Abraham Hicks – Jak tomu uvěříte, tak to uvidíte

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Zdravím. Jak se všichni cítí? V září jsem měl tu čest potkat Wayna Dyera. Jak víme, Wayne zemřel. Chci se jen zeptat, jak… cestuje na druhé straně.

Abraham: Nechce ranit žádné vaše pocity. Ale jeho vzkaz pro vás je: Nikdy to nebylo lepší. To není vše. Prosím. “Napsal jsem knihu. Nejlepší titul všech dob.” – “Uvidíte to, až tomu uvěříte.” To vypovídá o všem. Vaší prací je nechat svou touhu proudit a pak najít způsob, jak tu touhu praktikovat. Praktikovat ji do takové příjemnosti, že to bude nejsnadnější hybnost, kterou budete cítit. Vesmír vás pak neustále bude podporovat.

Také žádná smrt neexistuje. To je velké nepochopení. My všichni, co jsme mrtví, bychom rádi, abyste tu představu přehodnotili. Souvisí to s tím, o čem jsme mluvili dříve o tom, že podmínky jsou pro vás tak důležité, že propásnete hlavní událost. To je něco, co byste si měli dát do pořádku. Když vám říkáme… stručně vám řekneme vše, co jsme vám právě pověděli. Je správné, že chcete, aby se určité věci manifestovaly, protože manifestované věci jsou přední linií, a kvůli tomu tady jste.

A proto jsme tady – abychom vám s tím pomohli. Nemyslete si, že věci, které si manifestujete, jsou jen pro vás. Jsou plnou manifestací toho, po čem také toužíme. Jste manifestátoři… jste ti, co trhají ovocné plody ze stromy. Jste plnohodnotným konečným výsledkem všeho, pro co všichni existujeme. Cítíte, jak je to důležité? Nikdy se neciťte nepříjemně, že materiálno není manifestací toho, co chcete. Tohle je přední linie, a proto jsme tady. Ale najděte způsob, jak být šťastní před uskutečněním manifestací. To je klíčové.

900-464729603-make-changes-slowly

Musíte najít způsob, jak být šťastní v nepodmínce. Zamysleme se nad tím. Promluvme si o tom. Na tohle se Wayne zaměřoval celou svou kariéru. Vždy chtěl, abyste pochopili, jak váš svět může být lepší, jak ho vnímat trochu jinak, abyste si umožnili trochu jinou zkušenost. Hledal na Zemi jednoho mistra za druhým, a dělal to nejlepší, aby to pochopil, a pak vám to předával ve zhuštěné podobě znovu, znovu a znovu.

Někteří jste si říkali: Cože? Další směr? Ano, další směr. Další způsob vnímání. Další způsob, jak najít svou hodnotu, pokud jste ochotní to udělat. Jste tady v této fyzické podobě, a toužíte po nějakých věcech, a něco z toho, co po čem toužíte, se ještě nemanifestovalo. Řekněme, že chcete… prozkoumáváme vás… přijímáme obecný souhlas… průměrujeme to… 10 milionů dolarů na vašem účtě ihned. Někteří z vás ten průměr hodně snižují se svým velmi malým myšlením. Chcete na svém účtě mít 10 milionů dolarů a chcete, aby tam byly nyní. Jak jsme si nyní udělali průzkum vašeho systému přesvědčení, můžeme s přesností říct, že je nepravděpodobné, že tam budou, jak se vrátíte domů. Není pravděpodobné, že k té manifestaci dnes dojde.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Co je ve skutečnosti to, co chceme?

Máte touhu a přesvědčení, které spolu nejsou v souladu. Chápete, o čem mluvíme? Podmínka a vaše touha nejsou ve stejném vibračním okolí. Dnes toho můžete udělat jen velmi málo, abyste to změnil. Ta podmínka představuje to, kde se vibračně nacházíte. Ale máte schopnost najít nepodmínku toho nyní. Můžete najít podstatu těch peněz jen v pár momentech konverzace se sebou. Můžete v sobě vyvolat pocit prosperity. Můžete se cítit hojně se zdroji, které vás obklopují. Můžete cítit hojnost času, nebo hojnost přátel, nebo hojnost potěšení. Můžete si dát dlouhou horkou sprchu a cítit ocenění za hojnost té vody. Chápete, na co narážíme?

cropped-shutterstock_924669611

Můžete dosáhnout nepodmínky toho malého jmění. To můžete udělat nyní. Můžete to udělat dnes. Můžete to praktikovat každý den dokud to nebude vibrační frekvence, kterou v tom ustálíte, a pak dojde k tomu, že vibrační realita, která zde pulzuje, a nekonečně se vám představuje, protože jste nyní ve stavu přijímání… přijde vám nápad. Říkáte si někdy: Právě jsem dostal úžasný nápad! Pak na něj myslíte a utlumíte ho. Právě jsem dostal úžasný nápad. Znáte to? Přichází vám díky tomu, že jste ve své nepodmínce, která neodporuje tomu, co chcete, takže jste v souladu s tím, co chcete, a díky tomu manifestace toho začala.

Ale pokud potřebujete manifestaci, tak jak se to stane, řeknete: Stále se to nestalo. Poté se vrátíte do vibrace, která neumožní té manifestaci se stát. Děláte to… máme vás moc rádi… víte, co přijde teď… neustále dokola. Dostanete se do stavu přijímání, přijde vám nápad a pak začnete čelit realitě. To vám brání dovolit hybné síle toho nápadu nabrat na rychlosti. Pochopili jste to? Cítíte nepodmínku toho? Cítíte emoci…  tohle říkáme už dlouho a nahlas, protože chceme, abyste to pochopili… vesmír neslyší vaše slova. Vesmír slyší vaši vibraci.

Musíte být ve vibrační frekvenci toho, co chcete, aby se to pro vás posunulo dopředu. Esther nedávno vyjížděla z brány u vjezdu u domu, který si před rokem koupila. Byla se sestrou, a vyjížděly z brány z poměrně dlouhého a strmého vjezdu a kdykoliv vyjíždí z brány, narazí si předek auta, protože je tam kanál. Někdo jí řekl, že pokud zatočí doleva a projede tam zešikma, tak si předek nenarazí.

Man-in-Field

Dělá to už asi rok a pokaždé si předek narazí. Jenny jí povídá: Přijela jsem zde nedávno a držela jsem se velmi blízko pravého okraje. Esther na to: Už jsem touto příjezdovou cestou jela asi 5000x a pokaždé si narazím předek. Jenny se smála a povídá: Co se to říká o definici šílenství? Dělat to stejné opakovaně a očekávat jiný výsledek? To Esther dělala. Nedostávala to, co chtěla, a tak příště, co společně jely po příjezdové cestě, Esther udělala to, co Jenny doporučila, a nic si nenarazila.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vytvořte si vibrační atmosféru

Esther tomu sotva věřila. Myslí si, že je dost chytrá. Sotva dokázala uvěřit, že jí někdo řekl, jak si nenarazit předek auta, a i když to nefungovalo, i tak to stále dělala. Stále dokola. Ani si neuvědomujete, jaké máte myšlenkové návyky. Jak vám ale začne záležet na tom, jak se cítíte, ne jen na svých výsledcích, ale na svých pocitech, poté se vám věci začnou dařit.

Host: Věnuji se také hip hopu. Zjišťuji, že má nejlepší práce je v té tvůrčí chvíli toho nápadu. Dělám tzv. “freestyle”. Zachytím v sobě pocit a pak použiju slova, ale jsou to docela výbušná slova, která odráží situaci.

Abraham: Je to tak pěkné, když dostanete nápad a zareagujete na něj. Protože jak ten nápad přijde, jste ve stavu přijímání, a inspiraci jít do akce máte nyní. Tehdy máte nejlepší výsledky. Stačilo?

Host: Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *