Jak vyléčit své tělo?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Z několika zdrojů jsem slyšel, že veškeré buňky v lidském  se asi do roka nahradí. Znám jednoho člověka s cukrovkou a její slinivka už  desetiletí nefungovala. Další osoba má nervové zranění,  kvůli kterému jí nefunguje dlaň. Jak si můžeme vibračně  vytvořit dokonalé buňky, abychom regenerovali část těla,  která nefunguje správně?

Abraham: Podívejme se na fyzické tělo  a veškeré jeho buňky… biliony buněk… těžko se je počítá… představte  si velmi malou komunitu lidí. Sledujete je z zpovzdálí a všiml jste si,  že mají dost destruktivní přesvědčení. Někdo moudrý vám poví:  Nedělej si starosti kvůli této vesnici,  protože časem všichni tito lidé, kteří nyní praktikují tato  neprospěšná přesvědčení, budou mrtví, a budou  nahrazeni novou vesnicí.

A vy na to: To mi dává nějakou naději. Pak povíte: Zemřou všichni ve stejnou chvíli? Budou všichni nahrazeni  ve stejnou chvíli? Někdo moudrý vám na to řekne:  Ne, někteří z nich odejdou a více z nich přijde, a někteří odejdou a více přijde. Vy pak povíte: Chvíli bude trvat, než se tato  nežádoucí přesvědčení odfiltrují, protože ti, kteří tam stále jsou,  kteří ta přesvědčení stále mají, je budou učit těm novým příchozím. Chápete tedy podstatu našeho příběhu… Něco takového se děje s vaším tělem  a vaší buněčnou komunitou.

Jakmile buňky v určité oblasti ve vašem  těle se začnou chovat tak, jak se chovají, mají stejnou sílu vlivu jako kdokoliv,  na cokoliv blízkého. Rozdíl mezi analogií lidí ve městě, že by bylo dobré, kdyby všichni současně  zemřeli… v zájmu tohoto příběhu… a buňkami v těle, je ten, že buňky ve vašem  těle mají čistou, pozitivní energii. Aktivně, instinktivně pracují  pro své vlastní přežití. Něco, co se snažíme vás přimět dělat…  alespoň během té doby, co jsme tady spolu. Chceme, abyste ke svému  životu přistupovali sobečtěji.

Vaše tělesné buňky… víte, že jsou prvním  bodem svolávání životní energie? Víte, že buněčné svolávání  Zdroje nebo žádání buněk je důvodem, proč vás doktoři  prohlašují za živé nebo mrtvé? Rozdíl je v tom svolávání energie buňkami. Buňky svolávají a Zdroj odpovídá, a pokud by to bylo vše,  co se děje v buněčné komunitě, pokud by se buňky, které ví, jak být zdravé, ocitly trochu v nerovnováze, automaticky by provedly  nápravu… vždy to dělají… a Zdroj by odpověděl  na žádost o nápravu, a buňky v těle by se napravily, a tělo zdravých buněk je zdravé tělo.

Ale existuje další faktor, který ovlivňuje způsob,  jakým jsou buňky schopné přijímat  to, o co žádají. To je vliv mysli, vibračních vzorců, nebo postoje nebo nálady člověka,  který obývá shluk buněk. Jaká byla vaše otázka?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Berte věci více zlehka

Host: Jelikož tento proces  v těle probíhá, a chci omládnout, nebo chci vyléčit část svého těla, mám jizvu a vím, že všechny buňky se na  tom kusu kůže během krátké doby nahradí, chtěl bych být vibračně schopen nařídit buňkám… ne jim nařídit, ale… chci vibračně umožnit…

Abraham: To je lepší slovo.

Host: … aby proběhlo léčení.

Abraham: Poslechněte si ten rozdíl.  Dobře jste se při tom přistihl. Vnímejte rozdíl mezi akčním  rozhodnutím, že nařídíte buňkám něco, a tím, že podniknete emoční cestu,  což znamená najít něco, z čeho se cítíte dobře, neplést se tomu v cestě a umožnit  buňkám přijmout to, o co žádají. To je klíč k léčení. Klíč k léčení je…  začít s přesným předpokladem, že zdraví je základní stav těla, a pak udělat cokoliv,  co je třeba, abyste tomu nebránili. Další krok je pochopení,  že pokud tomu zdraví bráníte, cítíte současně negativní emoci… negativní  emoce vám dává najevo, že to děláte. Ciťte se tedy co nejlépe, co můžete, a o vše se postaráte.  Ale je možné to namířit  na konkrétní část těla? Ano, ale vy to nemusíte dělat.

To, že tu energii namíříte  na konkrétní část těla, obvykle způsobuje, že se díváte na to,  co je špatně, takže vaše snaha je protichůdná. Dobře, to dává smysl. Léčitel často uvidí,  jak někdo potřebuje něco vyléčit, a jeho postoj je: Posvítím  na to své léčivé světlo. Což je pochopitelné, proč si to myslí, ale násobí to problém, protože problém  není nedostatek žádání… to už proběhlo… ale nedostatek umožnění přijetí odpovědi… a dávání více odpovědí, ve smyslu  posílání léčivé energie k problému, ničemu nepomáhá… obvykle to  v energii vyvolává větší rozpor.

Když použijete více čistě  pozitivní energii Zdroje na oblast, kde už odpor existuje, způsobí to více nepohodlí. Proto lidé se často ptají: “Je normální,  aby mi v životě vypuklo peklo, když začnu meditovat?” My na to: Ano, protože když  začnete meditovat, energie začne proudit, což způsobí, že se jakýkoliv váš odpor  více projeví… zejména na začátku. Léčitel, který dokáže skutečně pomoct,  pomáhá svého klienta utěšit do místa umožňování přijetí  odpovědi na to, o co buňky požádaly. Nejlepší léčitelská slova… pokud chcete  frázi, která by všem prospěla, ať ji chápou a věří, nebo ne, byla by to: “Zdraví by mělo být tvé. Tvé buňky vědí přesně, jak žádat, a co dělat. Pokud se ti podaří se tomu neplést  v cestě, a budeš důvěřovat,  uzdravíš se.”

Čtěte také:  Abraham Hicks - O alergiích

Protože buňky vědí, co potřebují, a žádají  ze svého přímého Zdroje života. Pokud tomu nestojíte v cestě, ta buňka se zotaví a uzdraví. Pokud ta buňka se uzdraví,  tak ostatní buňky mohou, a pokud se uzdraví dostatek  z nich, budete se cítit vážně dobře. Ano, skvělé. Trik je v tom… jak to mám udělat, když mám bolesti? Jak to mám udělat, když mi někdo  dal nálepku, která mě děsí? My na to: Musíte oddělit dvě cesty. Můžete mít nemoc a cítit naději, nebo můžete mít nemoc a cítit strach.

Musíte se utěšit… slova jako víra,  důvěra jsou velmi iritující. My víme. Ale v těch slovech je  vibrace… víra a důvěra… vibrace v jádru těch slov je bez odporu  a obsahuje očekávání zdraví i předtím, než pro to mám nějaký důvod,  vzhledem ke svým důkazům. Lidé obvykle říkají: Dejte mi důvod  mít naději, a budu ji cítit. Nebo: Dejte mi důvod mít víru,  a budu ji cítit. Proto vznikla spousta metod,  medicín a různých procesů. Protože lidé téměř šílí po naději. Kdokoliv, kdo jim tu naději  dokáže dát, je mocný léčitel.

Pokud dokážete najít způsob,  jak předat naději, důvěru a víru, tak druhým pomůžete  na jejich emoční cestě. Jak to uděláte, přirozené zdroje  se postarají o vše ostatní. Vše ostatní je divadýlko pro lidi. Vše ostatní je jen skákání obručemi  z nějakého jiného důvodu. Nijak to nesouvisí s tím,  co se skutečně děje. Takže operace je jen dodatečný nápad. Medicína vám možná dá důvod věřit…  to vše je jen vedené řízením  štěstěny… ale není to v jádru nápravy.

Co jsme právě řekli? Pověděli jsme: Jste na místě, kde nechcete být. Jste nemocní. Bolí vás tělo. Z té kontrastní zkušenosti  se rodí hlasitější a jasnější touha, než jakou jste kdy předtím vyslali. Byla vyslaná rychle, jasně,  Zdroj ji slyšel a odpověděl na ni, a pomoc byla okamžitě na cestě. Chirurg pak řekl:  Udělejme tohle. Pomůže to. Ta slova vás utěšila do umožnění  přijetí nápravy, o kterou jste žádali.

Nebo vám někdo řekl:  Zde je bylina, která pomůže. A vaše víra v toho člověka vás přiměla  se dostat do stavu umožňování, tak vám pomohla… Soulad… je nám jedno, jak ho získáte…  jakýkoliv způsob je v pořádku… nesnažíme se vás odradit od operací,  bylin nebo medicín nebo různých metodik, nebo čehokoliv jiného… nesnažíme se vás odradit od akce… jen vás vedeme  k tomu, abyste nejprve pečovali o své emoce, a akce bude poté mnohem snazší.

Host: Děkuji vám.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Jak vibrace jídla ovlivňuje tělo?

Host: Zdravím, Abrahame. Jsem moc ráda, že tu jsem. Před 10 lety mi o vás …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *