Abraham Hicks – Jak udělat život zajímavější

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Abraham: Co dalšího máte na seznamu?

Host: Je to o důvěřování lidem, kteří v minulosti nebyli důvěryhodní. Jde o změnu ve mně, nebo takovým lidem už nemám důvěřovat?

Abraham: Lidé jsou na různých místech na své cestě. Jejich chování někdy může těšit je, ale nemusí těšit vás. Ale tohle je jisté… pokud někomu nedůvěřujete, a záleží vám na důvěře… nehněte se s nimi dopředu. Protože vaše očekávání ovládne a získáte to, co očekáváte.

Host: Takže své očekávání nemůžu změnit?

Abraham: Můžete, ale pak budete důvěřovat.

Host: Dobře. To dává smysl. Jsem ve svém životě na mrtvém bodě.

Abraham: Nejste.

Host: Dobře.

Abraham: To nikdo není… “Vnímám to tak. Přidávám dostatek odporu ke každé své touze, že neumožním hybné síle se nahromadit, tak je pomalá.” Proto jsme vás vybrali. Chceme, abyste pochopila, že je ve vás aktivního toho dost, že jste se dostala na pódium.

Host: Je možné, aby ve vašem vortexu bylo příliš mnoho aktivního?

Abraham: Ne. Ale můžete k tomu přistupovat ztěžka a zažít to, čemu lidé říkají vyhoření. Můžete nevyužívat energii, která tvoří světy, a přistupovat k věcem ztěžka, a pak se v tom procesu unavit.

Host: Takže jak to mohu lépe pochopit, abych se v procesu neunavila?

Abraham: Rozhodnutím, že to, jak se cítíte, je pro vás důležité. A dělat více věcí, které vás dostanou do dobrého pocitu. A pak… Říkáme: Dostaňte se do vortexu a pak… Slaďte se s tím, kým jste, a pak… Napojte se na energii a pak…

Host: Napojit se na energii a pak vnímat, z čeho mám dobrý pocit? Nebo se cítíte dobře v té energii?

Abraham: Pokud se necítíte dobře, nejste na energii napojená. A vědomě se chtít cítit dobře je cesta k tomu souladu. Promluvme si o tom. Chodíme tu v kruzích, něco říkáme a vy to slyšíte, ale nic se v této konverzaci nepohybuje. Tak k tomu přistoupíme odlišně. Takže… jsem znuděná. Jsem znuděná. Nemám, co dělat. Jsem znuděná. Asi půjdu ven a uvidím, jestli najdu něco, co mohu dělat.

lighted_rocks-wallpaper-1366x768

 

Tak jdete ven… tohle je také nudné. Řeknete: Asi půjdu tam… to je také nudné. Asi půjdu tady… to je také nudné. Mluvím s tebou, ale jsi nudný a mluvím s tebou, ale jsi nudný. Jsi nudný… jsem znuděná, jsi nudný. Podnikla jste akci z vibračního stavu a vesmír vám dodal odraz toho, jak se cítíte, kde byla vaše vibrace v tom stavu. Pak řeknete: Odtud se tam nedostanu. Často chcete, aby vám ostatní pomohli být méně znuděná. Tak najdete energického člověka, který je obvykle příjemný, ale ne pro vás. Vám ten člověk ukáže tu svou nejnudnější část. Protože takový bod přitažlivosti… Nemyslíme tím vás… myslíme kohokoliv v takovém stavu přitažlivosti.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak vznikl zákon přitažlivosti?

Tím, že vám záleží na tom, jak se cítíte… začněme znovu: Jsem znuděná. Co mohu udělat, abych se tolik nenudila? Jsem znuděná. Nelíbí se mi pocit nudy. Než se snažit přijít na to, co dělat, a přistupovat k tomu podmínečně z pohledu akce, přistupme k tomu bezpodmínečně. Pokud jsem znuděná, co je to, co chci?

Chci být zaneprázdněná. Chci cítit zájem. Líbí se mi pocit zájmu. Líbí se mi pocit… Je důležité si uvědomit, že pokud v této chvíli víte, jaký je to pocit být znuděná, máte přístup k tomu, co je na druhé straně té vibrace. Protože je to vlna… máte k tomu přístup. Zejména na za čátku v prvních fázích. Pokud hledáte něco, co by vás potěšilo, a nemůžete to najít, jen posilujete hybnou sílu toho, kam jdete, ale než to budete dělat, pokud si uvědomíte, že jste znuděná a chcete cítit větší zájem, a nemáte v tuto chvíli silně aktivní hybnou sílu “Jsem znuděná a vše je nudné”, jen si řekněte: Ráda se cítím zainteresovaná.

Mám ráda, když mě něco zajímá. Bylo by zábavné najít něco zajímavého. Jen myšlenka nalezení něčeho, co je zajímavé, aktivuje trochu hybné síly. Z toho místa vás vaše myšlenky pravděpodobně zavedou k věcem, které vás budou zajímat, nebo co vás bude bavit. “Možná bych ráda šla ven.” Pokud dojdete k nějakému vibračnímu souladu, než podniknete akci, je nyní větší pravděpodobnost, že vám vesmír dodá něco, co vás potěší. O tom mluvíme. Dává to smysl?

courthouse_towers_at_sunset_arches_national_park_utah-wallpaper-1366x768

Host: Ano, ale zajímá mě, proč jste u mě vybrali nudu. Nemám pocit, že by mě někdy něco nudilo. Je to něco, co ve mně vidíte?

Abraham: Cítíme se trochu znuděně… Je podle vás nudná? Hledáme zde podporu, lidi.

Jen to používáme jako příklad, protože kdybychom vybrali něco, co běžně zažíváte, více byste se bránila. Vaše energie se nepohybuje velmi rychle… z nějakého důvodu jí to neumožňujete.

Host: Jak ji zrychlím?

Abraham: Právě jsme vám to řekli.

Host: Dobře.

Abraham: To je vše.

Host: Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *