Abraham Hicks – Jak udělat kvantový skok?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Jak udělat kvantový skok, pokud byl člověk…

Abraham: Kvantové skoky jsou nepohodlné. Uděláte ho tak, že vydržíte více negativních emocí, než co je pro vás přirozené, dokud to už nevydržíte a pak uděláte velkou změnu. Je to jako zhroucení se. Je to jako se konečně vzdát. Nechat to vše odejít naráz. Kvantové skoky jsou přeceněné a nedoporučujeme je. Nemusíte udělat kvantový skok, jen postupné, pohodlné skoky.

Host: Když se řekne kvantový skok, představím si někoho, kdo vydělává třeba… 40 tisíc dolarů a pak najednou vydělá 10 milionů dolarů.

Abraham: Je to možné, ale musíte ten skok prvně udělat vibračně. Musíte se cítit bohatý, než k tomu může dojít.

srpnove-kvetacky

Host: Pokud ale člověk už… nechci říkat “praktikuje”, to už jste dříve zarazili. Pokud si už vědomě vybíráte se zaměřovat na bohatství, a děláte to neustále…

Abraham: Každé téma má dva konce. Někdy si myslíte, že se zaměřujete na bohatství, ale ve skutečnosti se zaměřujete na jeho nedostatek. Poznáte, že se zaměřujete na bohatství, když emoce, kterou cítíte, což je první manifestace, když při tom zaměřování máte pocit bezpečí, máte pocit očekávání, máte pocit lehkosti, máte pocit příjemného těšení se. Nejprve uděláte emoční skok, a pak zbytek může přijít dost rychle.

Kvantovým skokem myslíte rychlou změnu, ale taková změna se nemůže stát, pokud nejprve nedojde k emoční změně. A emoční změna je ukazatelem vibrační změny. Jerry chce napsat knihu. Esther ji napíše s ním. “Jak z myšlenek udělat věci.” Je to kniha o nalezení vibrace, udržení si jí, a umožnění spádu té vibrace se zvýšit, dokud se ty vibrace nestanou myšlenkami a emocemi, ze kterých se stanou impulsy a z těch manifestace.

je-po-desti

Host: Pro někoho, kdo je už v pohodlí, čímž myslím, že může cestovat a do určité míry dělat, co chce, a koupit si, co chce, může být šťastný, ale chce víc. Je pro takového člověka těžší… používám slovo kvantový skok… je pro něho těžší se dostat na další úroveň než někdo, kdo celý život strádal?

Abraham: Možná, ale ne nezbytně. Zde je objasnění, které hledáte. Moc rádi vám ho dáváme. V počátečních stádiích tvoření si lidé často myslí, že tvoří peníze, a přístup a věci, které představují bohatství. A samozřejmě lehkost života. A to vše je skvělé si tvořit. Ale pak dosáhnete tohoto místa, kdy to vše máte zmáknuté.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vesmíre, jsem připraven!

A tyto věci už pro vás nejsou tím nejdůležitějším. To nejdůležitější je sledovat, jak moc vesmíru funguje za vás. Sledovat, jak se události seřazují ve váš prospěch. Sledovat, jak se různé věci zařizují, jakoby někdo měl vaše číslo a všichni pracovali za vás. Cítit jasnost ve vaší mysli, sledovat načasování vašeho bytí. Začít cítit, jak se ve všech ohledech zlepšujete.

vnitrni-klid

Jinými slovy… pod tím, čemu říkáte komfort, se skrývá mnohem víc. Začnete si uvědomovat, že vše je možné. Uvědomíte si sílu svého vlivu. Uvidíte, co některá slova pečlivě řečena a dokonale načasována mohou pro někoho znamenat. Začnete cítit, jakou ve světě máte hodnotu, a co pro druhé znamenáte. Pro ty, kteří ani neznají vaše jméno.

Začnete cítit tento… zájem o život, se kterým jste se narodil. Dostanete se na místa, které jste nikdy necítil nebo neprojevil. A to se bude dít v každý okamžik, dennodenně a každý týden. Začnete se cítit neporazitelný a uvědomíte si sílu svého bytí. Jakoby se všude, kam jdete, moře rozdělovala, a vše pro vás důležité je vám dostupné. Ne pro úžas, který druzí cítí, jak sledují váš pohyb, ale správností, jaký z toho máte pocit vy, jak si osvojíte svou pravou moc.

Zdroj fotek ZDE

Líbí se vám články a videa? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

3 komentáře

  1. Poslední asi dva týdny se zrovna tímto tématem uvnitř sebe zaobírám a asi před týdnem jsem si říkala: “kéžby tuhle otázku někdo položil Abrahamovi na přednáškách Esther”..a vida, je to tu! Tak díky Abraham, vyslyšel jsi..vím, že jsi mi pořád opakoval: “Ale milovaná, proč tak složitě, vždyť se můžeš zeptat přímo přes sebe a odpověď také uslyšíš přímo v sobě..”, no já vím, ale cítím se lépe, když to jde přeci jen přes Esther.. 😀 Dajw chvála tvým překladům, chvála tobě muži 🙂

  2. motelkajosef

    I ja chci podekovat za preklad a za silu vyjadrenych slov.
    DIKY Dajwe !!!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *