Abraham Hicks – Jak si vylepšit zrak?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Tohle je šílené. Tohle je můj první seminář Abrahama Hickse. Jsem vděčná, že tu jsem. Nikdy jsem na plavbě nebyla. Jsem zde poprvé s Abrahamem. Jsem zde se svou sestrou, která je má nejlepší kamarádka. Plavíme se ve Středozemí s ostatními skvělými lidmi a užíváme si to. Jsem tedy velmi vděčná a na dobrém místě ve svém životě. Mám dvě otázky. Jedna je obecná a možná bude zajímavá pro všechny. Druhá je osobnější.

Obecně řečeno… nosím brýle od doby, co jsem vystudovala střední školu.. Zajímalo by mě, jak mohu vidět lépe. Jak mohu vidět bez brýlí? Co mohu udělat, abych si zlepšila zrak. Je to sval, který je možné vylepšit… je tedy možné, mám jíst více mrkví nebo dělat více očních cvičení, abych viděla lépe, a možná ani brýle nenosila? Je možné vyléčit nebo vylepšit můj zrak?

wpid-vision

Abraham: Ano. To nejdůležitější na pochopení jakékoliv vaší touhy je to, že je to o zaměření. Je zajímavé, že mluvíme o očích a zaměření ve stejnou chvíli, co mluvíme o vibračním zaměření. To, co je zajímavé na tom, jak na to pohlížíte, a dokonce na tom, co jste o tom řekla, je to, že jak jste si sundala brýle, vaše víra a očekávání je, že bez nich tak dobře nevidíte. Samozřejmě jste si všimla těchto rozdílů…

Všimla jste si, že když jste unavená, nebo i můžete říct, že když máte unavené oči, tak váš zrak je rozmazanější? Všimla jste si, že když nosíte brýle, že vaše oči na nich začnou být závislé? Jinými slovy čočky dělají zaměřování, aby vaše oči mohly být línější. To je důvod, proč postupem času dostáváte předpis na silnější a silnější čočky. Není nezbytné, aby se vaše oči měnily. Prostě se změní, protože jim nedáte důvod se zaměřit tak, jak jsou schopné. Nemyslíte si, že je to zajímavé?

Host: Ano.

Abraham: Víme, že existuje spousta fyzických lidí na spoustě fyzických místech, většinou ordinace očních optiků… kteří by nesouhlasili s tím, co jsme právě řekli, protože se dívají na výsledky. Dívají se na manifestace zraku lidí. Nezkoumají vibrační důvod té manifestace. Nezkoumají vibrační zaměření. Nezkoumají emoční zaměření. Jen se dívají na výsledky dané situace. Bylo by dobré začít říkat věci jako: Velmi tyto čočky oceňuji, které mi občas pomáhají se jasněji zaměřovat. Čas od času si ty brýle nenasazujte, a očekávejte to stejné od svých vlastních očí.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Co je za pocitem lásky?

blue_eyes___blue_eyes___-wallpaper-1366x768

Uvedeme vám nejlepší příklad, který pro tohle máme. Esther a Jerry se přestěhovali z Arizony do Texasu. Vyžadovalo to nový řidičský test a tudíž novou oční prohlídku. Esther se dívala do malého udělátka a řekla: Tohle je pokažené. Protože když se do něj dívala naposledy, viděla jasněji. Milá žena jí vysvětlila: V pořádku. Pokud jasně nevidíte, můžete se vrátit, ale mezitím si běžte pro brýle, abyste viděla, co tu je. Esther si pomyslela: To se zdá jako spousta potíží. Tak nám řekla: Abrahame, vidíte, co je tady uvnitř? Trochu jsme jí naklonili hlavou do strany, požádali ji, aby se zhluboka nadechla a znovu podívala, a v tu chvíli písmena uvnitř udělátka přečetla bez potíží.

Esther byla touto zkušeností udivena. Protože ví, že její oči jsou stále ty stejné. Šlo jen o odlišný bod zaměření. Chápete, co tím myslíme? Vidíme, že nic z tohoto jste ještě nezažila, protože máte pocit, že je něco, co neděláte, co musíte dělat. Ale ještě jste se na to takto nepodívala. Vaše přesvědčení vám stojí v cestě. Panuje představa, že vaše oči se s věkem horší. “Jak Abrahame vysvětlíte, že někteří se rodí s lepším zrakem než ostatní?” Víme, víme, víme… je spousta manifestací, které používáte jako ospravedlnění pro to, abyste neměli věci tak, jak chcete, ale položila jste otázku: Jak mohu vidět jasněji skrze tyto oči?

Takto jsme slyšeli vaši otázku. Odpověď na to je: Nejprve pochopte, že můžete, očekávejte, že je to možné, nebuďte příliš nadšená ihned, nesnažte se okamžitě vyléčit. Jen se starejte o své zaměření. Někdy když se na věci díváte… také záleží na tom, co ostatního se děje v atmosféře. Chceme vám říct, že nová světla, která si dáváte do domů, mají odlišnou vibrační frekvenci, a dělají pro vás obtížnější vidět. Všimli jste si?

Vy všichni své oči vystavujete zátěži, když se orientujete na světa uvnitř malé věci ve svých rukou namísto na svět tam venku. Jsme překvapeni, že dokážete vidět obličeje druhých, pokud nejsou na Facebooku. Je to o tom používat oči širším způsobem. Každý den se dívejte do vzdálenosti. Každý den se dívejte na věci zblízka… Zmiňovala jste konzumaci mrkví… to je vždy dobré. Oční cvičení… ano. Ano. Používejte své oči k zaměřování. Ale závislost na brýlích vám bude bránit v záměrném zaměřování svých očí. Váš zrak pak nejpravděpodobněji bude vyžadovat silnější čočky. “Moc děkuji.”

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak vyřešit problém & Neocenitelná rada pro rodiče

Host: Chápu to. Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *