Abraham Hicks – Jak vylepšit svou finanční situaci?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Mám nějaký odpor k ekonomické stránce… a nevydělávám dostatek peněz. Vím, že protože se zaměřuji na to, co nemám, ale potřebuji od vás nějakou pomoc, abych se toho zbavila.

Abraham: Kdykoliv zažijete něco úžasného, co vám otevře mysl a změní život, je dobré… se zaměřit na základ té zkušenosti a pokusit se v tom najít principy, které můžete uplatnit jinde. Jinými slovy… když vás syn zemřel, bylo něco, co jste s tím mohla udělat?

Host: Ne.

Abraham: Není to zajímavé? Takže nám říkáte, že trápit se kvůli tomu nebo mít z toho špatný pocit… že jste nic změnit nemohla. Jak vysvětlíte vaše zotavení se z té události?

Host: Jen jsem chtěla… být v radosti a cítit se znovu dobře.

Abraham: Nevyžadovala jste manifestaci svého syna.

Host: To ne. Právě mi něco došlo.

ws_Flying_bills_2560x1600

Abraham: Hledala jste jeho podstatu. Hledala jste pocit z něj. Hledala jste jeho energii. Cítila jste lásku k němu. Bylo to proveditelné, a je to i nyní. Nemohla jste svého syna vrátit zpět do hmatatelné podoby, ale mohla jste přivést zpět jeho podstatu. Ti lidé, které vidíte, s vámi nežijí. Nemáte velký společný dům. Našla jste jejich vibrační podstatu. To je to, co uděláte se svým finančním blahobytem. Najdete vibrační podstatu toho blahobytu. V tuto chvíli nepotřebujete manifestaci peněz. Najdete pocit, že je už máte. Pocit finančního blahobytu. Pocit zajištěné, pohodlné finanční situace. Je to to stejné.

Použijeme teď ostrá slova, která vám mohou připadat hrubá, a to je dobře, protože to chceme říct tak, abyste to slyšela. Stejně tak, jak nemůžete vrátit svého syna, nemohla jste tehdy a ani nyní v té plné podobě, ve které jste ho znala, tak ani v tuto chvíli si nemůžete přitáhnout peníze. Nemůžete jen lusknout prsty z intenzivní touhy nebo potřeby a zhmotnit peníze. Takto to nefunguje.

20454-Dollar-bills-1280x800-digital-art-wallpaper

Můžete ale najít s tou podstatou peněz vibrační soulad a praktikovat vibraci těch peněz jednoduše a plynule, že se stane vaší součástí, a pak vám peníze začnou přirozeně proudit do života. Slyšíte to? Tohle je důležité. Je to třešnička na dortu z hlediska toho, o čem jsme tady dnes už mluvili. Je to o tom se uvolnit v nepřítomnosti něčeho chtěného. A umožnit si, aby zpočátku stačila myšlenka přítomnosti té chtěné věci. Jak vám stačí ta myšlenka…

Jednou tady na pódiu na židli seděla žena, která trpěla bolestí v těle. Ptala se: “Jak mohu cítit soulad a myslet pozitivní myšlenky, když mám takovou bolest?” Stejně tak byste mohla říct: Jak mohu pozitivně očekávat lepší finanční situaci, když ji nemám? Odpověděli jsme jí: Tím, že oddělíte fyzično od emocí. V té chvíli jsme nepoužili přesně tato slova, ale takto jsme jí to vysvětlili. Řekli jsme jí: Pokud se vám ve fyzické bolesti podaří najít pocit naděje, vibrace emoce naděje se velmi liší od vibrace emoce strachu, že v naději dochází k léčení, zatímco ve strachu ne. Podmínka je stejná. Nic se nezměnilo. Ale cítíte naději namísto strachu. Chápete, co tím říkáme?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak se z místa, kde nechceme být, dostat tam, kde chceme být?

abundance

Takto stavíte mosty. Najdete emoční most. Mnozí by řekli: To je iracionální. Proč bych měl mít dobrý pocit z něčeho, co se ještě nestalo? To vám nedochází. Už se to stalo. Nachází se to v přítomnosti ve vortexu. Vy se ale tak tvrdohlavě držíte svého manifestovaného světa, že nevíte, že se to stalo, a tak to nenecháte, aby se to vyvinulo, protože chcete vidět, aby se to zhmotnilo předtím, než najdete vibraci té věci. Jasněji jsme to neřekli.

Někdy ve své tvrdohlavosti musíte zažít něco dramatického… pokud byste skutečně věřila, že nic, co byste udělala, by nezměnilo stav vaší finanční situace, pokud byste tomu věřila tak, jak věříte, že nic nevrátí vašeho syna, tak byste se přestala poflakovat mimo vortex, kde se nic neuskuteční. To chceme pro vás všechny. Přestaňte dělat, co nefunguje, a začněte dělat, co funguje. Nefunguje být mimo vortex, kde z toho nemáte dobrý pocit, a funguje to, že se uvolníte do vortexu, kde máte dobrý pocit.

Víme, že mluvíme o tom se dostat do vortexu a zůstat tam, a nejraději byste na nás zařvali: “No dobře! Chápeme, že chcete, abychom byli ve vortexu, ale ukažte nám, jak se tam dostat.” Jen přestaňte dělat to, co vás mimo něj udržuje. Mysíme to vážně. Přestaňte dělat to, co vás drží mimo vortex. Přestaňte si dělat starosti. Přestaňte o tom mluvit. Přestaňte o tom mluvit s ostatními. Přestaňte o tom tvořit věty. Přestaňte dělat to, co to zhoršuje a aktivuje.

Cash-Money

A začněte dělat jemnější a příjemnější věci jako: Věci mi vychází. Vidím, že se moje situace lepší. Cítím, že se dostávám do dobrého místa. Nemusím na to vše přijít nyní. Těším se, jak se moje finanční situace vylepší. Vím, že mám co lidem nabídnout, v čem by našli užitek. Věřím, že zákon přitažlivosti připravuje okolnosti a události, aby mi dodal spolupracující složky do vortexu s ostatními.

Stejně tak jako nemusím jít pod kapotu svého auta do motoru a stát se písty, kladkami nebo pásy, jen sedím v sedadle řidiče a nechávám motor být motorem, tak nechám zákon přitažlivosti být motorem, a jsem připravena hrát svou roli, což je jen sedět v sedadle řidiče a očekávat, že se věci zlepší. Ano?

Host: Ano.

Je můj syn Brandon součástí Abrahamova kolektivu, když jsem se po něm ptala?

Čtěte také:  Jak přistupovat ke kontrastu?

Abraham: Když jste se modlila?

Host: Můj děda byl baptista, takže modlení má pro mě jiný význam.

Abraham: Jaké jste použila slovo?

Host: Když jsem ho zvolala. Cítím, že je součástí vašeho kolektivu, když chci, aby byl.

1928841

Abraham: Nepotřebujete nic oficiálního nebo nějaké slovo. Vaše zaměření vás přivádí k tomu, co chcete. Důvod, proč slovo modlitba tak vyčnívá, je ten, že spousta lidí… někteří lidé se modlí ze své potřeby, takže můžete poznat, v jaké jsou vibraci. I když dostávají odpovědi, tak to nevědí. Necítí to. Pokud se modlíte z pozice oceňování, jste přímo tam. Modlitby oceňování jsou nejsilnější modlitby. Být ve stavu oceňování velkoleposti, kterou dokážete identifikovat s více a více detaily… to je skvělý způsob, jak si zvýšit vibraci. -Velmi dobr

Host: Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Umění tvoření a přijímání peněz

Pokud se vám videa a články líbí, můžete ZDE darem podpořit překlady. Přepis: Host: Zdravím. Mám …

1 komentář

  1. Krásne video Dajwe, chcela by som poprosiť nejaké video týkajúce sa zdravia, liečenia, ako sa naladiť keď má človek veľké bolesti. Ďakujem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *