Abraham Hicks – Jak vypadá nefyzično?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Proséváním kontrastu rostete a tvoříte vortex, kterým se vaše vnitřní bytost stává. Vaše vnitřní bytost to vše už žije. A když se s tím vibračně sladíte, jste schopni to vědomě převést. Ale aby vaše vnitřní bytost to mohla vytvořit svým vědomím, tak nepotřebuje, abyste byli ve vortexu. Když mluvíme o vortexu, hovoříme o něm v přítomnosti, vaše vnitřní bytost nečeká na vaši smrt, abyste to vše zažili. Vaše vnitřní bytost ty věci prožívá nyní. Jakmile požádáte o něco víc, tak to něco víc se začlení do zkušenosti vaší nefyzické části.

Vnefyzičnu neexistuje odpor, takže jste schopni žít plně vše, čím jste se stali. Nácvik zaměřování se je tam už tak dobře definován, že v absenci odporu, který do toho vnáší lidské vědomí, žijete tu úplnost všeho, čím jste se stali. Rozdíl mezi vámi a vašim fyzickým tělem a vaší vnitřní bytostí, je ten, že vaše vnitřní bytost   je tak precizně, čistě a láskyplně sjednocena s vědomím nefyzična, že individuálnost tam není tak, jak znáte z fyzična. Nefyzično je obecnější vibrace, než kterou interpetujete svými fyzickými smysly.

0037

Řekli jsme, že nefyzično obsahuje vše, co znáte jako fyzické, a daleko víc. Protože ve vibračním postoji vaší vnitřní bytosti s absencí odporu se vše, co kdy bylo objeveno, nyní realizuje v tomto multidimenzionálním bytí, které dokáže vnímat daleko více, než co si tady ve fyzičnu dokážete představit.

Tady ve fyzičnu jste více zaměřeni. V nefyzičnu je vaše zaměření širší. Ve fyzičnu se zaměřujete konkrétněji. V nefyzičnu zase obecněji. To je nejlepší vysvětlení. Jeden z důvodů, proč příliš mnoho času nevěnujeme tomu, abychom vám vysvětlili, jak vypadá perspektiva nefyzična, je když se snažíte převést tu širší perspektivu  do konkrétností fyzična, tak vždy dojde ke zkreslení.

0029

A to vyvolává více otázek. Taková konverzace by neměla konce a nedostali bychom se k podstatě toho, kým jste. Proto chceme, abyste vše, o čem mluvíme, v tomto fyzickém těle procítili. Abyste byli ve vortexu. Chceme, abyste cítili úplnost bytí ve vortexu při absenci odporu, a cítili, jak k vám začnou proudit nápady. A chceme také, abyste zůstali ve svém fyzickém těle ve vortexu se vším, čím tady a teď procházíte. Abyste znali svou hodnotu, cítili svou lásku a dokázali to uplatnit v tomto fyzickém životě.

A chceme vám říct, že v nefyzičnu neznáme nikoho… a to známe všechny… kdo se plně nezaměřuje na konkrétnosti této fyzické reality. Vy jste na náběžné hraně celého nefyzična. Spousta lidí musí zdechnout, aby to poznala. Ale jak zdechnou, budou proudit s vámi.

Čtěte také:  Nemohu na něj přestat myslet

Zdroj fotek ZDE

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *