Side view of woman sitting in lotus position on lakeshore with focus on stack of stones

Abraham Hicks – Jak vás meditace může změnit

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Jak poznám, jestli je moje žádost autentická? Svou myslí mohu toužit po různých věcech jako po novém autu nebo velkém domě. Nejsem si jistý, jestli je to autentická touha? Moje srdce možná touží po něčem jiném?

Abraham: Tohle je dobrá otázka, že ano? Protože jste prožil spoustu životních zkušeností, požádal jste o spoustu věcí. A o některé žádáte opakovaně. V této vibrační realitě, kde se hromadí spolupracující složky, si vaše vnitřní bytí všimlo– není to pro to důvod, ale vaše vnitřní bytí si všimlo, že spousta věcí, o které žádáte, mají stejnou podstatu. Chcete nové auto z mnoha důvodů.

Pro radost. Pro pocit blahobytu. Možná pro trochu bezpečí. Pro spolehlivost. Pro pohodlí. Abyste se ustálil, abyste se připravil na věci, na kterých záleží. Můžete vnímat, že chtít nové auto je chamtivé, nebo to auto můžete uznat jako stabilní bod, který je skutečnou podstatou vašeho bytí. Více peněz je o svobodě.

O možnosti prozkoumat vaše vášně. Je to o tom mít svobodu jít směrem, který vás volá. Nenapadají nás žádné důležitější vibrační důvody. Váš vortex je schopen to vše syntetizovat, protože když si na hřišti jako malý kluk hrajete, žádáte o některé tyto věci. Chtěl jste to, čemu jste říkal spravedlivost, chtěl jste respekt, a chtěl jste ho jak dávat tak dostávat. Chtěl jste soulad, životní energii. Váš vortex existoval ještě předtím, než jste se narodil. Věděl jste to?

Vaše vibrační realita existovala, než jste se narodil do svého těla. Své první žádosti jste vložil do své vibrační reality. Není možné, aby vaše vnitřní bytí udržovalo a podporovalo to, co pro vás není dobré, nebo co podle svých standardů považujete za dobré. K věcem lze přistupovat různými způsoby. Esther včera s kamarádkou přemýšlela nad rodičovstvím. Když dva rodiče mluví o tom, jak vychovávat své děti. A možná se sebou nesouhlasí. Nebo když městská komise mezi sebou debatuje o tom, jak by se věci měly ve městě dělat.

wellbeing.3x2

 

Ale v hloubce nebo v jádře všichni chtějí zameo stejné. Chceme blahobyt pro svou rodinu, chceme blahobyt pro sebe navzájem. I když máme odlišné názory, jak toho dosáhnout, máme v jádru společný záměr nehledě na to, jak velké se naše rozdíly na povrchu zdají. Pokud se vrátíte k těm záměrům v jádru, víme, že naše slova nestačí, protože slova neučí. Učí jen zkušenosti. Ale chceme, abyste věděl, že to, co máte ve vortexu, je autentické a skutečné, a je to vaše, a dal jste to tam. To nejlepší z toho, o co jste požádal, je tam, a volá vás k jeho dokončení. To je stvoření.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Cesta je pro vás připravená

Zde je tento vortex… říkáme vám věci jako: Najděte způsob, jak se dostat do vortexu. Dělejte procesy a dostaňte se do vortexu. Meditujte. Přestaňte dělat to, co vás drží mimo vortex. Říkáme: Nastupte na svůj vysoký létající disk. Najděte způsob, jak držet krok… nebo uvolnit odpor, abyste mohli být v souladu s tím, kým skutečně jste. Nyní vám říkáme: Zde je tato vibrační realita, která vyzařuje signál, a vy jste tady daleko od ní, protože jste naštvaný nebo se obáváte… jste tak unavený, že sotva jste vzhůru, a pak meditujete, a na chvíli jste k ní blíže, a pak se vrátíte do svého dne. Další den meditujete a jste k ní blíže a pak se vrátíte do svého dne.

Pak zase meditujete a protože jste dokázal ztišit svou mysl, něco z toho, co váš vortex je, a ví, je vámi přijato, a nyní jste změněn. Nejste stejný. Směs vaší lidské fyzické frekvence je nyní jiná. Pak se vrátíte do svého světa, ale nyní jste citlivější. Pak si znovu a znovu zameditujete a než se nadějete, budete více v souladu se svým vyšším Já, a jste s ním častěji ve vibrační shodě. Nyní začnete cítit rytmus svého vnitřního bytí. Začnete cítit sebevědomí, o které jste požádal. Ne nezbytně auto, ale sebevědomí. Cítíte uspokojení z toho, že se v těle cítíte dobře. Cítíte nadšení, které jste necítil. Ne auto, ale nadšení v těle, které je uspokojující.

Začnou vám chodit nápady… ne auto, ale cokoliv, na co jste připraven. Ještě ne auto, ale nezaměřujete se na nepřítomnost auto. V tom je ten rozdíl. Neuvízl jste v prvním kroku. Nyní se zaměřujete na třetí krok. Myšlenky se tedy mění na věci a nyní zažíváte setkání s lidmi a vzrušující věci. Začnete říkat lidem: Cítím se jako jiný člověk. Zeptají se: Co se změnilo? Vy odpovíte: Nemohu vám to říct. Budete si myslet, že jsem divný. Oni: Co se změnilo? Vy: Přestal jsem se zaměřovat na to, co mě trápilo. Oni: Jak jsi to dokázal? Vy: Přestal jsem na ně myslet. Oni: Jak jsi to dokázal? Vy: Začal jsem myslet na jiné věci. Oni: Jaké věci? Vy: Velmi tiché věci. Velmi nepatrné věci. Velmi základní věci. Velmi obecné věci. Věci, které mě udržely v souladu.

Znáte to, když se vrátíte domů, a nějaké věci svému tátovi neříkáte? Jsou to ta témata, o kterých nemluvíte, a pak je někdo zmíní a vy: Říkal jsem ti, ať o tom nemluvíš. Takové bitvy vedete se sebou. Jsou témata, na která byste neměli myslet. Nemusíte je nadnášet. Protože když je nadnesete, brání vám v souladu. Jak uplyne více času a nebudete ta témata nadnášet, rozptýlí se do prázdnoty.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Tohle vám brání v nalezení více ocenění

Už k vám nebudou nijak připoutaná. Protože je vibračně už neaktivujete. Začnete znovu v tomto novém vibračním místě, a tohle jsou věci, které mají precedens, které mají prioritu, které mají skutečnou hloubku, které mají skutečnou moc zůstat. Váš život pak začne odrážet více těch věcí. Usilujete o faktor uspokojení.

Tohle je podle nás dobrá chvíle na přestávku.

Host: Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

2 komentáře

  1. Dajwe díky za výběr videí. Je to jemné a přesné vedení k trvalému souladu, ze kterého vše přichází.
    Abraham je úžasný, Esther je úžasná, ale díky tobě , to máme v české vibraci, které rozumíme.
    Ze srdce díky, slova nestačí 🙂 …… Jsi úžasný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *