Abraham Hicks – Jak si nechat dorůst (nejen) nové zuby?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Děkuji. Tohle je velmi vzrušující. Jaký zázrak tu být  a zázrak zde být s vámi. Děkuji. Tohle byl dokonalý úvod. To, kam chci jít, a kam směřuji, je… k záměrnému léčení a možná lépe – k umění umožňování  stálé a spontánní regenerace nebo omlazení.

Abraham: Jen stěží bychom dokázali  to téma rozvinout více, než jak jsme právě udělali. Jinými slovy, otevřelo se,  cítil jste ho, je tam… nenamáhejme se. Chápete, na co narážíme? Nemá smysl dělat něco… Protože pak bychom se chovali, jakoby se  zde dělo něco vážného, ale ono neděje.  Stačí vám to?

Host: Ano.

Abraham: Jsme rádi.

Host: To, kam bych chtěl jít… vím, že je to možné, a mluvili jste  o tom, že energie a inteligence, která stvořila vesmír, je nám dostupná. Nejen to…  vím o taoistickém mistrovi, který žil  200 let a znovu mu dorostly dvě řady zubů. Rád bych vyvolal stav umožňování… abych si kompletně znovu  nechal dorůst všechny své zuby.

Abraham: To je podle nás velmi dobrý nápad. Pokud tato realita má prostředky  k tomu ve vás podnítit touhu, má prostředky k tomu,  aby vám ji plně naplnila. Je tedy třeba touha a víra. Absolutní vědění. Jak o tom s lidmi mluvíme,  všimli jsme si, že jen představa dorůstání zubů vaši pozornost zaměřuje  na zuby, která nemáte. To je háček ve všem. To je háček v hledání  partnera(ky), háček… najdeme něco, co je  obecně více přijímané. To je výzva, kterou má  většina lidí ohledně nalézání domu, ve kterém chtějí žít, nebo ohledně toho  být si schopni dovolit koupit dům.

lava_ocean_smoke-wallpaper-1366x768

To, co jim stojí v cestě, je tolik  uvědomění a pozornosti na tom, co je, že to, co je, převládá v jejich vibraci,  a znovu vytváří to, co je. Vyžaduje to stáhnutí pozornosti z toho, co je. A zaměření pozornosti  na touhu v její nejčistší formě. Proto vás pobízíme,  aby to bylo o tvoření nálady namísto směřování myšlenek. Bude to tak snazší. Pokud zjistíte, co chcete,  a proč to chcete, a zaměříte se na proč namísto na detaily, je větší pravděpodobnost,  že deaktivujete nechtěnou vibraci a aktivujete chtěnou vibraci.

O slovu “deaktivace”  jsme mluvili dlouho. Protože když je důležité,  abyste něco deaktivovali, často se díváte přímo na to,  co chcete deaktivovat, a tím to aktivujete. Je to o tom se zaměřovat  tak kompletně na to, co chcete, že nepřítomnost toho, co chcete,  už ve vaší vibraci nebude aktivní. Důvod, proč se věci pro většinu lidí  tolik nemění ve vztahu k jejich tělu, je ten, že si svého těla  jsou tolik vědomi. To můžete změnit.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vše vám vždy skvěle vychází

Jak se  začnete zaměřovat více na svou náladu namísto na vrásky pod očima, pokud své sebeuvědomění necháte být o své  náladě namísto na množství peněz, které máte v bance, pokud budete vycházet  z nálady namísto faktů, fakta se změní. Velmi dobré. To je vše,  co k tomu chceme říct.

Host: Dobře. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *