Abraham Hicks – Jak urychlit dosahování cílů?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Abraham: Jakou máte otázku?

Host: Moje první otázka byla… jsem ráda za to, jak jste vysvětlili pátý krok. Mám pocit, že jsem vkročila do pátého kroku.

Abraham: Je to dobré místo. Je to dobrý pocit, že?

Host: Ano.

Abraham: Už se neomlouváte? Nesnažíte se druhým něco vysvětlovat? Neříkáte: Mrzí mě to? Nejste na sebe přísná?

Host: Ano. Nyní se chci zeptat… Je možné nyní urychlit dosahování svých cílů, když se vrátím k prvnímu kroku?

Abraham: To je v pořádku, ale chceme vás upozornit na nespokojenost, kterou musíte cítit, abyste něco takového chtěla. Jinými slovy: Tohle není pro mě dost rychlé. Zvykněte si na to, protože to pro vás nepůjde rychleji, dokud jste nespokojená s tím, jak rychle to zatím jde. Není to zajímavé?

Esther se na začátku s námi hodně hádala. Říkávala: To je praštěné. Myslíte tím, že nemohu mít to, co potřebuji, protože je příliš potřebuji? Ale když je nepotřebuji, tak je mohu mít? K čemu mi vůbec jste, Abrahame? Pokud mám důležitou otázku nebo problém, nemohu přijmout odpověď. K čemu mi jste dobří?

Když mám otázku nebo problém, tak potřebuji otázku nebo řešení… Abrahame! Nebyla k nám tak zlá…. Časem pochopila, že musí vyladit svou vibraci. Je užitečné si uvědomit, že vibrace otázky nebo problému mají odlišnou frekvenci než vibrace odpovědi. Tak jako ticho má jinou frekvenci než zvuk. Nebo zmatení je jiná frekvence než jasnost. Máte více možností, než které využíváte.

waterfall_56-wallpaper-1366x768

Řekněme, že je téma, u kterého cítíte zmatení. Snažíte se mu přijít na kloub, ale nejde vám to. Akorát jste zmatenější. Čím více o něm mluvíte, tím více je to matoucí. Něco jako politika. Stává se to větším a více neovladatelným. Řekněme, že je tohle téma, vyslala jste žádost, která je ve vortexu. To ale není jediné téma, na kterém vám záleží. Řekněme, že vám záleží na dalších tématech, u kterých cítíte velké uspokojení. Tak často přemýšlíte a vychutnáváte si a přemítáte a zaměřujete se, a ždímáte uspokojení z jednoho z těchto dalších témat.

Dosáhnete stavu přijímání díky tomu, na co se zaměřujete, a nyní ve stavu přijímání přijmete odpověď na otázku nebo problém, kterou jste nemohla přijmout, jak jste se zaměřovala s pocitem nespokojenosti. Není to jasné? Proto vám moudří lidé říkali: Na chvíli se na to posaďme. Nebo: Na chvíli to nechme být. Nebo: Zaměřme se na něco jiného. Je to důvod, když jste byla malé dítě, vaši rodiče před vámi mávali něčím jiným, co se vám líbí. Obvykle nevěděli, co dělají, ale věděli, že to má ten efekt, že jste byla šťastnější, když jste byla rozptýlená od toho, co vás činilo nešťastnou. Tohle je to stejné. Velmi dobré. Bavte se s tím.

Čtěte také:  Denní mantra pro úspěch

Host: Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *