Abraham Hicks – Jak si zhmotnit vibrační reality, které ještě nežijete?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Takže… Jak vám vysvětlujeme, že jste vibrační bytost, chceme vaši pozornost navést zpět na to, co nyní děláte ve vztahu ke všemu, čím jste se stali. Před nějakou dobou jsme napsali knihu “Dostat se do vortexu”, víte o ní? Mluvíme v ní neustále o vortexu. Chceme, abyste si uvědomili a pochopili, že tvoříte vibrační reality, které ještě nežijete. To je ta vibrační verze. Ta myšlenková verze. Je to – dostat myšlenku předem ven, zákon přitažlivosti na ni začne reagovat, ale pokud s ní nejste ve vibračním souladu, tak vám to do života nepříjde. Chceme, abyste si uvědomili, že to, na co myslíte, ať je to chtěné, nebo nechtěné, vytvořilo vibrační verze, které se zhmotní, pokud udržíte dostatečně dlouho vibrační spád. Jasněji jsme to neřekli. Chtěné a nechtěné…

Vibrační stavy bytí nebo zážitky se zhmotní, pokud udržíte spád těch myšlenek v pohybu déle. Otázkou je: Uvědomujete si, jestli to chcete, nebo nechcete? A největší otázkou je: Cvičili jste tak, abyste měli kontrolu nad svými myšlenkami, abyste se zaměřovali na chtěné věci, a přestali se zaměřovat na nechtěné věci? Nebo alespoň převážně přestali? O tom je záměrné tvoření. Máme novou analogii, která se nám moc líbí. Je tak rozmanitá, že vám můžeme různými způsoby ukázat, o čem mluvíme. Takže na chvíli se odchýlíme od tématu a uvedeme něco praktického, co si dokážete představit. Esther má v Texasu rybník, na jehož dně je potrubí, kterým voda teče do filtru, a pak zpět.

the_valley_of_the_mountains-wallpaper-1366x768

Je to jednoduché. Ale rybník se začal zakalovat. Nešlo vidět ryby. Po vyzkoušení různých věcí se zjistilo, že potrubí, kterým voda proudila zpět, bylo ucpané. Tak položili nové potrubí, které umožnilo vodě se vrátit do rybníku, který se ihned vyčistil po nějaké době, co byl zakalený.

Esther z toho byla celá natěšená, protože miluje krásu tohoto malého proudu a rybníku. A ty krásné ryby tam byly nějakou dobu. Esther některé z nich zná velmi dobře. Když je vidí, tak je pozná. Chtěla je vidět, a tak jí velmi potěšilo, jak je znovu viděla. Pak jsme vám začali říkat, že máte nějaká ucpaná potrubí, a ani to nevíte. Máte potrubí, která chcete mít otevřená, ale která otevřená nejsou. Pak jsme řekli, že potrubí se ucpala ze zanedbání. To Esther přimělo se zamyslet. Před lety jsme mluvili o tom, abyste otevřeli svůj ventil  mezi vámi a tím, co chcete. Dnes říkáme, abyste to nechali být cestou nejmenšího odporu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Pohled na profesi číšníka

filband_village-wallpaper-1366x768

Nyní vám říkáme, že myšlenkové cesty, které jste vytvořili stálými myšlenkami, doslova tvoří cesty nejmenšího odporu. Skrze ty cesty nejmenšího odporu přichází věci. Setkají se s vámi. Řekněme, že od dětství vás něco irituje. Rodiče neměli dostatek peněz, mluvili o tom, řekli vám, že nemají dostatek peněz, a že vy nemáte dostatek peněz. Řekli vám, že peníze nerostou na stromech. Řekli vám, že vám to nekoupí. V mnoha případech, ne všech, vám pomohli vytvořit cestu k nedostatku peněz. Cestu nejmenšího odporu.

Navrhujeme, abyste položili nové potrubí. Tím, že budete myslet nové myšlenky. Často říkáte: “To zní jako dobrý nápad. Hned s tím začnu.” Ale problém je, že ta druhá cesta má už spád, a kdykoliv se dostanete do bodu, kdy můžete jít novým potrubím nebo starým potrubím, tak to staré potrubí vás vtáhne do sebe, protože má větší spád. Protože jste tu myšlenku mysleli déle. Když myslíte myšlenku 17 sekund, přidá se k ní podobná myšlenka, což vede k více spádu. Pak se k ní přidá další myšlenka. Jak překročíte hranici 68 sekund… myslíme to vážně… jak přesně překročíte hranici 68 sekund, ta myšlenka má už tolik spádu, že se vám začnou dít věci mnohem jasněji a silněji.

beautiful_sunset_scotland-wallpaper-1366x768

Jen pro objasnění bychom to nazvali bod manifestace. Dostatečně silný bod manifestace. Na začátku tohoto setkání bychom rádi řekli, abyste to staré potrubí, které vede k nechtěným věcem, jako nedostatek peněz, jasnosti, vitality nebo čehokoliv jiného, čeho chcete víc– navrhujeme, abyste to potrubí nechali se ucpat ze zanedbání. To uděláte tak, že nebudete myslet ty myšlenky. Jak dokážete nemyslet na myšlenku, která už má nějaký spád? Tím, že začnete dřív. Tím, že budete myslet jinou myšlenku.

Nebudu myslet na to, na co jsem myslel, co pro mě není dobré, tak nebudu myslet na to, na co myslím, nebudu myslet na to, na co nebudu myslet, protože to pro mě není dobré, tak nebudu myslet na to, na co nebudu myslet. Myslím na ni, myslím na ni, ale nechci na ni myslet. Nechci na ni myslet. Nemohu přestat myslet na to, na co myslím. Jakoby ta věc, na kterou myslím, myslela mě.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *