Abraham Hicks – Jak uvolnit úzkost?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Dobré ráno.

Abraham: Je dobré.

Host: Vaše učení je pro mě poměrně nové, i když jsem součástí duchovního, metafyzického…

Abraham: Chápeme, co tím myslíte, ale není to pravda. Protože jste… jste velmi starý a emoce cítíte dlouhou dobu. Tohle tedy není nové. Mám problémy se závislostmi, nutkáními… Nacházel jste cestu k lepším pocitům. Měl jste dobré úmysly. Následoval jste cestu nejmenšího odporu, jak nejlépe jste dovedl. Ale když cesta nejmenšího odporu je akce, tak někdy vede k více úsilí.

Zatímco pokud cesta nejmenšího odporu je vibrační, emoční, tak vždy vede k pročištění. Nejprve se pochvalte za to, že vám záleží na tom, jak se cítíte. A přestaňte si vyčítat, že děláte to, na co jste jako jediné přišel, díky čemuž jste se cítil lépe.

Host: V daný moment.

Abraham: A pochvalte se, že jste tady, protože sem byste se bez nějakého vibračního souladu nedostal.

Host: Ano. Musím se naučit, jak uvolnit svou úzkost. Je v mé mysli…

Abraham: Úzkost nemůžete uvolnit… jen ji musíte zaměřením vytlačit. Jinými slovy… uvolnit úzkost je jako říct: Musím najít způsob, jak necítit tuto horkou plotnu. Musím najít způsob, jak ji necítit. Něco je se mnou špatně, protože ji cítím. Není na vás nic špatného, že ji cítíte.

waterfall_56-wallpaper-1366x768

 

Úzkost není… ano, pravda, nechcete úzkost, ale chcete emoční uvědomění. Takže uvolnit úzkost… jinými slovy říkáte: Zaměřuji se na něco, co vyvolává úzkost, ale musím úzkost uvolnit. My na to: Nemusíte uvolňovat úzkost, ale namísto toho se zaměřit jinam, dokud úzkost nebude výsledkem. To je odlišný způsob vnímání. Chci najít více věcí, ze kterých se cítím dobře. To je velmi dobrá věc, kterou chtít.

Dělejte to jako první věc ráno. Pokud budete čekat do poloviny dne, kdy už se nějaké věci dějí, je to těžší. Pokud to budete dělat brzy, je to snazší. Každým dnem je to pak jednodušší. Než se nadějete, slovo úzkost už ani nebudete tak často používat. Chronická úzkost… pokud ji máte hodně… znamená, že jste žil život plně, máte mocnou mysl, zaměřil jste se do hodně expanze, kterou vám vaše přesvědčení neumožňují zažít.

Tak uvnitř vás probíhá urputný boj, který ve vás vyvolává úzkost. Můžete to říct odlišně: Stal jsem se více, než co si umožňuji prožívat. To je přímější přístup, než říct: Mám úzkost. Stal jsem se více, než co si umožňuji. To všichni. Všichni se stali více, než co si umožňují. “No jo, ale já jsem se musel stát hodně více, než si umožňuji, protože cítím silnou úzkost.” My na to: Tak se zaměřte na to, u čeho cítíte menší úzkost. Jak si ukážete, že dokážete, ve svých slovech, kontrolovat svou úzkost… raději bychom řekli: Dokážu směřovat své myšlenky, které produkují méně důkazů odpojení. Mám schopnost se zaměřovat. To o sobě víte.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Příběh o Esther a slepicích

Jste jako pes, co má kost. Jak se pro něco odhodláte, nepustíte se toho. Zaměřování je dobrá věc. Ale zaměřování, které vyvolává úzkost, není tak dobré. Zaměřování je stále dobré, ale to, na co se zaměřujete, ne tak dobré. Pokud cítíte úzkost, tak to znamená, že se zaměřujete na opak toho, co chcete. To je vše, co to znamená.

c60ca89058861.5602d17094579

Většina lidí říká: Ano, protože podmínky to vyžadují. Chcete, abych strčil hlavu do písku? Nechcete, abych si všímal, co se děje ve světě? Ano, to tím myslíme. Chceme, aby vám především záleželo na tom, jak se cítíte. A poté z toho souladu se začnete zaměřovat tak, co bude pro vás a svět velmi produktivní a prospěšné. Děkuji. Snadněji se to řekne, než udělá. A snadněji se to poslouchá, než používá v praxi.

Ale je to mnohem jednodušší dosažené než nedosažené. Protože jak si na to zvyknete, budete svobodný, budete mít jasno, budete šťastný, a bude to jen lepší a lepší. Přestanete se kvůli tomu trápit?

Host: Ano.

Abraham: Pochválíte se, že máte závislosti? Chvíli to byla dobrá cesta. Prospěla vám. Nebylo to špatné, bylo to dobře míněné. Nebylo na tom nic špatného. Ale byla to akce namísto vibrace. Snažil jste se získat něco z podmínky namísto z vibrace. Veškeré zdroje pochází z vibrace. Tam se nachází všechny. Dobré vědět, že?

Host: Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *