Jak vaše očekávání vše ovlivňují

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Dobré ráno.

Abraham: Je dobré.

Host: Nejprve musím všem poděkovat za spolutvoření tohle ráno. Je to asi nejlepší workshop, na kterém jsem asi kdy byl. Je to skvělé.

Abraham: Vnímáme to stejně.

Host: Mám otázku v souvislosti s aplikovanou kineziologií… to je nálepka, kterou jsme dali této studii. Pro ty z nás, kteří seděli v publiku a spatřili hmatatelnost energii, která obklopuje Esther a nás všechny… vede nás to k pochopení ve vědě, která teď říká… Abraham to říká už mnoho let… že myšlenky ovlivňují emoce. Emoce ovlivňují naši DNA. Naše DNA ovlivňuje naši auru neboli energii, která nás obklopuje. A tudíž to, co vyzařujeme z hlediska energie, se nám zrcadlí zpět ve fyzickém prostředí.

Abraham: My to říkáme trochu jinak… řekli bychom, že myšlenky jsou vám představeny skrze emoce. Emoce jsou vaší reakcí na kombinaci myšlenek. Emoce jsou niterní reakcí na vibrační rozpor nebo soulad. A řekli bychom že… vaše DNA je také reakcí na tu vibraci. DNA nereaguje na emoce, ale reaguje na to stejné, na co reagují emoce. Jinými slovy… když se zaměřujete, vysíláte vibraci, na základě které se děje vše ostatní.

Dochází k tomu, že na ni máte emoční reakce, reakci DNA, fyziologickou reakci, psychologickou reakci… Vše na ni reaguje. Takže abych to rozebral k základům, v kontextu látky života, což je jídlo, a kontext… A co tvoří základ jídla? Vibrace.

Host: Dobře, to… to mi asi odpovědělo na otázku. Chtěl jsem říct, že ve studii aplikované kineziologii, která mi přijde moc zajímavá, a chci na to slyšet Abrahamovu perspektivu… mělo by být pro nás důležité si více vybírat jídla, která jíme? Protože i… mohu jasně ukázat, že jen například takový cukr, třtinový cukr oproti vyrobenému sladidlu. To ve skutečnosti není přesné.

Abraham: Záleží tom, jaké o tom máte očekávání.

Host: No, to… chtěl bych pokračovat ve zkoumání kontextu… tak nějak jsem zkazil pozitivní a negativní testy na lidech, protože nyní o tom ví… kdybych to neřekl, nebyla by vůči jejich chápání žádná objektivní realita. Ale u různých lidí jsem ukázal…

Abraham: Chápeme, na co narážíte. Vaše slova byla dobrá… chcete to rozebrat do základů. Vše je věc vibraci a vše na ni reaguje. Když máte test, který chcete provést, a držíte pochopení nebo přesvědčení o tom, jaký ten test bude mít výsledek, vytváříte vibrační síť, do které naleznete ochotné účastníky, abyste prokázal předpoklad, který jste už vytvořil. A pak vy a všichni ostatní se podívají na výsledky a vy ty výsledky zveřejníte, a pak jako lidé strávíte zbytek života dohadováním se nad tím, jaké výsledky jsou správné, zatímco budete nadále prokazovat opačné výsledky u každého tématu na světě.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Hojnost

Protože výsledky vychází z vibrace, která se nachází v základu vaší vibrační sítě. Jen pro vyjasnění… tohle studuji, není to moje práce. Jen pro případ, kdyby se mnou chtěl někdo debatovat. To vše je dobrá práce, a nechceme ji nijak diskreditovat, protože je to jako vzít kyvadlo a požádat ho, aby vám povědělo Ano nebo Ne. “Pokud je to pravda, hýbe se tudy, pokud nepravda, hýbe se tudy.” Lidé dostávají specifické výsledky z pohupování kyvadla. Ale to, co vám říká, není pravda z hlediska nejvyšší kosmické pravdy, ale říká vám to, čemu věříte. Dobrá chvíle na přestávku.

 

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

1 komentář

  1. Pro mě po delší době skutečně inspirativní článek! Bude v létě piknik se Šalamounem? 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *