Abraham Hicks – Jak se správně rozhodnout?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci článku):

Host: V poslední době jsem musel udělat nějaká rozhodnutí. Nebyla to nějaká zásadní rozhodnutí na fyzické úrovni, ale byla to rozhodnutí…

Abraham: Počkejte. Přerušujeme vás, ale tohle si poslechněte. Je to důležité. Ta rozhodnutí už byla udělána. Rozhodnutí už byla udělána a byla to velmi dobrá rozhodnutí. Když se oprostíte od pocitu nerozhodnosti, tak to, co už bylo rozhodnuto, vám velmi rozhodně přijde. Chápete to? Nerozhodnost je… když si prověřujete tohle, tohle a tamto… Copak nevíte, že pro vše, co jste zažili, bylo učiněno rozhodnutí? Zdroj uvnitř vás zná dokonalou cestu. Vy akorát musíte přestat zápasit s nerozhodností, a jak to uděláte, bude vám to jasné.

Host: Doposud jsem si všimnul… že když se dostanu do vortexu, nebo když jsem přesvědčen, že v něm jsem, mám tak dobrý pocit, že to rozhodnutí mě už nezajímá.

nebula_clouds-wallpaper-1920x1080

Abraham: To protože vše chcete z toho důvodu, abyste se cítil lépe, a jak se ve vortexu cítíte lépe, tak rozhodnutí je už nepodstatné.

Host: Ano. Děkuji.

Abraham: A pak zažijete tu zábavu sledování manifestací.

Host: To je další věc. Měl jsem spoustu věcí, na které jsem čekal, aby se zhmotnily… už na ně ani nemyslím. Jsem si jistý, že se objeví ve správný čas. Ale chci zpět ten pocit.

Abraham: To je ono. To, co jste řekl, přejeme vám všem. Jak se do vortexu prociťujete… jinými slovy lidé někdy mají postranní úmysly a říkají: “Dostanu se vortexu a pak získám vše, co chci.” Ale nepřítomnost toho, co chtějí, jim brání se dostat do vortexu. Když se dostanete do vortexu jen pro ten pocit, což je snadné, tak poté získáte důvod, proč ty všechny věci chcete, a ty věci pak také musí přijít. Než se nadějete… budete používat vortex na to, abyste se věcí zbavil.

ghost_nebula-wallpaper-1920x1080

Host: Je to skvělý pocit být ve vortexu, ale je vám to prostě jedno.

Abraham: A než se nadějete, budete vortex používat na to, abyste se věcí zbavil.

Host: Už jsem ho použil ke zbavení se nějakých špatných věcí.

Abraham: Mluvíme o všech věcech… ne všech, ale… lidé se snaží nahromadit tolik věcí, aby vyplnili svou prázdnotu, ale jak zjistíte, že ve vortexu ta prázdnota neexistuje, a že ji nemusíte zaplnit těmi věcmi, tak věci se stanou jen tíživými, neskladnými, nepodstatnými… Nesnažíme se vám rozmluvit manifestace. Chceme, abyste je měli všechny.

Čtěte také:  Co je to, co ve skutečnosti chceme?

Jste v takovém kruhu. Chcete nějaké věci, protože cítíte prázdnotu. Jak se dostanete do vortexu, kde prázdnotu necítíte, tak ty věci nejsou nezbytné, a věci, které máte, vám snadno proplouvají životem.

Host: Souhlasím. Moc vám děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak mě jako překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji. Více se dozvíte ZDE.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *