Abraham Hicks – Jak si umožnit přijmout prosperitu do života?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Zdravím. Jak se dnes máte?

Abraham: Velmi dobře. Vše nám vždy vychází.

Host: To je skvělé. Moji otázku velmi dobře znají všichni lidé tady. Začal jsem podnikat a byl jsem z toho natěšený, ale…

Abraham: Byl jste z toho natěšenější ve fázi snění, nebo jak jste už začal podnikat?

Host: Ve fázi snění a…

Abraham: Protože v tom bylo méně odporu. Nemusíte se omlouvat, přerušujeme vás, ale chceme zmínit, že ve fázi bez podmínek bylo snadnější zůstat ve stavu přijímání, kde cítíte to natěšení. Co se stalo pak?

Host: Jak jsem začal vydělávat nějaké peníze… vedu kytarovou školu. Nedařilo se mi dostat přes překážku, kdy jsem měl hojnost a úspěch, který chci.

Abraham: Zamyslete se nad těmi podmíněnými slovy. Překážka… říkáte, že jste nezůstal natěšený, protože podmínky to natěšení nepodporovaly?

field_of_flowers_5-wallpaper-1366x768

Host: Ano. Nechápejte mě špatně. Daří se mi v tom. Uživím se. Měl bych z toho být šťastný…

Abraham: Nikdy není “měl bych být šťastný” – Je to váš přirozený stav. Pokud šťastný nejste, je pro to důvod. Důvod je ten, že se zaměřujete opačným směrem než je vaše touha. Jen nás zajímá, proč to děláte.

Host: Mě taky.

Abraham: Proč by se někdo zaměřoval na opak své touhy? To je vážná otázka. Zeptejte se: Proč bych se zaměřoval na opak své touhy? Není odpovědí téměř vždy… možná vždy… že protože se dívám na okolnosti, které se liší od mé touhy? To je jako, kdybyste jeli z Prahy do Brna a byli v polovině cesty a byli jste tak naštvaní, že ještě v tom Brně nejste. Je to cesta. Proč tak brzy hodnotíte? Proč byste hodnotili a cítili se tak špatně, když tolik cesty ještě zbývá prožít?

Host: Chápu. Přivonět si po cestě ke květinám a užívat si tu cestu.

Abraham: Nebo přijmout, že je to odvíjející se proces. Nemusíte čichat k rostlinám, abyste byl plný očekávání. Jste tedy v Jihlavě, nebo někde, kde ještě nechcete být, a cítíte se špatně, že ještě nejste v Brně, tak začnete čichat k rostlinám? To má být řešením? To podle nás není odpovědí. Co děláš? Čichám k rostlinám. Proč? Protože jsem ještě nedojel do Brna. Jsem tak naštvanej, že ještě nejsem v Brně. Bylo mi řečeno, ať čichám ke květinám. Čichám k těmto květinám, ale jen mě to zpomaluje.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Magický zákon & Rada na vyřešení finančních potíží

road_among_trees-wallpaper-1366x768

Trochu se s vámi bavíme, ale chceme, abyste pochopil, co je důvodem, proč se cítíte tak, jak se cítíte. To, jak se v jakoukoliv chvíli cítíte, má jen jediný důvod. Víte jaký? Je jeden důvod, proč se cítíte šťastní, nebo smutní. Jeden důvod, proč cítíte radost, nebo vztek. Pouze jediný důvod. Víte jaký?

Host: Ne.

Abraham: Buď o něčem přemýšlíte tak, jak o tom přemýšlí vaše vyšší Já, nebo nepřemýšlíte. Tečka. Zde je další otázka: Na co se zaměřuje vaše vyšší Já? Nezáleží na tom, na co jste vy, ale na co se vždy zaměřuje vaše vyšší Já? Na vaše pozitivní výsledky. Vaše splněné sny. Vaše splněné touhy. Na to se zaměřuje vaše vyšší Já. Když se necítíte dobře, co to znamená o vašem myšlení? Myslíte v rozporu. Nemáte to v úmyslu.

Lidé říkají: Neustále myslím na peníze a cítím se příšerně. Nepřitahujete si peníze, když se cítíte špatně, když na ně myslíte. Musíte najít způsob, jak na něco myslet a cítít se u toho dobře. Zde je další důležitá věc. Říkáme to často, ale dnes jsme to neřekli. První krok: To je o něco požádat. Třetí krok: To je umožnit si to. Oba tyto kroky jsou odlišné, které obvykle děláte ve dvou odlišných chvílích. Nemůžete být zároveň ve stavu žádání a ve stavu umožňování. To, u čeho lidé dělají více chyb než u všeho ostatního, je to, že neustále žádají, žádají a žádají o to, co jim chybí, chybí a chybí… Snažíte se to vynahradit svým žádáním nebo činy.

amazing_landscape-wallpaper-1920x1080

Udržujete se ve ztuhlém místě, kde si tak uvědomujete, že se to ještě nestalo, že se proslavíte jako ten člověk, kterému se to ještě nestalo. Víte, že tím člověkem jste, když vám přátelé říkají: “Už jsi získal tu práci? Už jsi to změnil?” Tohle je totiž to, co neustále vyzařujete. Pomohlo to?

Host: Ano. Velmi.

Abraham: Co jste chtěl říct?

Host: Ale ne… asi jsem to zapomněl. Slyšel jsem, že když děláte něco zábavného, jste více v souladu a ve vortexu. Je to těžké, protože když se třeba cítím špatně ze svého podnikání, tak si zahraju na kytaru. Je to zábava, ale neudržuji své podnikání…

Abraham: Ale ano. V tom se mýlíte. Udržujete. Tím jsme mysleli, když jsme říkali žádání a umožňování. Žádání máte za sebou, a při hře na kytaru umožňujete, pokud nezpíváte píseň se slovy: “Moje podnikání ještě není dobré.”

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proud hojnosti

Host: To není moc dobrá píseň.

Abraham: Příšerná. Většina písní je o zkrachovalé lásce. O tom, že nic nevychází… Když se lidi cítí hodně špatně, jsou velmi kreativní…. A pak s tím rezonují miliony lidí. Ale ničemu to nepomáhá. Stačilo?

Host: Ano.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Umění tvoření a přijímání peněz

Pokud se vám videa a články líbí, můžete ZDE darem podpořit překlady. Přepis: Host: Zdravím. Mám …

2 komentáře

  1. Překrásné, děkuji Dajwe ♥

  2. Dekuji Dajwe za praci, kterou delate s temito preklady!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *