Abraham Hicks – Jak si zhmotnit velké věci?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Zdravím. Chtěla bych nejprve říct, že se cítím skvěle a přirozeně tady na pódiu. Je to jeden z nejlepších pocitů na světě. Myslím si, že si v životě manifestuji spoustu skvělých věcí, počínaje nalézáním dolaru na zemi po parkovací místa v přední řadě. Mou profesí je herečka. Nedávno jsem přijala roli a nyní jsem v procesu testování. Chtěla bych se zeptat, jak si mám manifestovat velké věci jako mé sny…

Abraham: Tím, že si uvědomíte, že jde o stejný proces jako u parkovacího místa. Někdy je užitečné si to rozebrat. Parkovací místo není velké riziko. Ale je to touha? Když chcete parkovací místo, netoužíte po něm? Je v tom touha a očekávání. Když si uvědomíte, že vesmír vám dává, když jste ve stavu přijímání… tohle stojí za to probrat. Jeví se to jako jednoduché téma, ale je plné hodnotných informací.

Promluvme si o zhmotnění si volného parkovacího místa. Nazveme to místo “drahocenné a vzácné parkovací místo”. Toužíte tedy po parkovacím místu. Pohybujete se prostorem a vaše vnitřní bytost neboli Zdroj… neděláme si z vás srandu… vás vidí a ví, kde se nacházíte ve vztahu k volnému parkovacímu místu. Pokud jste ve stavu přijímání, tak rychlost, jakou řídíte auto, a zatáčky, které děláte… víte totiž, jaké to je projíždět parkovištěm. Je tam spousta možností, že?

greyhound_rock_beach-wallpaper-1920x1080

Než abyste co nejrychleji pokryla co nejvíce prostoru, tak kdybyste se uvolnila a uznala, že jste ve stavu přijímání, a řídila se pocitem, tak si všimnete, že vaše vnitřní bytost vás může navést k parkovacímu místu. Esther byla během vánočních svátků víkend s přáteli a navštívili každé kino ve městě a pokaždé měli dokonalé parkovací místo, protože všichni lidé v autě to očekávali, a proto to zažívali. Jak vždy vystoupili z auta, tak se vyžívali v kráse svého parkovacího místa. Cítili se ze života úžasně, jakoby vše bylo skvělé, protože získali parkovací místo. Jde totiž o důkaz, jak se myšlenky mění na věci. Na těch věcech záleží, protože představují to, jak se cítíte.

Ten pocit, že jste naváděni, je nejlepší pocit, jaký můžete mít. Zaměřujte se na něj. Pokud máte takový pocit, tak impuls zodpovědět na žádost nebo telefon, impuls si promluvit s určitým člověkem, nebo impuls vyzkoušet tohle či tamto, je to navádění, protože vaše vnitřní bytost ví, kým jste, co máte rádi, co chcete vylepšit, v čem chcete být lepší… to vše vaše vnitřní bytost ví a ví, jak vás k tomu navést. Je to ta stejná jednoduchá věc.

Čtěte také:  Až uslyšíte tohle, budete už navždy jiní

luxury house4

Host: Také jste jednou říkali, že je dobré se méně zaměřovat na to, co chcete, abyste uvolnili k tomu odpor.

Abraham: Pokud z toho máte dobrý pocit,  tak čím více se na to zaměřujete, tím je to větší zábava, tím se energie pohybuje rychleji a vy si můžete pohrávat s detaily. Ale pokud z toho máte obavy, tak čím méně se na to zaměřujete, tím více volnosti dáte vesmíru, aby vás potěšil, protože on ví, co chcete.

Když skutečně věříte vesmíru, Zdroji, své vnitřní bytosti, svému vortexu a víte, že obsahuje všechny vaše tužby, tak se můžete zaměřit na obecné věci a detaily k vám přijdou snadno a upřímně… to je podle nás nejlepší recept téměř pro všechny, protože se tak sobě nepletete do cesty. Neposilujete přesvědčení, která vás brzdí.

Ale když máte soulad pod kontrolou, tak je pak zábava říct vesmíru: “Chci konkrétně tohle,” a pak sledovat vzrušení, jak vám vesmír dodá konkrétně to, oč jste žádala. Musíte se k tomu procítit. Pokud se cítíte sebejistě a neporazitelně, tak taková jste.

Host: To je skvělé. Moc vám děkuji.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

1 komentář

  1. Opět dokonalé <3 Dejwe, velmi děkuji za perfektní výběr videa a super překlad! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *