Abraham Hicks – Jak si vytvořit skvělé spolutvůrčí zážitky

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Tohle jsou zásady vašeho  života, vás, a proč jste tady. Vyjádříme je z vašeho pohledu Jsem fyzický člověk ve fyzickém těle, který je rozšířením zdrojové energie. Moje část zdrojové energie je moje dominantní část. Kdykoliv to popírám, necítím se dobře. Necítím uspokojení. Jak si umožňuji být přítomen  s úplností toho, kým jsem, jsem uspokojený. To uspokojení se pohybuje  od klidného pocitu návratu domů po nejvýraznější vášeň a rozkoš, ale jsem  uspokojený na všech úrovních hybné síly.

Cítím uspokojení s malou hybností,  kdy se cítím klidně. Cítím uspokojení z dočasné  hybnosti, kdy cítím zájem. Cítím uspokojení  z velmi rychlé hybné síly, kdy cítím vášeň, extázi,  genialitu, nepřemožitelnost. Ale cítím uspokojení  v různých úrovních hybné síly. Ale pokud jsem tady v manifestaci a neumožnil jsem,  aby z toho hybná síla vyrostla, ale hybnost mého okamžiku roste  ze neuspokojení…”to nechci, to je špatně, uvěřil bys tomu, co říkal?” V takovém případě nemohu  shromáždit hybnou sílu svého zdroje.

Poté vše, co dělám, je v odporu  s tím, kým skutečně jsem, a nehledě na to, jak moc  se snažím, nedaří se mi to vyrovnat, protože jsem na špatné vibrační noze. Ale poté mohu jít spát. Spánek je jako  stisknout tlačítko restart. Jak spím, veškerá hybná síla polevuje. Ne vibrační sklon… jinými slovy  pokud jsem byl včera naštvaný, budu nejspíše i dnes. A nejspíše zítra… naštvanost  neodchází okamžitě. Ale moje hybná síla polevila,  tak je pro mě snazší začít v meditaci na začátku nového dne. Pokud skutečně pochopím,  že ztišením mysli dosáhnu té pohody, z přesvědčení, která mě brzdila, ale udržuje aktivní moje  přesvědčení, která mi pomáhají, protože přesvědčení, která má o mě,  mém světě a ostatních moje vnitřní bytost, jsou velmi nápomocná.

vacation_3-wallpaper-1366x768

 

Proces třídění toho,  co mi funguje, a co ne, funguje nejlépe se ztišenou myslí. Pokud se to snažím dělat  na tomto okraji manifestace, kde musím zohledňovat myšlenky…  kolikrát jste jako rodiče mluvili s ostatními o tom, jaké vaše chování  je vhodné, a jaké není. Odtud se tam nedostanete. Tisíce knih o tom, které píšou:  “Zkuste tohle a tohle a tohle se svými dětmi. Takto je trestejte. A vůbec je netrestejte.” Nic z toho moc dobře nefunguje,  protože vibrace, ze které žádáte, vám neumožňuje být ve stavu přijímání, a pokud v něm nejste, je jisté,  že cokoliv sdělujete svým dětem, svým zaměstnancům nebo  komukoliv, koho chcete poučit, nemohou pochopit to, co myslíte,  pokud nejste ve stavu přijímání, jak jim to říkáte. Chápete nás?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Co je ve skutečnosti to, co chceme?

Pokud se ale dostanete  do souladu a začnete v něm a necháte nahromadit hybnou sílu,  a budete se řídit svými impulzy, což znamená, že protože jste ve stavu přijímání,  setkáte se s těmi, kteří v něm jsou také, a pak budete nejbáječnější spolupráci.  Nejbáječnější spolutvoření. Nejbáječnější to, čemu říkáte  náhody, což jsou jen události, které nastanou ve stejnou dobu. Jinými slovy budete mít s ostatními  ten nejbáječnější spolutvůrčí zážitek, pokud začnete ze stavu přijímání. Děláte to dostatečně často,  že ten rozdíl poznáte. Pomohlo to?

Host: Děkuji. Vždy to pomáhá.

Abraham: Jsme v základech vesmírných zákonů. Není lepší místo, kde být.

Překlad: Dajw

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *