Abraham Hicks – Jak se zbavit dluhů?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Dobré ráno. Nejdřív bych chtěl vyjádřit Abrahamovi vděčnost za váš proces na zbavení se dluhů. Tak jak jste slíbili, po roce užívání toho procesu jsem se zbavil svých dluhů. Začínáme odznova s novým domem. To mě moc těší. Vím, že se to vyvine stejně jako poprvé. Děkuji.

Abraham: Než budete pokračovat, krátce to vysvětlíme. Mluvil o tom, že pokud se nacházíte v situaci, ve které máte pocit, jako by k vám proudilo méně peněz, než je pohodlné. Vytvořte si na papíře sloupec, do kterého vepište své výdaje od největších po nejmenší. Napište tam své měsíční výdaje. A pak začněte od těch nejmenších na spodku a zaplaťte je dvojnásob, ať jde o cokoliv. Možná jde o 11 dolarů, co máte zaplatit bance. To je jedno. Zaplaťte dvojnásob.

ws_Flying_bills_2560x1600

A pak si při tom placení řekněte: Dělám to nejlepší, abych své finanční závazky dodržel. A někdy platím 2x více, než je požadováno.

Vy víte, že to funguje, chceme vám ale říct, proč to funguje. Tím, že budete hrát tuto hru, přistupujete k placení účtů z postoje zábavy namísto obav a znepokojení. A za krátkou dobu, protože se z toho stane hra, se budete těšit na příjem i malých částek peněz navíc, protože vám to pomůže si odškrtnout to, co máte v tom sloupci. Změní to váš celý vibrační postoj vůči penězům, což je to, co je stejně nejdůležitější, aby k vám peníze začaly proudit.

Host: A moc jsem si užíval vypisování šeku na 12 000 dolarů. Děkuji.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

2 komentáře

  1. Že já se divím 😀 Ale včera večer jsem si tak říkala, že mě baví vydávat peníze – a to u mě má tak čistou vibraci, až mi bylo okamžitě jasné, že to má největší potenciál se splnit (tzn. příjem bohatství, abych je mohla poslat dál). Takže jsem si jen tak v hlavě říkala, komu bych ráda poslala kolik a zároveň jsem si uvědomila, že se díky tomu cítím líp a i víc hodná hojnosti peněz pro sebe. A dnes toto video 🙂 Jako vždy v pravý čas.

  2. Pokud máte nemovitost, tak určitě doporučuji její prodej (výkup jde někdy hodně rychle, například http://www.snadnyvykup.cz/ ). Já jsem se takto dokázal odrazit ode dna a dnes už mám nový dům a naprostá spokojenost 🙂 Je lepší být třeba v podnájmu s čistým kontem, než ve vlastním a v mínusu. Kdybych si tohle uvědomil dřív, tak jsem si ušetřil spoustu problémů…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *