Abraham Hicks – Jak věřit impulsům svého vyššího Já?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Jsem moc rád, že jsem tady. Přijel jsem z Kolumbie, abych vás poprvé uviděl. Jednoho dne můžete Kolumbii navštívit. Probíhá tam nyní spousta změn. Poprvé jsem vás viděl v roce 2007 ve filmu Tajemství. A co jsem poprvé spatřil obličej Esther, říkal jsem si: “S touto dámou se něco děje”. Začal jsem číst vaše knihy ve španělštině. Četl jsem. Sledoval videa. A teď po pěti letech jsem tady. Můj sen se splnil.

Mám velkou radost, že jsem tady. Věděl jsem, že mě vyberete. Věděl jsem to. Děkuji za tuto příležitost. Mou otázkou je, už od mala znám ten pocit, když mě moje vnitřní bytost navádí. Například když jsem byl na imigračním, byla tam dlouhá fronta a spousta řad. A vnitřní bytost povídá, že řada 17 bude rychlejší než 16. Tak jsem ji poslechnul. A co se stalo? Řada 17 byla rychlejší než 16. Pak jsem musel stihnout letadlo do Atlanty, a jak jsem jel na letiště, moje žena jela moc pomalu. A má vnitřní bytost říká: “Své letadlo stihneš. Odletíš včas.”

Chtěl jsem tomu věřit. Letadlo pak zastavili, a já se nakonec do Atlanty dostal. Někdy jsem zmaten. Když moje vnitřní bytost říká: “Udělej tohle,” chci vědět, že je to má vnitřní bytost a ne moje pochyby. Protože mi řekla: “Běž si vsadit do loterie.” Tak jsem si šel vsadit. A o týden později řekla: “A teď poslouchej”. Chci vědět, kdy ke mně promlouvá má vnitřní bytost a ne nějaký člověk nebo osoba. Chci poznat ten rozdíl.

amazing-sunrise-2650-1366x768

Abraham: Dokonale přednesená otázka. Mluvili jsme o realizaci něčeho. Hovořili jsme o tom být na místě, kde se vám to zrealizuje. A bavili jsme se o tom, jak vše, co chcete, máte ve vortexu. A že tento vortex se točí. … že se točí, a že všechny nápomocné složky byly shromážděny. Otázkou tedy je, jste nápomocnou složkou? Pokud se nacházíte v blízkosti té vysoké zdrojové energie, toho vysoce vibračního vortexu, pokud jste v jeho blízkosti a dostanete impuls a zareagujete na něj, tak ten impuls je vždy ten pravý.

Ale promluvme si o dalších vibračních pozicích. Dalších bodech přitažlivosti. Pokud se nacházíte na nízké vibraci a obdržíte impuls něco udělat, a ten impuls přijde z ničeho nic, tak si říkáte: “To mi říká moje vnitřní bytost,” kdy ve skutečnosti jste nashromáždil momentum, které vás přimělo něco udělat. Lidé někdy říkají: “Ďábel mě to přiměl udělat”. Samozřejmě to nemyslí vážně. Ale někteří lidé věří, že jsou k něčemu pobízeni negativní entitou, protože nevěří, že by toho byli schopni. My říkáme: Vibraci, kterou si vybíráte, a momentum, které uvedete do pohybu, je to, co je zdrojem a příčinou těch impulsů k činu. Mnohé impulsy nejsou inspirované čistou pozitivní energií. Něčím ale jsou inspirované. Co to teda je? Jsou inspirované z momenta zákona přitažlivosti. Každá kdy myšlená myšlenka stále existuje. A ty myšlenky řídí zákon přitažlivosti.

Čtěte také:  Nechtějte manifestaci, chtějte uspokojení!

Existují řeky a proudy myšlenek. Když teda nějakou myšlenku chvíli opakovaně myslíte, uvedete do pohybu momentum, může vás do strhnout. A máte pocit, že vás pobízí něco vyššího než vy, protože to je něco vyššího než vy. Proto ten co mluvil s Esther si je jistý, že Satan existuje. “Přece musí existovat něco, co mi nabízí špatné informace.” Samozřejmě, jsou toho řeky a proudy. Vy si ale vybíráte, na co se ladíte. A jak budete praktikovat vibraci souladu, kde o váš vortex pečuje vaše vyšší Já, pak inspirace přichází z tohoto místa. Esther od samotného začátku říká: “Abrahame, chci tvá slova předávat jasně.”

1614518

Tím vlastně říká: “Chci být na takovém vibračním místě, že tvé impulsy, vzkazy a významy mi budou tak jasné, že pro ně naleznu obdobu ve slovech.” V některých případech, jako chtít si vsadit v loterii, ten popud si jít vsadit někdy nepochází z vašeho vibračního místa prosperity. Ta touha vyhrát v loterii někdy pochází z místa nedostatku. A tak se nenecházíte na vibračním místě, které je v souladu se vším, čím jste. Ale ten impuls stále dostanete. Je to otázka praktikování. A praktikujete záměrným myšlením a cítěním. A pak sledováním toho, co se zhmotní.

Pojďme si promluvit o tomto. Pocházíte z nefyzična. A nefyzično zůstává nefyzičnem. Tudíž jste na něj stále napojeni. A to jsou vaše emoce. Když dostanete impuls něco udělat, pokud si jste vědomi, jaký z něj máte pocit, poznáte, pokud jste se zdrojem vážně v souladu. Znáte ten rozdíl. My to víme. Znáte rozdíl, když jste v souladu se zdrojem a něco pocítíte a když jen něco pocítíte. Znáte ten rozdíl.

Host: Ano.

morning
morning

Abraham: Mohl byste říct: “Vím, že tam jsi, vnitřní bytosti a Abrahame. A vím, že mi jsi k dispozici. A také vím, že je na mně, abych si vybral vysokou vibraci, aby naše komunikace byla stabilní a srozumitelná. A tak neustále praktikuji bytí na té vibraci.” Esther se občas směje, ani ne tak směje jako spíš stěžuje, ale je to k smíchu. Leze jí na nervy, když ví, že má k tomuto přístup, že by si vybrala něco méně než tohle. Proč bych si vybrala něco méně než toto? A její známí s dobrými úmysly poví: “Jsi člověk,” a Esther na to: “To je pěkně na houby, co? Nemusím být tak lidská. Nemusím si vybírat ty nižší vibrace. Vím, jak to dělat lépe.”

Čtěte také:  Vztah partnerů už není co býval

A my říkáme: Jak poznáte, pokud jste na vysoké vibraci, pokud občas nejste na té nízké? Jak poznáte, kým skutečně jste, když se občas od toho neodříznete? Jak si udržíte svou touhu být tím, kým jste, živou, když občas nejste tím, kým jste? Chápete, na co narážíme? Zdroj vás ve štychu nikdy nenechá. Nemusíte se obávat, že své napojení na zdroj ztratíte. To je nemožné.

Tohle spojení na zdroj je věčné. Hrejte si s tím, dokud nenajdete svou toleranci. Provazochodec na provazu nestojí klidně na místě. Okamžitě by spadnul, kdyby ano. Ohýbá se, pohybuje se s větrem, vyvažuje rovnováhu. Neustále nalézá rovnováhu. Někdy je to sotva patrné a někdy to vidět lze. Ale neustále nalézá rovnováhu. A to vy děláte také. Neustále nalézáte rovnováhu souladu. A nebuďte na sebe tvrdí, pokud občas v souladu nejste.

Host: Dobře. Moc vám děkuji. Oceňuji tuhle chvíli.

Abraham: My také.

 

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

3 komentáře

  1. Prosím o vysvětlení překladatele, co to znamená “nashromáždit momentum”?

    • Momentum (neboli spád) je když myslíte nějaké myšlenky určitou dobu, tak vysíláte stále silnější a silnější vibraci. Tudíž opakovaná myšlenka (a s tím i emoce) uvádí do pohybu (a hromadí) vibraci (momentum), která vám přitahuje to, co je s tou vibrací shodné. Snad je to tak jasnější 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *