Abraham Hicks – Jak se zaměřovat, abyste necítili nedostatek?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Cítíte, že vaše vyšší Já je v přítomnosti  všeho, čemu říkáte budoucí čas? Tohle je důležité uznat. Vaše vyšší Já je v přítomném čase  toho, čemu říkáte budoucí čas. Vaše vyšší Já žije to,  co přijmete a umožníte si zažít. Takže vaše vyšší Já tam už je. Cítíte, jak řízení své vibrace, což je  o cítění se tak, jak se cítí vaše vyšší Já, o naladění se na jeho  vibrační frekvenci. Pokud se ladíte na frekvenci  svého vyššího Já, které už žije to, co chcete žít, cítíte  nyní to uspokojení, které byste žili? Pokud ale stojíte ve svém nyní  a saháte po uvědomění věcí,  než jste připraveni přijmout jejich vibraci,  tak si v sobě vytváříte nedostatek a nyní cítíte nespokojenost namísto  radostného očekávání.

Cítíte to? Co s tím dělat? Cokoliv chcete,  abyste se nyní cítili dobře. Můžete se cítit dobře už nyní. Je něco, co chci, co nemám.  My na to: Takto se tam nedostanete. Dobře, zeptám se znovu: Jak se  dostanu z místa, kde nechci být, někde, kde chci být? Takto se tam nedostanete. Zeptám se jinak: Jak se mohu dostat tam,  protože tady se mi to moc nelíbí. Takto se tam nedostanete. Jak si mohu vynahradit to,  co mi nešlo dobře? Nemůžete, protože vaše uvědomění, že to nešlo  dobře, to bude udržovat, že to nepůjde dobře. Jak se mohu dostat tam, kde chci? Tím, že budete šťastní  z toho, kde jste.

Jak mohu být šťastný, kde jsem? Jak mohu být šťastný, kde jsem,  když tady tolik věcí chybí? Tím, že budete šťastní z věcí,  které už jsou tam, kde jste. Tím, že budete cítit  moc své přítomnosti. Používáním své přítomnosti  jedině tak, jak můžete. Ta jediná tvůrčí moc, kterou máte, jediná  schopnost, kterou máte k záměrnému tvoření, jediná efektivní věc,  kterou můžete dělat, je sladit se se zdrojem.

zakona-na-privlichaneto

 

To je vše, co můžete udělat. Sladit se, sladit se, sladit se. Vše ostatní je zařízené. Sladit se.  Poté se řiďte impulsem. Tečka.  Často se ptáte, jak se  dostanete někam jinam. My na to: Vážně? Jak se dostanu někam jinam od tohoto  požehnaného místa, kde jsem, kde jsem sladěný  se zdrojovou energií? Víte, jak moc jste chtěli  tento okamžik v čase? Tohle tělo? Tohle uvědomění?  Tyto fyzické smysly? Tento mechanismus zaměřování?  Tuto schopnost myslet? Tuto schopnost  komunikovat s ostatními? Tohle a tohle a tohle?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Kdy jít do akce a kdy ne?

Všude, kam jdete, vše, co děláte…  každý moment, co jste v tomto těle, Uvědomujete si, jak je to cenné  a jak moc jste to chtěli? Jaký to má skutečný potenciál? Být někde jinde? Odůvodňovat si to, že jste tady, mluvením o kilometrech  a mokasínech, ve kterých jste už chodili? Ptáme se vás, jaký má život smysl  kromě tohoto momentu? Uspokojení je o čem? Co je uspokojení? Soulad… je to soulad. Je to soulad s tím vaším širším já.

Takže jsem to já naživu a nechávám  svou úplnost vědomě být naživu. Já jsem si vědom, co můj  vnitřní zdroj nyní prožívá.  Pokud jste v místnosti sám,  co podle vás zdroj dělá? Co podle vás zdroj dělá  v tom okamžiku s vámi? Myslíte si, že zdroj je  na jiném večírku. Vaše vyšší Já není na jiném večírku. Nemá žádný strach, že něco  promešká. Vaše vyšší Já zná potenciál uspokojení. Řekněme, že jste v místnosti sám.

the_southern_lights_in_new_zealand-wallpaper-1366x768

Co podle vás dělá vaše vyšší Já? Libuje si, oceňuje,  užívá si vaši fyzičnost, zaměřené ve vašem těle, cítí se ve vašem těle dobře, vždy je schopné  najít pozitivní aspekty. To dělá vaše vyšší Já  a to chcete dělat vy, pokud chcete být v tento  a tento a tento moment radostní. Někdy chcete jet na dovolenou  a v době směřující k dovolené se nebavíte. Někdy jste na dovolené a i tak se nebavíte,  protože vám dovolená před očima utíká.

Někdy jste tady a něco děláte  a přejete si být jinde, a někdy tam jinde jste,  a pak si přejete být zase jinde. Sotva kdo z vás je plně zapojen  do tohoto okamžiku tady a teď a umožňuje spojení  fyzična a nefyzična… Chápete, jak důležité  je pro nás to spojení? Jak moc se nám líbí  nehledě na to, co děláte? Jak moc rádi proudíme  s vámi, nehledě na to, co děláte? Pokud byste se oddali  vědění, že s vámi proudíme, tak vše, co se snažíte  dělat, nebo odůvodňovat, cítili byste cestu… myslíte si, že ji ucítíte, kdybyste ty  všechny věci zatlačili na místo.

Je jedno, jak se dostanu  někam jinam, protože jsem tady. Je jedno, co jiného je na cestě,  protože tohle je dobré. Nyní jsem šťastný tam, kde jsem,  a očekávám nekonečný nadbytek radostných zážitků. Jsem spokojený tam, kde jsem.  Jsem zamilovaný do života tam, kde jsem. Miluji sebe… hodnotné,  požehnané já.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Bez práce (ne)jsou koláče?

Napojen na zdrojovou energii, která miluje  každou chvíli, co jsem tady zaměřený. Prožívá tuto časoprostorovou  realitu skrze mě a přesto ví, co je dalšího, dalšího,  dalšího a dalšího, ale bez nedostatku v očekávání.  Jen ví, že je více a více. Žádné vědomí nedostatku. Žádné spotřebování zdrojů. Obnovený, naplněný, doplněný…

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *