Abraham Hicks – Jak se z místa, kde nechceme být, dostat tam, kde chceme být?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Z té celé konverzace cítím, že vše je v pořádku. Cítím to uvnitř. Je to tak skvělý pocit. V určitém smyslu přirozené. Mám otázku: Je to součástí procesu?

Abraham: To je veškerý proces. Jak jsme řekli, 99 % veškerého tvoření je dokončeno vibračně, než získáte jeho důkazy. Je to jako cestovat z Phoenixu do San Diega, kde chcete být, ale většinu té 600km cesty nejste tam, kde chcete být. Pokud vás frustruje, že tam nejste… vibračně řečeno byste se otočil a vrátil se do Phoenixu. Nikdy byste se tam nedostal. Ale z hlediska z fyzické cesty z místa na místo říkáte: Chápu tu cestu. Dostanu se tam. Vidím svůj pokrok. Vidím, že s každým kilometrem, co se zaměřuji tím směrem, se vzdaluji z místa, kde nechci být, a přibližuji se tam, kde chci být.

My na to: Takže si udržujete víru. Máte důkazy, co vám ukazují, že se přibližujete. Pokud nejdete pěšky, ta cesta vás neodradí. Neodradí vás… víra vám zůstává. Svou víru si držíte. Neříkáte: San Diego je nemožný sen. Neříkáte: San Diego je nevyléčitelné. Snažil jsem se a snažil a nemohu se tam dostat. Můžete se tam dostat a vy víte, že můžete. Jak si spojíte to, že vaše pocity vám značí, jakým směrem se pohybujete, a upřímně si dokážete říct: Cítím se optimisticky. Když říkám, že vše je v pořádku, myslím to vážně, cítím to.

beautiful_red_rose_dew_drops-wallpaper-1366x768

Pak říkáme: Poté se tam můžete dostat. Pokud si udržíte to očekávání a ten postoj, musí to přijít a přijde to rychle. Tak říkáte: Dobře, jsem na cestě. Mluvil jsem s Abrahamem a ten mluvil déle než 68 sekund a získal jsem pocit té vibrace, a když jsem řekl: Vše je v pořádku, cítil jsem to. Pak jsem se podíval na svou životní situaci, a viděl jsem, že ještě nejsem v San Diegu. Jinými slovy jsem se podíval na něco a cítil negativní dopad toho, protože nejsem tam, kde chci být, a chci něco udělat, a nemám k tomu peníze, a cítil jsem zklamání.

My na to: Dobře. Zklamání vám ukazuje, že to, co se právě stalo, způsobilo, že jste přišli o své očekávání, a začali se zaměřovat na něco jiného od svého očekávání. Co můžete udělat nyní, abyste se vrátili do toho pocitu? Když se z toho pocitu odrazení dostanete záměrně do lepšího pocitu, vyčistíte si vibraci tak, že se do toho negativního místa už znovu nevrátíte. Když cítíte negativní emoci a rozeberete ji, jak děláme tady, dokud neucítíte úlevu, což vám obvykle zabere 68 sekund nebo víc, jak ve skutečnosti vnitřně ucítíte úlevu, už tu vibraci nebudete muset znovu vyčistit ohledně toho tématu. Přesunuli jste se do odlišného vibračního bodu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proč se přestat zabývat minulostí

A zde je to nejdůležitější, co chceme, abyste si vyslechli. Protože jste se posunuli do jiného vibračního bodu, manifestační důkazy se také musí posunout. Ve chvíli, co se to rozhodnete udělat, veškeré věci ve vesmíru týkající se toho tématu začnou reagovat na vaši novou vibraci. To je den, kdy vám přijde nápad, který se vám vyplatí. Toho dne narazíte na někoho, kdo něco může nabídnout vám a vy jemu a výsledkem toho si vyměníte něco finančně.

Ta trocha námahy… neviděli jste, že vás přibližuje k San Diegu, neviděli jste to, protože to není jako jet autem k cíli, ale cítili jste to, tak jste to věděli, a protože jste to cítili a chápali důležitost toho, jak se cítíte, tak jste s tím vydrželi a vydrželi a vydrželi, a brzy jste nedoufali jen, že budete mít svou hojnost, jen jste tomu nevěřili, ale věděli jste to, protože důkazy vás tak důrazně obklopují. Jen myšlenka za myšlenkou za myšlenkou. Vyčistíte to, vyčistíte to. Co tím myslíme? Vyprávíte to více tak, jak to chcete mít, a méně tak, jak nechcete.

godafoss_waterfall_iceland-wallpaper-1366x768

 

Přestanete čelit realitě a začnete realitu tvořit. Nabízíme ještě jednu hru s názvem šeková knížka. První den si do svého účtu vložíte vibračních 20 000 Kč a ty peníze toho dne vydáte. Druhého dne si vložíte 40 000 Kč a vydáte je. Třetího dne si vložíte 60 000 Kč a vydáte je za něco. 365. dne si vložíte 7 300 000 Kč a vydáte je. Jak budete vibračně vydávat tyto peníze, dojde k tomu, že budete tvořit výtoky, kudy peníze mohou proudit. Když vytvoříte vibrační výtok, přitahuje k vám vše pro jeho dosažení . To je dychtivost, to je vášeň. To je pocit nadšení. Jinými slovy, když v této časoprostorové realitě vibračně položíte základy pro touhu, dostane to věci do pohybu, a když si umožníte jít s nimi, cítíte se úžasně, a když si to neumožňujete, cítíte se příšerně.

Slyšeli jste to? To znamená, že když máte z něčeho velmi špatný pocit, znamená to, že jste o něco požádali a vaše vyšší Já se stalo něčím, s čím neumožňujete svému zbytku držet krok. Chceme, abyste si uvědomili, že vy jste důvodem, že se váš proud plyne tak rychle, jak plyne, a jste také důvodem, jestli jdete s proudem nebo proti němu. Vše, co cítíte, je o tom. Cokoliv chcete z toho důvodu, že si myslíte, že se s tím budete cítit lépe. Ať to jsou peníze, materiální předmět nebo vztah nebo zážitek, okolnost, událost… vše chcete, protože si myslíte, že jak to budete mít, budete se cítit lépe. Jak zjistíte, že jen z myšlenky na to se budete cítit lépe, dosáhnete vibrační podstaty té věci, a zákon přitažlivosti vám to musí dodat všemi spletitými detaily, které jste si během života pro sebe vytvořili.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Co nám brání si tvořit "velké" věci?

 

paliouri_halkidiki_greece-wallpaper-1366x768

Musí to tak být… a ve skutečnosti je. Než abyste si říkali: To, kde jsem… tohle nejvíce chceme, aby vám tento seminář předal takovým způsobem, abyste to vyslyšeli. Je jedno, kde se nacházíte, protože je to dočasné. Je to jako ukazatel stavu palivu. Všimli jste si, jak rychle se pohybuje? Zejména poslední dobou? Je to jen ukazatel. Nic víc. To, co se manifestuje, je jen dočasný ukazatel dočasné vibrace.

Ale říkáte: Nevnímal jsem to tak dočasně, protože jsem to žil dlouho. My na to: To protože jste reagovali stejně a nabízeli stejnou vibraci, tak se vám děje to stejné, ale je to nové. Nežijete stejný život… je to nové žití nového života z nové vibrace, akorát že vaše současná vibrace je stejná jako ta včerejší, protože jste navyklí přemýšlet stejně jako včera. Pokud jste nějakou dobu pryč z domu, kde jste vyrůstali, nebo pryč od lidí, kteří byli ve vašem dětství, a pokud domov a ti lidé stále tam stále jsou, běžte tam brzy, a uvidíte, jak dobře tam zapadnete.

Uvědomíte si, jak moc se stalo ve vašem životě, co vás udělalo tak odlišnými, než kým jste byli, když jste tam žili. Pak si uvědomte, že v každý moment každý den dochází ve vás k takovéto expanzi a růstu. Líbila se nám otázka: Jak se dostanu z místa, kde jsem, tam, kde chci být? Odpovědí je: Dívejte se směrem, kde chcete být, a mluvte směrem, kde chcete být, a nikdy se neohlížejte zpět na to, odkud pocházíte. Pokud se vám to podaří, už zítra budete mít důkazy svého opravdového jmění.

Host: Úžasné. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

1 komentář

  1. Naozaj úžasné… ĎAKUJEM

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *