Abraham Hicks – Jak to může být ještě lepší?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Abraham: My víme, my víme, my víme. Způsobujete Esther spoustu potíží.

Host: Cestuji s potížisty.

Jak to může být ještě lepší než tohle?

Abraham: Ptáte se, co je lepší než dosažení vibračního souladu s tím, kým skutečně jsem, a vším, co chci? Když se to postupně, myšlenku po myšlence, inspiraci po inspiraci, mění do manifestační formy?

Co je lepší než má vibrační verze? Má plně manifestované verze. Co je lepší než myšlenka milionů dolarů v bance? Řekněme to společně: Milion dolarů v bance! Co je lepší než myšlenka světa, který je v harmonii se svými částmi. Co je lepší než myšlenka toho? Svět, který je harmonický, který je v souladu se svými částmi. Co je lepší než sen návratu do mladistvé vitality? Návrat do mladistvé vitality.

Manifestace je lepší než myšlenka, ale myšlenka předhází manifestaci. Nalezení harmonie myšlenky je tvoření, na které se zaměřujeme. Tuto interakci jsme si užili více, než slova mohou vyjádřit. Je vzrušující se potkávat s těmi, jako jste vy, kteří nyní chápou, kým jsou. Chápete, že jste se narodili ne do světa jednotvárnosti, ne do světa jednotného názoru, ne do světa omezených možností.

foggy_hills-wallpaper-1366x768

 

Ale do světa rozmanitosti a různorodosti a odlišných názorů. Do světa, který slíbil, a dodržuje svůj slib, že bude podněcovat vaše individuální a důležité touhy. Do fyzického těla, které má schopnost vnímat se systémem vedení, který má smyslové vlastnosti a kvality za hranicemi kombinace všech vašich fyzických smyslů. Emoce, které značí vibrační obsah. Ne jen v zájmu vedení, Ale v zájmu potěšení.

Láska vás vede po vaší nádherné cestě k více věcem, které vás potěší. Ale není dobrý pocit být kdekoliv, kde jste, a být ve stavu lásky? Jasnost vás zavede ke všemu, co chcete, ale není dobrý pocit mít jasnou mysl? Jak byste poznali sladkost jasnosti, pokud byste jen včera nebyli zmatení? Jak byste poznali sladkost lásky, pokud by vás ten lump nevyprovokoval a nepřiměl vás na chvíli zapomenout, že ho i tak milujete?

Jinými slovy, není načase přijmout konstrukci… nejste rádi, že jste přišli do nedokončeného resortu? Nejste připraveni přestat kohokoliv brzdit, držet se pevně standardů, které jsou podmínečné? A nejste připraveni začít zevnitř ven a zjistit, jak dobré to může být? A každý ten objevovat… nebude se vám líbit, když vaše mantra každý večer před usnutím bude: Jak to bude lepší než tohle? A nemyslet to sarkasticky nebo ironicky.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proces tvoření

Myslet tím: Jak to bude lepší než tohle? Tohle je tak dobré a vím, že je lepší přijít. Jak, jakým způsobem, to bude lepší než tohle? Slibujeme vám, že neustále se to lepší než tohle. Je zde pro vás spousta lásky. Jako vždy zůstáváme ve vašem vortexu, kde je vše, co chcete. Povzbuzujeme vás. Emoce, které cítíte v nadšení, lásce, jasnosti a expanzi, jsou naše emoce, které realizujete. Protože jsme v tomto všichni společně. Prozatím jsme kompletní.

2017-08-14 18.53.27

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *