Abraham Hicks – Jak si Ježíš přitáhnul ukřižování?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Vážím si všeho, co jste mi pomohli si rozpomenout. Co jsem před rokem objevil vaše učení, poslouchám vás každý den. A teď mám příležitost být před vámi. Velmi to oceňuji. Mluvili jste o loterii, já právě v loterii vyhrál. Děkuji.

Abraham: Zrealizoval jste vibraci, kterou jste vysílal. To je vše.

Host: Myslel jsem na slovo přijímat, co jste ho řekli poprvé. Říkám si: Jsem ve stavu přijímání? Někdy nejsem. Mou otázkou je… Zatím vše, co jste doposud řekli, se mnou naprosto rezonovalo. Vše mi zapadlo do skládačky. Vaše slova jsou dokonalá. Naprosto jim rozumím. Na jednu otázku jsem ale od vás neslyšel odpověď. Říkáte, jak jsme všichni v proudu blahobytu. Příběh, který mě při vyrůstání velmi ovlivnil, byl příběh Ježíše. Jak lidi léčil, apod. Věřím tomu.

Mám skoro pocit, jako bych ho potkal. Ale příběh ukřižování… Jak je možné být tak sladěn a ve vortexu a pak si přitáhnout takovou zkušenost? A jak se z toho stal tak silný výchozí bod, který má tak negativní vliv na tolik věcí v našem světě? Pokud je příběh pravdivý, Ježíš nám přišel pomoci. Tak jako vy. Pak se to ale zvrhlo do tohoto, co více ubližuje než pomáhá.

1306409

Abraham: Na této konverzaci je nejdůležitější si všimnout jedné věci. A tou je, že kdykoliv mluvíte o něčem, co se právě nestalo, nebo jste nebyl toho součástí, tak nevíte, jaké to skutečně bylo. Nevíte to.

Host: Ne.

Abraham: Slyšíte o různých příbězích a vnímáte je ze svého úhlu pohledu. A tohle je to nejdůležitější. Jak ty příběhy posloucháte a zaměřujete se na ně, zdroj uvnitř vás slyší, jak posloucháte ty příběhy. A zaměřuje se na ně s vámi. S jakými částmi příběhu tedy vaše vnitřní bytost rezonuje a s jakými částmi…

Host: Jste báječní. Bože.

Abraham: Nejste rád, že to víte?

Host: Ano. Myslel jsem na tento okamžik od chvíle, co jsme se rozhodli sem přijet. “Vím, že to řeknou.” A řekli jste. Máte pravdu. Když posloucháte zdroj, pokud to nezní správně, tak to správné není. Že?

Abraham: Ano.

Host: Bože. Moc vám děkuji. Jste báječní.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *