Abraham Hicks – Jak vylepšit sexuální život?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Děkuji, že jste mě vybrali. Mám dvě otázky, pokud zbyde čas. První otázka zní: Jak mám použít vaše učení ke zlepšení svého sexuálního života?

Abraham: Ta učení platí na vše. Na vše. A tak…

Host: Můj manžel se o tato učení nezajímá.

Abraham: Dobře, tohle je velmi dobrá… příležitost mluvit o vaší síle vlivu. Protože obvykle, ne vždy, když mluvíte o sexu, tak tím nemyslíte jen sebe.

Host: Přesně tak.

couple_girl_beach_love_relationships_54412_2560x1440

Abraham: A tudíž… Když lidé myslí na spolutvoření s někým druhým, tak mají pocit, že ten druhý musí být stejného názoru, chtít tu samou věc a věřit v to samé. Chtěli bychom vám připomenout naši konverzaci o síle vlivu, konverzace o tom, jaké to je,  že když se naladíte na to, kým skutečně jste, tak váš soulad ve druhých probudí harmonii, kterou jinak u nich nenajdete.

Nejprve bychom rádi uznali, že obzvláště ve vztazích, pokud byste měla menší nebo žádné starosti o to, co dělá ten druhý, a zaměřovala se na svůj vztah se svým vnitřním bytím, pak váš každý vztah se dramaticky vylepší, protože se dostanete do stavu přijímání, ze kterého k vám začnou proudit nápady a impulsy. Za život jste si v rámci tohoto tématu vytvořila spoustu tužeb.

Host: Ještě ne. Nemyslela jsem moc na zlepšení sexu, tak nějak jsem to vzdala, a tak hledám vaši pomoc…

true-lovers-boy-girl-fantasy-couple-1920x1080

Abraham: Takže je v tom nedorozumění, protože když něco není takové, jaké chcete, tak to ve vás vyvolá touhu o opaku. Váš vortex je tedy plný všech tužeb a vylepšení, o která usilujete. Děje se to automaticky. Ale věnujete pozornost– a prokazuje to tato konverzace– věnujete pozornost tomu, co se děje, a ne tomu, co je už vibračně vytvořené. Chápeme to.

Víme, jak je pro naše lidské přátele otravné, když neustále mluvíme o této vibrační realitě. Většina z vás to nepovažuje za realitu, dokud ji nemůžete vidět, slyšet, cítit a ohmatat. Dokud to, co chcete, nemáte před očima, tak to nepovažujete za reálné. Ale u tématu sexuality, více jak u jakéhokoliv jiného tématu, máte příležitost si uvědomit, že vše je mnohem emočnější, než cokoliv jiného.

Pokud si uvědomíte, že máte schopnost a moc najít emoci souladu, bez ohledu na to, jestli ji najde ten druhý, jak se sladíte se svým vnitřním bytím, a udržíte se v tom souladu, váš vliv bude obrovský. Ale je ve vás aktivní vědomí nedostatku.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proces tvoření

Host: Co to znamená?

Abraham: Že si více všímáte toho, co se neděje, než co se děje. A jste stále ve stavu obviňování, protože máte pocit, že někdo jiný by byl jiný.

Host: Ne, viním sama sebe. Mám pocit, že se dost nesnažím… Chtěla jsem vědět, co dělat za použití vašeho učení…

410566

Abraham: Nalezněte ten pocit a pak se řiďte inspirací z toho pocitu. Mnozí říkají: Pokud podniknu akci a budu se v ní angažovat, pak ta akce časem vylepší emoci. Do jisté míry s tím souhlasíme. Jinými slovy víme, že když se řídíte chováním, tak se vaše emoce mohou změnit.

Chceme, abyste se dostala do souladu a pak něco podnikla. Ne něco podniknout, abyste se dostala do souladu. Dostaňte se do souladu. Dostaňte se do nálady. Jste toho schopná. Mnozí dělají tu chybu a říkají tomu druhému: “Nemám kvůli tobě náladu.” Vaše vnitřní bytí říká: “To je tvoje práce.”

Pište si třeba seznam pozitivních aspektů, začněte různé věci oceňovat… Můžete se do souladu dostat různě.

Líbí se vám články a videa? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *