost, které jsem oddaná. s kterou musím být sladěná které musím plnit závazky. A můj slib tobě je tento: Dám ti tolik kolik jen mohu – mou úplnost, ne mou oddělenost. Udělám všechno proto, abych uspokojila svůj soulad a za to ti mohla dát dar žít s někým kdo je v souladu se sebou samým. A co to pro tebe znamená? Jaké výhody to pro tebe má? Je to, že já nebudu potřebovat nebo požadovat od tebe aby ses choval tak, aby mne potěšil. Mé štěstí bude záviset pouze a jedině na tom na co se zaměřím já sama. Jsou lidé, kteří se cítí zrazení, jen když jejich partneři pomyslí na někoho jiného.

Jsou lidé co se cítí zrazením když jejich partneři nevěnují svou plnou pozornost jenom jim. Jsou lidé, kteří žárlí když se jejich partner cítí štastný třeba i při myšlence nebo konverzaci s někým jiným. Zkrátka je spousta stupňů a druhů podvádění a nevěry. Ale pro většinu těch lidí, má nevěra nebo podvádění tento význam: Ty jsi přenesl svou pozornost pryč ze mně! A já byla závislá na tvé pozornosti, abych se mohla cítit dobře. A teď jsi mi tu pozornost vzal.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vaše touhy vám klepou na dveře. Pusťte je dovnitř

/AH mluví k hostu/ Promiňte, víme že to je pro vás moc silné…

Ale opravdu si přejeme, abyste vy všichni nebyli závislí na nikom jiném abyste dosáhli vnitřního souladu. To je prostě Epidemie hledání lásky na všech špatných místech. A když říkáte: On mně podváděl. My víme, víme že byly dohody které jste uzavřeli. Víme o čem mluvíte. Ale chtěli bychom abyste byli Nepodveditelní.

Jsem tak silná, že můj sebe respekt, a můj blahobyt není závislý na tom jak se chováš. Takže to co vy opravdu chcete dělat je rozmyslet si co chcete, stát se vibrační shodou k tomu co chcete a přitáhnete tím partnera, který je ve vibrační shodě s tím co chcete. Víte, takže my vám nenavrhujeme, abyste šla hledat jiného partnera. Jen vám navrhujeme abyste našla skutečný soulad s tím kdo opravdu jste, než se ho vydáte hledat.

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkuji!

 

 

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

1 komentář

  1. Milá Crazy Woman :-),moc děkuji za podžlucené titulky a za video ,kde je vidět host a vše.Díky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *