Abraham Hicks – Jak věci urychlit

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Tohle je skvělé. Cítím se, jako bych právě vyhrála Oscara. Jsem herečka. Měla jsem tolik otázek, ale spousta z nich byla odpovězena. Víra nebo důvěra věci urychluje, že?

Abraham: Ano, urychluje, ale víra je zásadní pro jakýkoliv pohyb. Protože pochybnost zpomaluje a víra urychluje.

Host: Takže rychlost, jakou něco přichází do vašeho života, naznačuje, jak moc víry máte?

Abraham: Ano, nebo jak málo odporu máte. Nebo jak dobře se cítíte. Proto jsme hráli tu hru, jak jste šla na pódium. Někdy když myslíte na to, na co myslíte, necítíte se dobře. Ale když se prostě cítíte dobře, pak tomu nemusíme říkat víra… je v tom nepřítomnost odporu. Takže víra je pocit, který naznačuje nepřítomnost odporu. Pochybnost je pocit, který naznačuje přítomnost odporu.

Tak budete nadále masírovat své myšlenky a zkušenosti, dokud neucítíte víru. Například: Myslíte si, že je prospěšné věřit, že existuje oceán plný velryb, které jsou připravené se vám ukázat, nebo věřit, že to, co chcete, se nikdy předtím nestalo? Cítíte větší očekávání, když věříte ve vzácnost něčeho? Nebo když věříte v hojnost něčeho?

Host: Hojnost.

fuman-wallpaper-1366x768

 

Abraham: A cítíte se mocněji, když věříte v jistotu něčeho, než v nejistotu něčeho? Když hledáte důkazy hojnosti, ale nalézáte důkazy nedostatku, tak byste se měla přestat dívat. Protože chcete hledat důkazy hojnosti, ale nalézáte důkazy nedostatku, a kvůli tomu neočekáváte hojnost, když ji chcete očekávat. Chápete?

Byli bychom rádi, kdyby přírodovědci říkali: “Oceán je plný velryb a všechny se vám moc rádi ukážou.” A mnohem více vás by je vidělo. Než kdyby říkali: “Nikdy předtím jsme tuto velrybu neviděli.” Takové je ocenění Oscar… zdá se vzácnější. Ale pokud radostní herci nejsou závislí na Oscaru… je spousta mocných, krásných, radostných herců, kteří Oscara nemají. Někteří ho nechtějí… chápete, co tím myslíme?

Dělejte to, co děláte, a masírujte si své myšlenky a pocity, dokud se nedostanete do uspokojivého pocitu. Je uspokojivé říct: Jsem na cestě k něčemu, nebo říct: “Nikdy se tam nedostanu.”? Nebo je více uspokojující říct: Sotva někdo to dokáže, nebo: Kdokoliv, kdo vážně chce, to může mít. Je více uspokojující říct: “Je v tom lehkost. Jsem na cestě. Mé vnitřní bytí ví, jak mě tam zavést,” než říct: Skoro nikdo se tam nedostane. Je více uspokojující říct: Je to tvrdá práce a budu muset zaplatit velkou cenu a připravit se o čas s rodinou a přáteli, abych se tam dostal. Nebo: Mohu jít po nejvíce radostné cestě a propojit do toho vše, co je pro mě důležité. Chápete?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Pohled na profesi číšníka

Host: Ano.

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte moji tvorbu i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Žádná touha není nereálná

Manifestace nejsou jen fyzické věci, které vidíme. Abraham zde vysvětluje proces tvoření a popisuje, co vše může být manifestace, a co je při tvoření důležité.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *