Jak se stát mocným tvůrcem?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Abraham: Máte rádi, když jste záměrní tvůrci?

Publikum: Ano.

Abraham: Jste na okraji nebo jste dospěli pochopení, že žijete ve vibračním vesmíru?

Publikum: Ano.

Abraham: Přijímáte, že svými myšlenkami zaměřujete energii, a že tak tvoříte?

Publikum: Ano.

Abraham: Uspokojuje vás vědění, že znát to, co nechcete, tomu procesu pomáhá? Nechcete proto být se sebou trpělivější v mezidobí, než se věci manifestují?

Publikum: Ano.

Abraham: Přistupujete k ochotě jít do vortexu kvůli tomu pocitu, namísto kvůli manifestaci? Jakmile se tam dostanete… jakmile řeknete: Mým cílem je vortex, protože ve vortexu jsem úplný a tudíž se cítím dobře, a poté se zaměřím specificky. Takto jste záměrným tvůrcem, a zde je důvod. Lidé si často myslí, že tvůrčí práce spočívá ve stanovení cílů. Tvůrčí práce probíhá, když jste ve vztahu postrádající zábavu. Tehdy si do vortexu dáte více zábavy. Tvůrčí práce probíhá, když proséváte tím, co nechcete a poznáváte, co chcete. Tvůrčí práce je proces prosévání a třídění. Děláte ji, děláte ji, děláte ji… neustále.

Lidé si pak myslí: “Musím se zaměřit velmi specificky na tuto věc, kterou chci,” ale když jsou hodně specifičtí a nemají to, co dělají? Drží si tu věc od sebe. O tom víte, že? Mluvili jsme o tom celé ráno. Když nejsou ve vortexu a zaměřují se specificky na to, co chtějí… “Chci, aby tento člověk byl takto vysoký a měl tolik peněz a tuto barvu očí, a nazýval mě takto a dělal tyto věci a měl tuto agendu a tohle srdce…” Když říkáte tyto věci a nejste ve vortexu, ale jste specifičtí, protože si myslíte, že máte být, protože si jste jistí, že o tom je záměrné tvoření, tak se udržujete stále mimo vortex a zažíváte více věcí, které nechcete… jste příliš specifičtí, příliš specifičtí.

Pak se zaměříte obecně, ztišíte svou mysl, více si libujete, dáte si masáž, chodidla si dáte do vody, pomazlíte se s kočkou, poslechnete si meditaci, poslechnete si hudbu, budete dělat víc věcí, které ty detaily omezí, takže jste obecněji zaměření. Takto vplujete přímo do prvního vortexového kanálu.

A nyní, když si představíte, co chcete, si to budete představovat, protože z toho máte dobrý pocit, ne protože se snažíte být specifičtí, aby se to manifestovalo. Vnímáte ten rozdíl? Nyní o tom mluvíte, protože z toho máte dobrý pocit, protože nemůžete vystát o tom nemluvit. Nyní o tom mluvíte, protože je to, kým jste, a co se vám ukazuje. Nyní následujete proud… chytáte se? Tohle je důležitý rozdíl.

Čtěte také:  Žádná touha není nereálná

Chcete se dostat do vortexu a pak být specifičtí. Obecné pravidlo vždy bylo: Buďte specifičtí do té míry, kdy se ještě cítíte dobře. Když nejste ve vortexu, nemůžete být vůbec specifičtí a cítit se dobře. Ale jakmile se dostanete do vortexu, tehdy o tom začněte mluvit. Jerry a Esther se někdy dostanou do bodu, kdy se cítí tak dobře, že ten pocit začnou ždímat a ždímat a ždímat…

Kdokoliv, kdo by je poslouchal, by si myslel, že zešíleli, protože mají tak dobrý pocit, když neustále opakují, jak moc se milují, a jak je život báječný, a jak je tohle zábavné, a nebylo to skvělé? Slyšel jsi, co říkala? Viděl jsi, jak se u toho tvářila? Viděl jsi, jak se díval, když to slyšel? Viděl jsi, jak jsme se všichni smáli? Pamatuješ, jaké to bylo, když jsme pluli po té řece, a jak náš průvodce byl tak chytrý a zavedl nás až na okraj, já vylezla z člunu, a lenochod visel na větvi, podívala jsem se na něj a on na mě, a velmi pomalu pohnul svou hlavou a pažemi, jakoby říkal: “Máám těě rááád.” Jerry a Esther tuto konverzaci měli 15x nebo 20x od té doby, co zažili ten blízký kontakt s lenochodem na amazonské řece v Kostarice. Neustále ten pocit ždímali a ždímali. Erik byl člověk, který řídil člun, a povídal: “Vidíte toho krokodýla?” – “Jakého?” Vzal světlo a namířil ho přímo na oči krokodýla, ten se podíval na ně a oni na něj… prostě ždímali báječné chvíle.

Chápete, co tím chceme říct? Dělejte veškeré své nabízení záměrů a zaměřování, jakmile si jste jistí, že jste ve vortexu, a sledujte moc páky energie, která tvoří světy, jak vám pomůže manifestovat cokoliv, co chcete. Nekonečně a věčně. Dobrá chvíle na přestávku.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *