Abraham Hicks – Jak si vytvořit skvělý den

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Těšíme se, jak se dostanete do pocitu blahobytu. Během dne si udělejte čas na to podniknout emoční cestu jen z toho důvodu, abyste se cítili lépe. Protože když si uděláte čas, abyste se cítili lépe, upravíte vše, na čem záleží. Pokud si k tomu čas neuděláte, jdete na to ztěžka. Dnes si s vámi rádi promluvíme o čemkoliv, co je pro vás důležité. Vnímáme svou výhodu, že vám můžeme připomenout, jak provést tu emoční cestu, jak utišit běsnící zvíře nespokojenosti, které se objevuje ve formě odporu.

Chceme vám ukázat, jak nejmenší snaha o to se cítit lépe, má obrovskou výhodu. Protože i když podniknete tu nejmenší emoční cestu, vše, co k vám proudí, se pozmění. Pokud jste naštvaní, přitáhnete si iritované řidiče, budete inspirovaní jet po cestách, které vás nebudou těšit, může to vést k fyzickému nepohodlí, k hádkám ve vaší rodině, k selhání vašeho počítače. Jinými slovy, když jste v té rozhněvané vibraci, jen žádáte o věci, které se s tím shodují.

Je to jako říkat vesmíru: Vesmíre, dnes jsem se rozhodla být naštvaná, tak mi prosím během dne přines různé věci, které se s tím shodují. Což znamená, abys mi ukázal výmoly a pomoz mi do nich vjet. A zaveď mě na parkoviště, kde není volné místo na zaparkování. Slaď mě se semafory, které jsou vždy červené, když k nim přijedu. Slaď mě s nejnaštvanější kolegyní a pobídni ji, aby mi pověděla svůj nejnepříjemnější příběh. Zaveď mě do restaurace, kde kuchař toho dne zůstal doma a vaří tam někdo, kdo nikdy nevařil. Přiveď ke mně servírku, která si nic nepamatuje, zejména mou objednávku. A celou řadu iritujících věcí… to je to, o co dnes žádám. Vesmír na to odpoví: Tvé přání je mi rozkazem.

 

kirkjufellsfoss_waterfall_kirkjufell_northern_lights-wallpaper-1366x768

Nebo se můžete probudit, cítit se poměrně dobře, vyčistit si zuby, něco si dát k jídlu, ztišit si svou mysl, napsat si seznam pozitivních aspektů, hledat věci na ocenění, pustit si povznášející hudbu, sledovat program o cestování nebo něčem povznášejícím. Hlaďte svou kočku, milujte svého psa, dívejte se na své děti, zbožňujte svou manželku, najděte různé věci, ze kterých se cítíte dobře.

Pak se vydejte do svého dne… to je jako vesmíru říct: Vesmíre, přinášej mi během dne věci, které mě potěší. Ukaž mi, jak jsem požehnaná. Ukaž mi, jak jsem v souladu s blahobytem. Ukaž mi, jak moře se pro mě rozdělí. Pomoz mé mysli pracovat tak, aby mi ve správný čas přišel správný nápad. Pomoz mi během dne říkat lidem správné věci. Pomoz mi se potkat s jedním úsměvem za druhým, s blahobytem, pomoz mi být ve vibračním souladu s cestou, která mě nejen efektivně zavede tam, kde chci být, ale která mě bude těšit. Pomoz mi se sladit nálepkami na autech a poznávacími značkami a různými věcmi, které mě po přečtení rozesmějí. Pomoz mi vidět přátelského psa, který mi bude lízat obličej. Vesmíre, slaď mě s dobrými věcmi mého dne. A vesmír na to odpoví: Tvé přání je mi rozkazem.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak přestat posilovat omezující přesvědčení a zvýšit si vibraci?

Protože ať vibračně nabízíte cokoliv, je spousta toho, s čím se můžete potkat. A ať se ve vibrační shodě s čímkoliv, to je to, s čím se setkáte. Nemůžete říct: Vesmíre, byl jsem tak dobrý. Nikdy jsem svou ženu nepodvedl. Držel jsem se všech pravidel. Pracuji tvrdě, dělám to, co je dobré, jsem přetížen, jsem frustrovaný a ustaraný, ale jsem dobrý člověk… přines mi prosím dobré věci. Vesmír na to odpoví: Tvé přání je mi rozkazem.

Ale vaše přání je vyzařováno vaší vibrací, kterou poznáte podle toho, jak se cítíte. Nemůžete se cítit špatně a přitáhnout si něco dobrého. Musíte se cítit dobře, abyste si přitáhli dobré. Vy pak říkáte: V tom je ten háček. Cítím se špatně, protože nemám to dobré, a říkáte mi, že se musím cítit dobře, abych mohl získat dobré? My na to: Jo.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *