Jak se zbavit pocitu viny a hanby

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Abraham-Hicks: Ještě něco?

Host: Ano. Miluju ten zapálený pocit při sportu…

AH: Ano.

Host:… hlavní sporty, to je skvělý pocit. Miluju sledovat, když můj oblíbený tým vyhraje mistrovství.

AH: Ano.

Host: Skvělý pocit. A miluju…

AH: Milujete jejich protivníky, kteří jim pomáhají zaměřit se na mistrovství?

Host: Ehm. … Vím, že to… pomáhá, ale já… Ano, člověk chce… aby prohráli. /smích/ Fandím Flames a viděl jsem chlápka, co šel s hlavou /?/ Oilers, to je hokejový tým, a tyhle věci jsme ještě… Nechci se do toho moc zamotávat, taky mám rád, když jsem sexuálně vzrušený, takže mám rády všechny tyhle věci.

Co ale nemám rád, je pocit viny a zahanbení kvůli tomu, že miluju hokej, přestože pro někoho je to barbarský sport. Nebo že miluju sexuální prožitky, které se někomu můžou i nemusí zamlouvat. Hudbu, která se někomu líbí a někomu ne, a kvůli tomu, nevím proč, se tolik zabývám tím, co si o tom myslí ostatní.

Ale chci se umět zbavit té viny a zahanbení, a myslel jsem, že nejlepší cesta, jak to udělat, je probudit v sobě pocit moci a potom /ty pocity/ můžou samy zmizet – nebo naopak se snažit promýšlet svůj postoj ke všemu.

AH: No, něco na tom je, když se dostatečně zaměříte na svou touhu, takže je tam silná hybná síla. Protože vaše touha, obzvlášť, pokud je to silná touha, silná touha, na kterou se často zaměřujete, bude převládat a ponese se. Ale my chceme mluvit o tom, co se týká té viny a zahanbení.

Chceme mluvit o tom, jak se staráte o to, co si druzí myslí. Chceme, abyste se znovu vrátil ke svému vlastnímu vnitřnímu vedení, ve spojení s nímž nikdy nepocítíte vinu ani zahanbení. Pocítíte POUZE svou sílu a nadšení a lásku a vděčnost. O čem tedy jsou tyhle starosti o to, jak na vás druzí reagují?

Už jsme se o tom zmínili dříve, ale jde o to, že se spíš snažíte zabývat se tím ve formě slov či chování, než abyste si hned na /samém/ začátku nastavili dobrý vibrační základ. Musíte z toho už předem emočně vystoupit, musíte z toho už předem vibračně vystoupit. Protože, když je to vibračně nevyvážené, tak si budete přitahovat další důkazy vibrační nerovnováhy.

Řekněme, že stojíte ve svém NYNÍ. A je vám opravdu dobře. V místnosti je spousta lidí, byl jste vibračně vybrán z velké skupiny – díky energii, která z vás vychází. Síla vaší touhy v poměru u k vašemu odporu byla v natolik dobré rovnováze, že jste se rozsvítil tak, že jsme vás z toho velkého davu mohli snadno vybrat.

Tohle vše je opravdu dobrá zpráva. A zatímco my jsme tu byli, ocitl jste se ve stavu jasnosti/pochopení, pomohl jste mnoha dalším dostat se do stavu pochopení a cítíte se opravdu dobře, právě teď, v tuto chvíli. Řekněme. Většina z toho je pravda. /smích/

Takže tady jste v tuhle chvíli, je vám dobře, a pak se objeví něco, co vás nějak trápí. A… vy k tomu obrátíte svou pozornost, a… znovu to začnete soudit. Vy z pozice svého NYNÍ se snažíte vrátit a změnit něco, co jste dříve prožil. A přitom, jak to děláte, “si obléknete” osobnost těch, které vnímáte jako své soudce. A děláte tu samou věc sám sobě.

Takže obnovíte ten soudní proces. /Obnovíte/ tu prožitou zkušenost. A dospějete k závěru, že ať už šlo o cokoli, a z jakéhokoli důvodu, jste tenkrát něco udělal špatně. Ale vy to děláte ve svém NYNÍ, nemůžete se vrátit a znovu to prožít, nemůžete se vrátit a změnit to, ale ve svém NYNÍ můžete řídit to, jak se cítíte.

Čtěte také:  film Secret - tajemství které v něm nebylo

Máme velmi přímou otázku, kterou vám chceme položit. Jestliže vaším úkolem je snažit se dostat do režimu přijímání, pokud vaším úkolem je snažit se cítit se tak, jako se cítí vaše Vnitřní bytost, pokud vaším úkolem je snažit se cítit se právě teď tak dobře, jak to jen jde – jaký význam má vracet se zpátky v čase a znovuprožívat ten moment a usoudit, že jste chyboval, a brát na sebe vinu? Má nějaký význam dělat to teď? Takže vy to neděláte úmyslně – tohle nám chcete říct?

Host: Tedy, má nějaký význam, kdybych si myslel, že bych to mohl uvolnit ze své minulosti, abych se teď cítil líp?

AH: Vy jste to z té minulosti uvolnil, protože, když minulost pominula, tak se to uvolnilo. Ale tohle je přítomnost a vy jste přitáhl něco z minulosti, co nechcete, do přítomnosti. Tady nejde o uvolnění minulosti, jde o to zaměřit se na přítomnost! Jde o to V PŘÍTOMNOSTI se sladit s tím, kdo jste.

Esther měla zážitek, kdy se něco přihodilo a někdo na ní byl naštvaný a ona teď prožívá důsledky jejich nespokojenosti a jen na chvíli říkala věci jako: Měla jsem to udělat tak a tak, a pak to dál vedlo k tomu: A před tím jsem měla udělat tohle.

Takže se vrací v čase zpátky a zpátky až tam, kde hybná síla byla ještě malá: Kdybych jen to tehdy udělala jinak! A pak ještě tehdy a tehdy a tehdy… A jakmile se z toho trochu dostala po noci dobrého spánku, promluvili jsme s ní tak jasně, že pak říkala lidem: Abraham mě dneska ráno seřval! /smích/

A to, co jsme Esther řekli, bylo: Vrať se k tomu, co víš, že je na té situaci pravda! Vrať se k tomu, jak jsi to chtěla mít! Neoslabuj se tím, že se to budeš snažit vidět z pohledu jiných, který nikdy nemůžeš chápat! Stůj v tom, co víš, že víš! A vrať se k tomu, co víš, že je.

A co tím ve skutečnosti myslíme, je: Postav se za to Dobro, o kterém tvá Vnitřní bytost ví, že jím jsi. Postav se za tu jasnost, o které tvá Vnitřní bytost ví, že jí jsi. Stůj s tím vědomím toho, kdo jsi. A nedovol, abys na sebe vzala jakoukoli špínu, kterou na tebe vyzařuje někdo jiný ze svého pocitu méněcennosti, vlastní bezvýznamnosti a zranitelnosti. Nepřetahuj to na sebe!

Řada z nich to myslí dobře, někteří ne, ale většina to myslí dobře. Ale většina z nich nevěnuje pozornost tomu, na co myslí. Kdyby každý okolo vás opravdu věnoval pozornost tomu, na co myslí, měli byste ze sebe tak dobrý pocit! Každý by ho měl.

Kdyby každý z vás byl obklopen lidmi, kteří jsou sladění, napojení, nastartovaní, kteří milují život a milují vás, tak byste sami sebe uznávali a připadali si tak krásní a báječní, protože byste to z nich cítili. Jenže vy hledáte lásku na všech možných špatných místech!

Nedívejte se na to z jejich pohledu, oni to  nedovedou, oni v tom nejsou dobří a nezajímají se o vás tak, jak si myslíte, že by měli. To není jejich věc milovat vás /tak, až se dostanete/ do Souladu. Oni to neudělají. A když hledáte souhlas u druhých, aby vás milovali až k Souladu, pokaždé přijdete zkrátka.

Ale když vnímáte tu myšlenku o nich nebo o sobě nebo o čemkoliv… a /ta myšlenka/ ladí s tím, jak to cítí vaše Vnitřní bytost, takže jste teď v souladu s tím, kdo skutečně jste, teď, když stojíte ve svém nyní – jasně, jsou tu různé věci, co jste prožili, které asi, kdybyste je prožívali znovu, tak byste žili jinak, ale co má být, co má být, nic z toho na věci nic nemění. Nemůžete to pokazita nikdy to nedokončíte a důvod, proč to nejde pokazit, je, protože to nikdy není hotové.

Čtěte také:  Vždy jste na správné cestě

Pokaždé stojíte v novém a mocném NYNÍ a vaše Vnitřní bytost vás vždy zbožňuje a ví, co chcete, a kudy vede vaše cesta nejmenšího odporu, a jak se dostat z místa, kde jste, tam, kde chcete být. Svou moc si udělujete sami. A nalézáte ji vždy v okamžiku příjemné myšlenky, v okamžiku příjemné myšlenky, v okamžiku příjemné myšlenky.

A nikdy se nedostanete k tomu, kdo jste, nebo k tomu, kým chcete být, tím, že budete litovat čehokoli, co jste kdy prožili. Nemůžete si ani pamatovat na podrobnosti, když se to stalo, nevíte ani, jak při tom tehdy proudily energie, vy si ze svého NYNÍ nemůžete ani pamatovat jaké hybné síly tehdy pohybovaly energiemi.

Musíte tu minulost pustit. Musíte to nechat být – k čemu to bylo /dobré/?  K tomu, aby jste pocítili, jak váš Vortex je plný toho, kým skutečně jste. A teď máte jediný cíl – stát se tím, kým ve skutečnosti jste. A až to uděláte, tak objevíte vášeň, kterou váš vnitřní Zdroj má pro všechny možné věci, které jste považovali za nevhodné.

Protože se necháváte vést ostatními, kteří nechtějí, abyste šli za svou vlastní vášní. Chtějí, abyste šli po jejich cestě, chtějí, abyste byli otročili tomu, co chtějí oni. Někdy schválně, nakdy dokonce ani nevědí, co chtějí.

Ale většina lidí přemýšlí velmi ledabyle. A to nemůžete, pokud chcete žít šťastně až na věky. Musíte myslet přesně, tím, že se zajímáte o to, jak se cítíte. A potom to nebude trvat dlouho, než vás hybná síla vašich myšlenek donese do okamžiku, kde se převážně cítíte dobře, a do dalšího okamžiku, kde se cítíte dobře, a do dalšího okamžiku, kde se cítíte dobře, a tak dále.

Takhle to u vás má být, tohle jste vy. Je to ve vašem Vortexu, k tomuhle vás vede vaše Vnitřní bytost. Prostě si s tím hrajte. Máte pocit, že teď dokážete snadněji nechat svou minulost být, než předtím?

Host: Ano. /aplaus/

AH: A máte menší nutkání snažit se udělat svou minulost součástí své přítomnosti? A je ve vaší minulosti něco, co si pamatovat chcete? Jistě, že je, ale stejně na to zapomeňte! /smích/ Protože ten zvyk vracet se zpátky, je poněkud zrádná půda. Nevracejte se, buďte přítomnější ve svém NYNÍ. A sledujte, co se stane. /aplaus/

Host: Včera večer jsem se na kanálu Discovery díval na program o lvech a pomyslel si přitom něco jako, že oni prostě jenom dělají a jsou to, co jsou. Takže tohle osvobození zvířete které se teď stalo tak trochu hlavním tématem, to je ten pocit, který mám, když chci prostě jen dělat tohle a být s tím pro sebe v pohodě. To, co jste říkali, opravdu pomohlo, děkuji. A záda mě nebolí.

AH: A na jiném kanálu dávali pořad o provinilém lvovi. /smích/ Jenom tam ležel pod velkým starým stromem a litoval všechny, které sežral… /smích/

Host: Děkuji.

Překlad:  verah27  2019

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *