Abraham Hicks – Jak správně přistupovat k vizualizaci?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: To mě přivádí k další otázce. Dokážu si vizualizovat, že se lidé mají rádi a zakopávají válečné sekery.

Abraham: Ano, ale řekněme si, co je vizualizace. Mluvili jsme o ní jako o tom změnit myšlenku na věc. Nebo změnit vibraci na myšlenku na zážitky. Co je teda vizualizace? Není to manifestace, která přišla na základě dosáhnutí vibrace? Raději než se snažit vizualizovat si něco, co si odporuje tomu, co se podle vás děje, čímž akorát tlačíte na pilu, se zaměřte na to, z čeho máte dobrý pocit, dosáhněte té vibrace a pak bude vizualizace toho, co chcete, prvním krokem ve tvoření. Slyšela jste to?

Host: To se mi stalo. Byla jsem v tom pokojném stavu a začala si tohle vizualizovat.

Abraham: Pokud se pak nebudete snažit vizualizaci srovnávat s realitou, a udělat z vizualizace něco, co v realitě něco změní, čímž pak ztratíte svou moc.

kouzla-a-cary

Host: To dává smysl. Říkám si, jestli je v tom i moje ego.

Abraham: Nebuďte tvrdá na své ego. Je vaším bodem zaměřování. Ego je více podmínečné. Nikdy se nesnažte odzbrojovat svůj bod přitažlivosti. Je důležitý. Přišli jste do těchto těl, do časoprostorové reality, protože chcete tvořit přední linii. A přední linie je manifestace. Nenechte se druhými přesvědčit, že přední linie je duch bez manifestace. Tohle je manifestované duchovní prostředí.

Host: Neměli bychom si ale manifestovat nejen pro sebe, ale i pro druhé, abychom si vytvořili lepší svět?

Abraham: Ano, tím ale říkáte, že druzí nemají moc si tvořit sami. To je poněkud urážka. “Dělám to pro tebe, protože to sám nezvládneš. Tak to udělám za tebe, ty nemehlo.”

0020

Host: Dívat se na druhé s láskou a vidět v nich to nejlepší.

Abraham: Vidět je jako jejich vnitřní bytost. Sjednotit síly s jejich vnitřní bytostí. Ale pokud to děláte pro ně spíše než pro svůj soulad, pak začnete hodnotit, jestli drží krok nebo ne.

Host: Rozumím.

Abraham: Když to děláte pro svůj soulad, hodnotíte svůj vnitřní soulad. Jen vám ukazujeme cestu nejmenšího odporu. Můžete k tomu přistoupit různě, ale my vám ukazujeme cestu nejmenšího odporu.

Host: To dává smysl.

Zdroj fotek ZDE

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *