Abraham Hicks – Jak se sladit se svou vibrační hojností

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Musíte vnímat hojnost, peníze a finanční blahobyt takový, jaký skutečně je. Musíte to vnímat jako vzduch, který dýcháte. Je pro vás dostupný. Jak se mohu vibračně sladit s tím, co mám ve svém vibračním vortexu? Krátkou verzí je, že se musíte cítit dobře, když myslíte myšlenky. Takto se s tím vibračně sladíte. Jakákoliv myšlenka nedostatku nebo dělání něčeho, co nechcete, abyste získali něco, co chcete, není myšlenka v souladu.

Pokud bychom vás přesvědčili, že veškerou snahu, kterou chceme ve vás inspirovat, je jen o vyprávění příběhu, ze kterého máte dobrý pocit. Snažíme se vás navést k příjemným myšlenkám. Kdykoliv si vzpomenete na konverzaci s někým, koho máte rádi, kterou jste si v danou chvíli užívali, používáte to jako záminku se dostat do souladu. Ve skutečnosti hledáte více záminek naladit svůj přijímač na frekvenci svého vibračního vortexu. Nemá to nic společného s tím, co děláte, pouze s tím, jak se cítíte. Vše s tím, jak se cítíte.

Prohlížíte si fotoalbum a vidíte příjemné vzpomínky. Pomáhá vám to? Ano, pomáhá. Od někoho uslyšíte, že tohle byl povznášející film, tak se na něj jdete podívat a užijete si ho. Bylo to prospěšné? Ano, bylo. Jen chceme, abyste našli myšlenky, ze kterých máte lepší pocit. To je vše. Najdete myšlenky, ze kterých máte lepší pocit. Nic není třeba dělat, jen myslet… jen říkat. Proč to děláte, říkáte a myslíte? Protože se u toho cítíte lépe. To je vše. Skutečně? Musím se jen cítit lépe? Lepší pocit vás dá do souladu s tímto. Věříte v to?

Host: Ano.

bamboo_forest_kyoto_japan-wallpaper-1366x768

Abrahm: Věříte ve vibrační vortex? Podívejte se na tuto planetu. Musíte vědět, že se tu děje něco většího. Musíte vědět, že existují vesmírné síly. Musíte znát moc myšlenky. Musíte vědět, že ta širší perspektiva existuje. Víte to a když se od toho vzdálíte, necítíte se tak dobře. Jen říkáme… můžete se sladit s dobře pociťujícími myšlenkami snadněji, než si myslíte. Jak se s nimi sladíte, věci se posunou. Myslete odlišnou myšlenku, jen protože se chcete cítit dobře, najděte odlišnou emoci, což znamená, že posunete svou vibraci, a váš vztah s vaším vibračním vortexem se dostatečně posune, že vám do života přijdou odlišní lidé.

Odlišné zkušenosti, odlišné množství peněz, odlišné zážitky… vše jiné. Posuňte o trochu svou vibraci, a vše ve vašem životě se posune, aby se s tím rozdílem sladilo. Protože když se vibrace posune, ukazatel se vždy posune. Potřebujete potvrzení, abyste ji posunuli? Jaké záminky ještě potřebujete? Tohle říká váš vnitřní zdroj. Nemusíte odůvodňovat své dobré myšlenky, jen najděte dobrou myšlenku.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Bez práce (ne)jsou koláče?

Musíte se dostat do svého vibračního vortexu. Dostaňte se do něj a vnímejte, co tam je. Jak se tam dostanete,  vše vám to začne docházet. Začnete si vzpomínat, kým jste. Ne to, kým jste byli při narození, ale kým jste se od narození stali. Věříte, že existuje vaše vibrační verze? Co je podle vás deja-vu? Je to pocit, že prožíváte něco, co jste už prožili. Existuje vaše verze, která je už plně vyvinutá a připravená se manifestovat.

Je reálnější než ta reálná, kterou považujete za reálnou. Stačí vám najít nějaké myšlenky, ze kterých máte dobrý pocit, a nechat vesmír, ať vám ukáže detaily. Nechcete vidět vibračního ukazatele svého vibračního vortexu, jak se objevuje ve vašem životě? Musíte se vycvičit do souladu s tím, kým jste. Kousek po kousku.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

1 komentář

  1. Děkujeme za překlady, čteme je každé ráno. Uvítala bych nějaký, který se týká životního prostředí a ekologie.
    Na toto téma potřebuji povzbudit a Abraham to umí skvěle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *