Abraham Hicks – Jak si přitáhnout skvělý vztah?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Je úžasné být zde s lidmi z daleka, kteří tu jsou, aby se cítili dobře. Skvělé. Moje otázka se týká vztahů. Jak se zde už mluvilo o praktikování vibrace, to zodpovídá část mé otázky. Ale bylo mi řečeno, nebo si myslím, že mám možná strach ze závazku ve vztahu. Já vím. Měl jsem několik vztahů. Rád si často kupuji nová auta. Hodně se stěhuji. Rád zažívám nové věci? Jsem v neustálém kroku jedna?

Abraham: Tohle je… Tohle je den na tuto konverzaci o vztazích, protože jste na ni v důsledku už zde proběhnuté konverzace všichni připraveni. Položte sobě tuto otázku ohledně vás a vztahu, který třeba začínáte. Tou otázkou je: “Hledám tento vztah, protože… bude podmínkou, která mi pomůže se cítit lépe? Nebo se už sám cítím lépe a v souladu, a tudíž tento vztah se mi v životě objevil nebo zhmotnil na základě mého souladu? Vyplňuji tímto vztahem prázdnotu nebo žádná prázdnota není, a v mém souladu přijímám impulsy k cestě, která mě vede ke vztahu, který jsem si dal do vortexu?” V tom je velký rozdíl, viďte?

Většina lidí, kteří hledají vztah, ho chtějí, protože si myslí, že se v něm budou cítit lépe. Jde o vylepšenou podmínku, kterou si myslí, že musí mít, aby se cítili dobře. A v tom je ten kámen úrazu, protože tak si navzájem říkáte: “Potřebuji tebe, abych byl úplný. Což znamená, že musíš dostát těmto kritériím, být vždy přítomný a nezklamat mě.” To ale nikdo pro nikoho udělat nemůže. Nikdo to pro vás udělat nemůže. A přesto většina chce, aby to jejich partner(ka) za ně dělal(a).

1835868

Proto se lidé přesouvají od vztahu ke vztahu. Protože tento funguje chvíli a pak ne. Další funguje chvíli a pak ne. To samé u dalšího a dalšího. Pokud ale nejprve dosáhnete vibrační stability, pak cesta ke vztahu, který je uspokojující vztah, který jste si dal do vortexu, se vám snadno odhalí. Nejste rád, že to víte?

Host: Vzdal jsem se příliš brzy? Nevyčistil jsem si v posledním vztahu vibraci? Nebo v mém vortexu byl někdo jiný?

Abraham: Není to o někom jiném. Je to o vaší potřebě, aby ta druhá osoba byla taková, jak potřebujete, abyste se cítil tak, jak chcete. Vztahy… Bude to znít divně, ale řekneme to tak, že to nezapomenete. Vztah není o partnerství s druhou osobou. Vztah je o dosáhnutí vztahu mezi vámi a Vámi, a pak potkáte někoho, kdo ten vztah zesílí. Pokud je vztah mezi tebou a mnou, tak to nevyjde. Musí být o mně a mém souladu a pak tím, co se stane posléze…

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vize harmonického vztahu

Někdy lidem říkáme: Ano, skórovali jste příliš brzy, protože tam byl potenciál pro dosažení souladu. Ale chceme vám říct, že jste se tím vztahem snažil vyplnit prázdnotu. A dokud ji nebudete mít plnou, nehledejte další vztah. To bylo bez servítek. A zároveň dobrá rada.

Host: Děkuji za to. Skvělé. Děkuji.

Abraham: Pokud se vám někdo podívá do očí a řekne: “Naplňuješ mě,” rychle utečte. Pokud vám někdo řekne: “Nemohu bez tebe žít,” peláchejte pryč. Pokud vám někdo řekne: “Před tebou jsem byl ničím,” utečte s křikem do lesa. Pokud vám někdo řekne: “Moc se mi líbíš, uvidíme, jak to půjde,” odpovězte: “Tak jo”. Pokud někdo řekne: “Mám vážně skvělý den. A ty mi stále přicházíš na mysl,” odpovězte: “Možná máme být spolu.”  Cítite ten rozdíl?

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Způsob, jak si přitáhnout životního partnera

Přepis (video na konci): Pokud budete nadále udržovat vibraci: “To není ono, to není ono, …

4 komentáře

  1. Dajwe, miluji tvé překlady. Umíš krásně vybírat témata pro život. Nádherné a srozumitelné překlady, super vybraná slova, obraty……

  2. Vlaďka Elena

    To je tak… krásné… díky… :o)

  3. Je to pravda. Nikto na nikom nesmie byť závislý, musí tam byť sloboda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *