Abraham Hicks – Jak si zhmotnila let soukromým letadlem

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Dobré ráno. Nemyslela jsem si, že mě vyberete.

Abraham: Možná proto jste se sem dostala.

Host: Vážně jsem chtěla, ale.. jsem v tomto nová. Začala jsem asi před 4 měsíci.

Abraham: Vibrace pro vás není nová, a vesmír reagující na vaši vibraci není pro vás nové. Emoce pro vás nejsou nové. Není pro vás nové vědění, že se raději cítíte lépe. Tohle pro vás není nové. Je to staré.

Host: Pravda. Měla jsem říct, že vaše učení je pro mě nové.

Abraham: Chceme se vás zeptat. Když jste se tady narodili, chodil někdo z vás do školy pro ty důležité instrukce o gravitaci?

Host: Ne.

Abraham: Říkali vám učitelé: Musíte znát o gravitaci, protože když o ní nebudete vědět, můžete vyjít ze dveří a odlétnout pryč? Na něco nepotřebujete žádná slova. Zákon přitažlivosti do toho zapadá. Jen chceme, abyste přestala obhajovat omezení, že je tohle pro vás nové, protože to tak není.

Host: Máte pravdu. Mám vzrušující příběh o něčem, co jsem si manifestovala. Jen to, že jsem se sem dostala, je asi největší věc, kterou jsem si vůbec zkusila zmanifestovat. Vše zapadlo do sebe. Od získání peněz… všechno. Bylo to skvělé. Kamarádka, se kterou jsem přišla, pracuje pro aerolinky, tak mi zařídila letenku těsně před odletem. Letěla jsem ze Cincinnati a na letiště jsem přijela v 8. Jako první mi dali prioritní průchod, tak jsem mohla překočit frontu u ochranky. Říkala jsem si: To je skvělé. Dostanu se na tento let. Nedostala jsem se na něj.

Tak jsem čekala na další let. Říkám si: Na tento se dostanu. Jedu na seminář o zákonu přitažlivosti. Musím se tam dostat. Bude to fungovat. Na ten let jsem se také nedostala. Říkala jsem si, že kamarádka už poletí ze St. Louis, co budu dělat? Mám si půjčit auto? Kamarádka mi řekla, že bych možná mohla letět do New Yorku a odtamtud do Chicaga. Dostala bych se tam v 7:30.

private-jet-dental-holidays

Abraham: Jít po cestě největšího odporu.

Host: Ano… takový jsme z toho měla pocit. Pak jsem se zeptala ženy u přepážky, jestli se dostanu na let do New Yorku, a ona říká: Chcete se dostat do Chicaga, že? Říkám, že ano. Ona na to: Je zde posádka, která čeká na své letadlo, které se včera pokazilo. Za chvíli ho dovezou, a poletí do Chicaga, a nejspíš vás na ten let mohu dostat. Dostala jsem se na ten let, byla jsem jedinou pasažérkou. Celé letadlo jsem měla pro sebe. Byla jsem tam já a tři členové posádky. To nejlepší bylo, když přišla letuška a přednesla mi instruktáž… ne přes mikrofon, ale stále přede mnou. Říkám: Ano, rozumím.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vibrace a naše okolí

Těsně předtím, než jsme vzlétli, pilot řekl: Madam… brzy budeme vzlétat. Dělala jsem si selfíčka. To bylo skvělé. Moje kamarádka ze St. Louis a já jsme do Chicaga dorazily zhruba ve stejnou dobu. Neviděla jsem autobus do hotelu. Ona tam dojela, a byl tam. Stála jsem tam 20 minut a neviděla jsem ho. Ona tam přijela, a byla tam. Tak jsme přijely na hotel. Jako jedinou volnou místnost měli s manželskou postelí. Říkám: Budeme muset spát v jedné posteli. Neviděla jsem tě od mládí.

A ona se začala ptát, jestli mají dvoulůžkový pokoj, a pracovník na to: Právě jsem se vás chtěl zeptat, jestli chcete přejít do dvoulůžka. Říkáme: Ano, to by bylo skvělé. A on: Převedu vás do 10. patra s balkónem a výhledem na město. V tu chvíli jsme se podívaly na sebe a řekly si: Super!

maxresdefault

Abraham: Takže… nejen že zákon přitažlivosti neustále funguje, ale nyní jste osobně zažila největší faktor v zákonu přitažlivosti, což je načasování. Chceme na to poukázat, protože poté, co se vše fyzicky zhmotnilo, podle toho, jak se ostatní cítili, jste mohla poznat, jak je vzrušující, že jste měla osobní letadlo.

Host: Ano, bylo to úžasné.

Abraham: Velké letadlo, které vás sem dovezlo. Bylo to mnohem více vzrušující, než kdybyste se dostala na první nebo druhý let. Vypadalo to, že věci vám nevychází, ale nepřišla jste o své odhodlání nebo svůj pocit pohody. I jak jste zavolala kamarádce, která vám nabídla jiné možnosti, tak ty možnosti, i když byly šílené, vaše obavy zmírnily, protože jste si tak uvědomila, že se to nemusí stát přesně tak, jak jste si myslela. Vesmír má nekonečné zdroje a cesty, aby vám mohl dodat to, co chcete.

Chceme vaši pozornost nasměrovat na faktor načasování. Načasování… setkání s tím, tak dobré, jak jen to může být. Vám všem chceme povědět, tohle si poslechněte… a nekritizujte nás za to, že to říkáme. Nehledě na to, jak moc dobře se to odvíjí, může to být lepší. Nehledě na to, jak moc dobře se to odvíjí, může to být lepší. Jak se uvolníte do pochopení, že vesmír se nedře v tom smyslu, že je v tom úsilí nebo námaha, ale pracuje na tom, a je si vás vědom, a zvažuje všechny detaily, a zvažuje všechny faktory… vesmír věděl, že jste nechtěla jen let do Chicaga.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vše je o vašem zaměření

Vesmír věděl, že jste chtěla, aby se vám stalo něco hodně dobrého. Vesmír věděl, že jste chtěla být na pódiu a všem o tom říct. Je za tím mnohem víc, než čeho si jste vědomá, co vaše vyšší Já vědělo, že je ve vašem vortexu. Když necháte vesmír… Teď, jak jste tohle prožila, jste navždy změněná. Vaše očekávání toho, jak vám věci mohou mimořádně vycházet, se posunulo o světelné roky od místa, kde bylo předtím. Ne z místa, kde bylo ve vortexu, ale kde bylo z hlediska vaší ochoty tyto věci přijmout. Vážně… madam? Madam… chystáme se vzlétnout. Chystáme se vzlétnout.

Host: Bylo to vzrušující. Ale mám ještě otázku, pro kterou jsem sem přišla. a to, co se stalo, mi pomohlo.

maldive_islands_resort-wallpaper-1920x1080

Abraham: Neodpovědělo vám to, co se stalo, na otázku?

Host: Ano… trochu.

Abraham: Ten příběh zodpověděl každou otázku v této místnosti. Víte, co se chystáte udělat? Vrátíte se v čase do jiné vibrace než je vibrace, ve které nyní jste.

Host: Ne, tohle je… také dobrá věc… tak trochu.

Abraham: Víme… Zamyslete se nad tím, co říkáme. Chceme mluvit o síle přítomného okamžiku. To jste už slyšela, ale chceme, abyste slyšela, co tím myslíme. Přijímáte existenci svého vyššího Já. Vaše vyšší Já se nikdy neohlíží zpět. Nejvíce máme rádi, když vás najdeme v této místnosti s otázkou, která vás právě napadla. Máme rádi náš společný pohyb vpřed, mnohem více než mluvit o něčem, co se stalo předtím. Je něco, o čem můžete mluvit, co by vám prospělo víc, než to, o čem jste právě mluvila? Ne. Proč byste pak mluvila o čemkoliv, co by vám vzalo… vibrační spád, který je nyní v pohybu?

Vypadněte.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

19 komentářů

 1. Nebylo by to hezké, kdyby k nám Esther někdy přijela?

  • Hmmm, to by bylo! Musela by se ale rozhodnout jet do neanglicky mluvící země. Nevím kdo by tu smršť slov byl schopen přeložit? Že by Dajw?…..?!?

 2. Nebylo by hezké, kdyby Dajw tlumočil Esther až k nám přijede? 🙂 🙂

  • Tlumočení a překlad jsou dvě dost odlišné věci – konsekutivní tlumočení (po částech s pauzami) bych s trochou tréninku možná zvládl, ale simultánní, se kterým navím nemám zkušenosti, je momentálně nad rámec mých schopností. Esther občas navíc mluví dost rychle, takže by to byla fuška. 🙂

 3. Až k nám Ester přijete, tak se tlumočení určitě vyřeší cestou nejmenšího odporu 🙂

 4. Ester se na workshopy přepravuje svým autobusem, kde i bydlí, proto se asi drží ve Spojených státech. Ale můžeme přeci vyzkoušet sílu zákona přitažlivosti. Pojďme si všichni přát, aby příští rok přijela a kdo ví? 🙂 Co třeba květen, takový krásný měsíc…

  Jinak Dajwe, moc díky za tvoji práci. Ani nevíš, jak pomáháš měnit životy (k lepšímu samozřejmě) 🙂 Až vyhraji ve Sportce (a já vím, že vyhraji) 🙂 počítám s Tebou. Prozatím posílám aspoň malý příspěvek, který si mohu dovolit dnes.

 5. Nebo jinak 🙂 přijdou ty peníze a přijede Ester. Přesně, jak píše hana a učí Abraham – “cestou nejmenšího odporu” 🙂

 6. Proč chci, aby přijela Ester do CR? Na internetu je plno videí, vydáno mnoho knih – informace jsou dostupné? Tohle vnímám já jako cestu nejmenšího odporu, nepotřebují Ester v CR, abych měla maximální přínos z Abrahama, abych se sladila se zdrojovou energii. Lze samozřejmě zadat o cokoli, ale ve svých žádostech jste zrovna postavili odpor – proč se tak nestane – jezdí svým autobusem jen po Americe.

  • Myslím, že Ester jezdí i po Evropě, v příštím roce bude plavba kolem Itálie, Řecka… a taky mi přijde, že když je už sama spíše létá letadlem.

 7. Václav Volek

  Když tu byl před měsícem Darryl Anka, jeho channeling Bashara byl úžasný. Byla to super akce. Uvědomil jsem si, že pro mě je “naživo” stejně tak skvělé, jako když jeho videa sleduji na netu. V podstatě v tom nebyl skoro žádný rozdíl. V obou dvou případech je naprosto skvělá atmosféra. Defacto jediný rozdíl byl (a to byl velice pozitivní rozdíl), že jsem měl kolem sebe lidi, se kterými jsem se mohl o Basharovi a Abrahamovi bavit 🙂

  • Lukáš Hradil

   To jo!Bashar byl naživo super!!
   Možnost sdílet to bohatství, co nám předávají Abraham s Basharem je v Česku zatím celkem unikátní. Snad nás bude víc a víc. Máme veliký vliv na vědomí ČR.

  • Děkuju Václave za tyhle řádky – já jsem tam nebyla, protože jsem měla dojem, že to “nepotřebuju”, že si umím vzít své maximum i z YT, že nejde o D. Anku, ale “jen” o to, co já díky svému souladu umím prožít. Protože sem tam ale nebyla, tak jsem si někde v koutečku mysli trochu říkala… co já vím… třeba je to tam nějak lepší, nějak “víc”… :-). Tak děkuji, Václave. A Markéto.

   • Václav Volek

    Na jeho film jsem děsně moc chtěl už od té doby, co k němu vyšlo v Americe jeho první avízo. Ale nebyla šance, že bych za ním jel do zahraničí. A ejhle, najednou se promítá premiéra v Praze. A ještě k tomu s channelingem. Tam jsem prostě musel být. Bylo to to nejbáječnější, co jsem v poslední době udělal 🙂 A kdybych tam nebyl, bylo by mi to děsně líto…
    Každopádně, pokud jste z toho necítila takové nadšení, jako já, tak jste tam skutečně být “nepotřebovala”. A o nic jste nepřišla 🙂 Na rozdíl teda ode mě, já bych přišel o hoooodně 🙂

    • Václave… já to částečně chápu (a díky za koment)
     – a částečně sem z toho jelen..
     (když čtu znovu vaše “že pro mě je “naživo” stejně tak skvělé, jako když jeho videa sleduji na netu. V podstatě v tom nebyl skoro žádný rozdíl…” )

     Tak prostě – já příště jdu s Vámi – a je to :-)) ♥.

 8. A čo tak cestou najmenšieho odporu návšteva SR ?? 😀 😀

  Zas jedno perfektné video a preklad.
  Ďakujem 🙂

 9. Nejdůležitější, nejskvělejší a nejúčinnější rada jak udržet člověka ve správné vibraci je na konci:
  “vypadněte!” 😀

 10. 🙂 🙂 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *