Abraham Hicks – Jak se stát mistrem záměrného tvoření

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Abraham: Dobré ráno. Máme velkou radost, že jste tady. Je dobré se shromažďovat za účelem spolutvoření, souhlasíte?

Publikum: Ano.

Abraham: Víte, co chcete?

Publikum: Ano.

Abraham: Zaměřená touha je dobrá, že? Máte z ní dobrý pocit?

Publikum: Ano.

Abraham: To je klíčové, že? Když vaše touha… když to, co si myslíte, že chcete, protože se to neustále mění, že? Když z toho, po čem toužíte, se cítíte dobře, když se na to zaměřujete, na jakýkoliv aspekt té touhy, to je dobré znamení, protože to znamená, že vaše myšlenkové vzorce, vaše navyklé myšlenky, dobré slovo pro tyto myšlenky, které stále myslíte, je přesvědčení.

Když se vaše přesvědčení o vaší touze shoduje s vaší touhou… když máte pozitivní očekávání, když z toho máte dobrý pocit, pak ve vaší energii není konflikt. Žádný konflikt ve vaší vibraci. Na tom hodně záleží, protože vaše vibrace se rovná vašemu bodu přitažlivosti. To, o čem přemýšlíte, aktivuje ve vás vibraci, kterou vysíláte, a ta vibrace je váš podpis ve světě, je vaší pozvánkou od světa zpět k vám a od vás do světa.

 

fire_kissed_water-wallpaper-1366x768

To, co myslíte, a tudíž co energeticky nebo vibračně vysíláte, je vše. Chcete získat nad tím kontrolu. Nechcete přemýšlet ledabyle, nebo ledabyle vysílat vibraci, nebo někdo, kdo tvoří nevědomky. Jinými slovy se na něco podíváte, máte k tomu automatickou reakci, a tudíž vůči tomu vysíláte vibraci, a váš bod přitažlivosti je tím ovlivněn.

Většina lidí to nechápe. Ponořili se tolik do své lidskosti, do své fyzičnosti, a do svých manifestací, do toho, co dokážou vidět, slyšet, cítit, ochutnat a ohmatat, že se nezastaví a nezamyslí se nad tím, jak se to tady vše dostalo, nebo co to udržuje, nebo co způsobuje, že se to mění. Většina lidí nemá žádný vědomý vztah ve svém procesu myšlení. Nespojují si, co vysílají, a co se jim vrací.

Chceme, abyste věděli, že jste tvůrci své reality, což znamená, že si vše k sobě přitahujete. Což znamená, že dostáváte to, na co myslíte, ať to chcete, nebo ne. Nemůžete jen ledabyle pozorovat jako vrzající kolo, které dostává olej. Jen protože o tom mluví nebo myslí na to všichni ostatní, neznamená, že chcete na to myslet vy, že chcete praktikovat vibraci té věci, praktikovat její bod přitažlivosti, že chcete být přijímatelem té věci, že chcete být manifestátorem toho.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Požádej a je ti dáno

green_tropical_waterfall-wallpaper-1366x768

 

Každý den po celý den se myšlenky mění na věci. Myšlenky se mění na věci. Vaše myšlenky se mění na vaše věci. Vaše myšlenky se nemění na věci ostatních a věci ostatních se nemění na vaše věci, pokud nemyslíte na ty věci ostatních. Jinými slovy… můžete strkat nos do jejich věcí, a tam, kde je váš nos, jsou obvykle vaše oči.

Jerry si toho všímal, když s Esther jezdili po státu ve velkém autobusu. Na něco venku ukázal a říkal: To je zajímavé. Jakmile to upoutalo Estheřinu pozornost, celý autobus se začal tím směrem posouvat. Po chvíli Jerry ukazoval jen na věci přímo před ním, protože si uvědomil, že Esther jede kamkoliv, kam se dívá. Vy jste také takoví.

Máte tendenci jít tam, kam se díváte. Dívejte se tedy jen tam, kam chcete jít. Mluvte jen o tom, kam chcete jít. Aktivujte v sobě pocity o tom, co chcete nadále žít, a stáhněte pozornost z toho, co nechcete. Kolem vás je spousta lidí, kteří by řekli: “To je dost uzavřený způsob žití,” a my na to: Možná se budete muset stáhnout na chvíli, dokud nezískáte kontrolu nad svou vibrací. Ale po chvíli budete natěšení vyrazit do světa a dívat se kolem. Nebudete opatrní, protože se nebudete se bát, že vás něco zaskočí, protože víte, jak se tam dostávají.

Jakmile pochopíte, že si tvoříte svou realitu, a jakmile získáte trochu kontroly nad tím, čemu věnujete pozornost, pak do světa nepůjdete obezřetně se strachem, že na vás něco skočí, protože nemůže. Když se cítíte úžasně, můžou k vám přijít jen dobré věci. Když se zaměřujete záměrně a pak si všímáte souvislosti mezi tím, na co jste mysleli, a jak jste se z toho cítili, a co se vám vrací… poté začnete vynikat a budete mistrem záměrného tvoření.

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

1 komentář

  1. Krásné obrázky, Dajwe, moc se mi líbí, díky ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *