Abraham Hicks – Jak se správně rozhodovat?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Ráda bych řekla, že mám skvělý život. Vždy jsem ho měla. Souhlasím s tím pánem o teorii strun, protože jsem to zjistila 10 let předtím, než jsem narazila na zákon přitažlivosti. Mám skvělý život. Vlastním podnik, který jsem založila ve 24 letech. Vše mi vychází tak, jak má. A mohlo by to být ještě lepší, kdybych věděla, jak se rozhodnout, když mám nejasno mezi dvěma možnostmi. Trápím se a říkám si: “Kudy. Co když?”

Abraham: Rozhodnout se pro to, co podniknout?

Host: Ano.

Abraham: Pokud v tom nemáte jasno, tak na tom nesejde, hoďte si mincí. Neděláme si srandu. Vesmír vám může nabídnout spoustu cest k výsledku, kterého chcete dosáhnout. A je praštěné si myslet, že k tomu vede jen jedna cesta. Nedává smysl, když je váš bod přitažlivosti takový, jaký říkáte, že by vesmír… To by bylo jako říct: “Abrahame, šla jsem do bufetu a měli tam víc než jednu věc. A nevěděla jsem, co si vybrat.”

Host: To jsem celá já.

Abraham: To je ale hloupé, že ano? Snadno přijmete, že v tom bufetu je spousta lahodných věcí, a že je jedno, jakou z nich si vyberete, tak jako tak bude lahodná.” A takto chceme, abyste chápala… Lidé se někdy bojí, že jejich loď připluje a oni ji propásnou. Existuje vždy ale další, další, další a další. Váš bod přitažlivosti je totiž přitažlivý. A zákon přitažlivosti vám nabízí spoustu možností. Pokud byste se uvolnila a řekla: “Ve skutečnosti na tom nesejde. Vyberu si jednu věc a sladím se s ní.” Pak jak se ta věc vyvine, tak se odhalí více možností.

1928425

Je spousta cest, které mohou naplnit záměry, které jste si stanovila. Chceme vás uklidnit… Ulevit vám od představy, že existuje něco jako špatné rozhodnutí. Nemůžete totiž nic zkazit. A to protože to není nikdy dokončeno. I kdybyste si zvolila něco, u čeho byste po nějaké chvíli zjistila, že vám nepřináší vše, co jste chtěla, tak tohle rozhodnutí a ta zkušenost vás přiměla vypustit nové rakety touhy, a mohla jste se tak rozhodnout znova a jasněji.

Myslíme si, že důvod, proč se bojíte, že se špatně rozhodnete, je že jste jako většina lidí byla pod pečlivým dohledem druhých lidí. Je spousta lidí, kteří chtějí, abyste se vždy správně rozhodovala, abyste se rozhodla pro to, co sami chtějí. Většina lidí hledá u druhých nějaký souhlas. A když tuto potřebu odložíte a budete hledat souhlas ve vašem nitru, pak se v tom všem budete cítit svobodná. Dále bychom rádi řekli, pokud vážně nemáte jasno, pak se můžete rozhodnout pro nic, dokud pro vás ty možnosti nebudou přesvědčivější.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Přestaňte se snažit promyslet se k řešení

Host: To je ono.

Abraham: Ale tak můžete promeškat spoustu zábavy. Tím, že budete čekat, až to bude dokonalé, než to bude dokonalé. Jinými slovy… Pokud byste přijala, že už je to dávno ve vortexu, a že vesmír vám nabízí cestu nejmenšího odporu, a že tohle vaše rozhodnutí je možná součástí cesty nejmenšího odporu. Není totiž horší pocit než nerozhodnost. A o tom jste mluvila. Nerozhodnost… Pocit nerozhodnosti je to, co vám brání v pohybu dopředu.

Z našeho úhlu pohledu… kdybychom byli vámi, tak bychom to udělali. Učinili bychom rozhodnutí. Rozhodli bychom se. A pak bychom dělali vše, co můžeme, abychom se s tím rozhodnutím sladili. A pokud vážně nemá schopnost… Pokud tohle vaše rozhodnutí nemá potenciál uspokojit vše, oč jste žádala, pak to bude zřejmé a z kontrastu vypustíte další raketu touhy a pak vám bude dána další příležitost se rozhodnout. Zkuste to, bude se vám to líbit. Zjistíte, že jste intuitivně chápající. A že rozhodnutí se od sebe až tak neliší.

1549203

Host: Máte pravdu. A myslím si, že jsem to už dělala, akorát nevědomě. Když se rozhodnu, tak si všímám, jak všechno kolem mě mě navádí k tomu rozhodnutí. A tak bych se neměla zpochybňovat, Prostě jít si za svým rozhodnutím.

Abraham: Zaměřte se na to, proč tohle bylo dobré rozhodnutí a hledejte v něm pozitivní aspekty. A tohle své zaměření použijte jako důvod se sladit s tím, kým jste. Trochu se vraťme. Jsme skoro u konce, ale chceme tohle dovést k významnému závěru. Protože tak nově a lépe pochopíte, jak funguje zákon přitažlivosti a záměrné tvoření.

Místo, abyste se brala za někoho, kdo si jde za těmi věcmi, co chce, se raději vnímejte za někoho, kdo nabízí vibraci, a kdo dosahuje bodu přitažlivosti, na který je neustále odpovídáno. To, na co myslíte a to, jaký z toho máte pocit, je vše. Na ničem jiném víc nezáleží. Proces je o třech krocích. První krok je požádat. Vortex je plný toho, oč jste požádala. Zdroj… zdroj uvnitř vás přesně ví, jak uspokojit… takovým způsobem, jaký ani nedokážeme popsat, … vše, co chcete.

Vše je pro vás připravené. Vaší jedinou prací je najít způsob, jak být připravena na to, co máte ve vortexu. Vibračně připravena. Být vibračně připravena. Mou prací je být vibračně připravena na to, co je ve vortexu. Pak teda řeknete: “Mám tyhle možnosti a bojím se, že se špatně rozhodnu.” Jste vibračně připravena, když se bojíte? “Co když se ale špatně rozhodnu?” Jste vibračně připravena?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Tohle vás rozesměje!

1306409

Host: Ne.

Abraham: “Tohle rozhodnutí vypadá lépe než to druhé.” Jste vibračně připravená?

Host: Ne.

Abraham: “Asi se rozhodnu takto a budu v tom hledat pozitivní aspekty. Vidím tento a tamten pozitivní aspekt.” Jste teď vibračně připravena?

Host: Téměř.

Abraham: Ano. Vaší prací je být vibračně připravena. Ale vyžaduje to… jak někdo jiný možná řekl jasněji než my, … míru důvěry. Prvně musíte chápat, že zákon přitažlivosti existuje. Jakýchkoliv pochybností o tom se musíte zbavit. Pak musíte chápat, že jste během života vkládala žádosti do svého vortexu, které tam jsou. Věříte tomu? Tohle je důležité pochopit, protože pokud tomu nevěříte, pak je třeba si to dokázat. Pokud věříte, že zákon přitažlivosti existuje, a on existuje.

A pokud věříte, že obsah vašeho vortexu je plný vibračně hotových manifestací, které jak se vám v životě zhmotní, tak vás radostí překvapí… pokud tomu věříte, pak víte, že vaší jedinou prací teď je být vibračně připravena pro to, co máte ve vortexu. Chceme vám říct, že každý den jste pro něco z toho vibračně připravena. Proto vám do života chodí to, co chodí. Jen to chcete více kreativněji ovládat.

Chcete se více bavit. Je tolik zábavy uvědomit si něco, co chcete, a procítit se, vemluvit se do souladu s tím. Je tolik zábavy vědět, že jste do vortexu dala své touhy a vědomě se na ně připravovat. Protože jak se vám důkazy té připravenosti v životě ukážou, jak zažijete zhmotnění toho, co jste cítila, ale zatím neviděla, a jak teď vidíte to, co jste kdysi cítila, to je to, co jste vy a náš přítel řekla o teorii strun.

1656072

Cítila jste to předtím, než jste to věděla. Pokud byste to ale předtím necítila, pak byste z toho vědění neměla takový pocit. O tom je záměrné tvoření. O vědomém uvědomění dokonalosti, kterou jste, a vědomém uvědomění hodnoty, kterou jste. A pokud to neděláte záměrně, pak jak se vám to zhmotní, nemáte ten pocit. Pokud to ale děláte záměrně, jak se to stane, pak máte ten pocit. A ten pocit je pocit života. To je ten pocit, pro který jste sem přišla.

Řekla jste: “Vstoupím sem a zjistím, co chci a zjistím, jak se s tím sladit a budu si libovat v radosti, jak se mi ta věc zhmotní jako důkaz mé schopnosti tvořit, být, dělat nebo mít vše, pro co se rozhodnu.” To byl slib, který jste chápala, když jste sem přišla. A cokoliv méně než to není pro kohokoliv z vás dost.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

6 komentářů

  1. Tak tohle video se mi velice líbí ♥ Díky, Davide.

  2. Opět úžasný výběr. 🙂

  3. Díky tohle je přesně to co jsem potřebovala 🙂

  4. házení korunou jsem si ulehčila život, je to osvobozující i když mě lidi napadají, že jsem takto nezodpovědná. Sama jsem zodpovědná za svůj život a jsem rozhodnuta si ho pořádně užít – je to jízda 🙂

  5. KDyž já byhc chtěla všehcno vychytaný a at to má všecko do sebe 😀

    Chci všechno 😀

  6. a pak nestíhám je toho toliik nic nestihnu anebo co když mě ta žačne unavovat a nebude bavit mě to zase vracet?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *