Abraham Hicks – Jak se vypořádat s negativními lidmi?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Mohla bych jít do konkrétností, ale mám ráda tohle obecné, co si beru z tohoto semináře. Ale konkrétně… několikrát týdně mi volá syn a říká, že jeho práce nestojí za nic, a že prodeje se moc nedaří, a myslím si, že když nejsem ve vortexu, neměla bych mu zvedat telefon.

Abraham: I když jste ve vortexu… pokud jste ve vortexu, neslyšela byste ten telefon zvonit.

Host: Páni…

Abraham: Jinými slovy… kdykoliv se setkáte s někým, kdo si stěžuje, došlo tam k určitému vibračnímu souladu. Někdy ten telefon možná uslyšíte, ale budete mít impuls ho nezvedat. Ukazuje se vám jméno volajícího?

Host: Ano. Dívám se na něj a říkám si: Sakra, měla bych to vzít.

Abraham: Za takových podmínek ne… pokud máte z toho takový pocit. Nechceme, abyste měla pocit, že se svým dětem musíte vyhýbat. Ale chceme, abyste uznala, že když váš syn zažívá ten moment, kdy se tak cítí, tak zažívá první krok, kdy díky kontrastu poznává, co nechce, a tím, co chce. Když si někdo stěžuje, obvykle se snažíte přikrášlit to, kde se nachází, a to ho upřímně štve.

Akorát ho to přiměje vám ještě více vysvětlovat, že nevíte, o čem mluvíte, a že má skutečně mizernou práci. Ale když uvidíte, že vám volá, a máte představu, kvůli čemu volá, u vás také dochází k vypuštění rakety touhy do vašeho vortexu. Tohle není o pomáhání jemu, ale o pomáhání vám se sladit s vaší vizí o něm. Dáváte si do svého vortexu raketu touhy ohledně svého syna. Když zjistíte, že vám volá, aby si stěžoval, nebo že je nešťastný, jakou raketu vypouštíte? Po čem toužíte? Co si dáváte do vortexu?

Host: Aby byl šťastný.

Abraham: Aby byl šťasný? Nebo… a aby byl naplněný, aby se cítil spokojeně. Jinými slovy… je spousta věcí… používáme zde emoční slova. Chci, aby byl šťastný, aby se cítil ze sebe dobře. aby byl pro něj život dobrý. Vaše práce je tedy jasnější, než si momentálně připouštíte. Vaše práce je najít vibrační soulad s tím, co jste si dala do vortexu. Nehleďte na to, co dělá váš syn.

starlight-wallpaper-1366x768

 

Nežádejte po něm, aby si našel lepší práci a přestal si stěžovat, než z toho bude mít dobrý pocit. Vy si kolem toho vytvořte emoční síť. “Chci, aby můj syn byl šťastný, protože je přirozené, aby byl. Pamatuji si, když byl malý a zajímala ho spousta věcí. Tohle není o jeho poruše pozornosti, tohle spočívá v jeho nedostatečném chápání, že může dosáhnout vibrace, která mu vše dodá.” To ho nemůžete naučit, dokud to sama neuděláte.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Kontrast a utrpení

Když jste schopná se cítit dobře, nehledě na to, jestli je on šťastný, nebo není, pak jak vám zavolá, s nadšením telefon zvednete. Nechcete ho zvednout jen z toho důvodu, protože jako on chcete být šťastná a myslíte si, že než telefon zvednete, jste šťastná, a že konverzace s ním vás udělá nešťastnou. To způsobuje celou další dynamiku, protože on vás také nechce dělat nešťastnou, ale neštěstí tak trochu má rádo společnost, a on vám bude nadále volat, dokud nakonec neřeknete: “Co?!”

Jak si udržíte svou frekvenci tady, on se k vám buď přidá, nebo vám přestane volat. V obou případech bude pro vás snazší si udržet svůj vibrační soulad, kde patří… to, kým skutečně jste. Nyní nevyšilujete, když telefon zazvoní, už se necítíte zranitelně vůči tomu, že se vaše vibrace sníží. Váš soulad není nyní ohrožen jeho chováním. Nyní se na něj díváte očima zdroje. Jste na místě, kdy oceňujete kontrast, který prožívá. Jste na místě, kdy uznáváte hodnotu toho, co se děje. A protože jste ve vortexu, a on vás z něj svou negativní konverzací nedostal, protože jste praktikovala bytí ve vortexu, nyní vaše načasování bude lepší a řeknete správnou věc ve správný čas.

Napadnou vás různé věci… jak se vaše síť rozvine, manifestace myšlenek začnou přicházet v dokonalý čas. Budete mu říkat věci jako: Víš zlato, to, že jsi nešťastný, pro mě znamená, že pokládáš základy pro něco mnohem lepšího a vím, že je to příšerný pocit být na místě, kde tě nechápou a neoceňují tak, jak si zasloužíš. Ale věřím, že věci se pro tebe zlepší, protože si to zasloužíš. Nikdo s takovou konverzací nebude nešťastný.

three_moons-wallpaper-1366x768

 

Pokud řeknete: “Musíš udělat tohle a toto jinak, musíš si přestat stěžovat,” bude k tomu mít odpor. Takové věci ale neříkáte, když jste ve vortexu. Z vortexu říkáte: Vím, že se to zlepší, a těším se na to. Na každé úrovni tě podporuji a budu se mít na pozoru před věcmi, které by to mohly více podpořit. Mezitím se pokus zůstat co nejvíce šťastný tam, kde jsi.

Časem vám buď přestane volat, nebo bude nadále volat, a pokud bude stále volat, budete vědět, že se mu líbí pocit, který od vás získává, a časem mu budete schopná říct věci jako: “Mám pocit, že jsi na pokraji objevení něčeho více. Vnímám, že se ti něco uvolní. Těším se, jak se to stane. Jen k tomu přistupuj zlehka a nevyšiluj z toho. Každý člověk, který má hodně dobrou práci, měl nejprve mizernou práci. Takto poznal, co chce. Jsi více na správné cestě, než si podle mě uvědomuješ. Bude to v pořádku.”

Čtěte také:  Abraham Hicks - Uvidíte to, až tomu uvěříte.

Bude mít z vašich ujišťujících slov dobrý pocit. Ale tato slova mu nemůžete nabídnout, pokud sama nejste v souladu se zdrojem ujištění. –

Host: Dokážu to.

Abraham: Ano, dokážete.

Host: Děkuji.

Abraham: Protože jste velmi dobrá učitelka, která tohle dělá dlouho. S vašimi dětmi je to těžší, protože je ve vaší vibraci přimíchaný pocit sebeobviňování. Vše, co jsme právě řekli, co chceme, abyste mu řekla, jsme právě řekli vám.

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *