Jak uvolnit odpor?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Host: Asi nechápu správný postoj k odporu. Pamatuji si vaši analogii o tom  jít s proudem a proti proudu. A že odpor je jako kameny  v tom proudu,  a lze poznat, že blokují proud vody, podle toho, jak se voda od nich odráží: Můj postoj byl, abych odstranil  co nejvíce kamenů.

Abraham: Náš postoj je, pokud se zaměříte na proud,  navede vás skrze kameny. Ponese vás nad nimi. O odporu jsme říkali  spoustu analogií, Pokud autem jedete  160 km/h a narazíte do stromu, tak je to větší problém, než když do  stromu narazíte při rychlosti 10 km/h. Možnost ale obvykle  není zpomalení auta, ale uvolnění odporu. Odpor uvolníte následovně. Odpor uvolníte tím, že své myšlenky  vycvičíte do méně odporu. Chceme, abyste s námi vnímal,  že nejrychlejší způsob,  jak své myšlenky vycvičit do méně odporu, je deaktivovat je. Abyste dané myšlenky deaktivoval,  musíte z nich stáhnout pozornost.

Nikdy jsme neviděli, aby někdo vyřešil  problém tím, že se na něj zaměřoval. Dokud je ve vaší vibraci problém aktivní,  tak se bude jen zvětšovat, dokud se tak nezvětší, že zažijete zhroucení,  kdy se toho problému musíte pustit a pak se věci na chvíli zlepší.

Víte, že fyzický lidský subjekt, který ze  všeho nejvíce uvolňuje odpor, je zamilování se?

Je to zajímavé, protože byste mohli říct: Jak se  někdo může zamilovat, když má spoustu odporu? Má spoustu odporu vůči některým věcem, možná ne vůči zamilování se. Ale když najde něco,  z čeho má dobrý pocit, a dají tomu svou plnou pozornost…  pamatujete si, když jste se zamilovali? Pamatujete si, jak to bylo vše,  na co jste chtěli myslet? “Jak si mohu vytvořit čas, abych byl  s touto osobou, a jak dlouho s ní mohu být?” To je vše, co chci…  a když s tou osobou nejsem,  chci na ni myslet.

Když s ní jsem, chci na ni myslet,  a když s ní nejsem, chci na ni myslet. Prosím, nenuť mě myslet na nic  jiného… nechci myslet na nic jiného. Tohle je nejvíce života dávající  myšlenka, jakou jsem kdy měl. To je ten pocit zamilování. Když jste zaměření na ten pocit  zamilování, nezaměřujete se na nic jiného… je to nejrychlejší cesta do vortexu,  jakou jsme kdy viděli.

Když lidé neví, co dělají, neví proč…  neví, že našli pozitivní předmět pozornosti, a že svou plnou pozitivní  pozornost dávají té věci, a že nechávají, aby tato milostná  aférka jejich vibraci zvýšila. Viděli jste, že když se lidé zamilují, život se  jim lepší a lepší a lepší ve všech oblastech. Nejen v oblasti lásky.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Používání zákona přitažlivosti v podnikání

Víte to? Pamatujete si to sami? Nepřejete si,  abyste se mohli vrátit a být znovu zamilovaní? Můžete… můžete. Proč je snadné se při  zamilování dostat do vortexu? Je to nové. O druhé osobě  toho moc nevíte. Ještě jste neměli tu konverzaci  “Pověz mi něco o sobě,” kdy se vše začne zhoršovat. Byli jste stále optimističtí. Nechávali jste druhou  osobu být fantazií, kterou jste si vytvořili.

Byli jste stále naladění na to,  kým jste, a co chcete. Jinými slovy… nezačali jste  ohledně toho čelit realitě. Létali jste vysoko. To chceme, abyste pochopili.  O tomto to celé je. Pokud bychom vás mohli přesvědčit, že vše, co chcete, je vibračně hotové, a že vám stačí přestat dělat  to, co vás od toho drží… jak tu věc přestanete dělat? Budete dělat něco jiného. Nabídli jsme vám spoustu  jiných věcí, co dělat. Najděte trochu lépe pociťující myšlenku,  meditujte… lobotomie nedoporučujeme. S tím byste hodně za sebou zanechali.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *