Abraham Hicks – Jak vyřešit nedostatek v přítomnosti

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Co nejvíce času bychom strávili  vychutnáváním si toho, kde jsme, protože je trochu ošemetné,  když si říkáte: Jsem v práci a pak budu mít skvělý víkend.  Jsem v práci a pak pojedu na plavbu. Jsem v práci a pak… Protože v tom, kde jsem, je nedostatek,  jak očekávám příchod něčeho lepšího. Ve chvíli, kdy očekáváte,  že se to zlepší, je nedostatek. Ten nepatrný nesoulad můžete  vyřešit například tím, že budete říkat: Nacházím potěšením v této chvíli očekávání  nekonečného lahodného odvíjení svého života. Raduji se z této chvíle, jak očekávám  tyto ostatní věci, které jsou na cestě. Raději než: Život s těmito věcmi,  jak přijdou, bude lepší, než je teď.

Používám tedy svůj mocný přítomný  okamžik v očekávání úžasných věcí a tudíž v mé přítomnosti není nedostatek,  jak očekávám ty skvělé věci. To je božský návrh. Veškerý ten nedostatek pak zmizí. Tohle je přední diskuze  o vylaďování záměrného tvoření. Dlaně v hlíně,  jeden moment za druhým,  lahodné prožívání bytí  ve vědomém záměrném stavu tvoření. O tom mluvíme. Zde jsem ve stavu přijímání bez tohoto, co je na cestě,  a tohoto, co je na cestě, jsem ve stavu přijímání, a nemám tohle,  ale chci to, a nemám to, ale chci to.

Chceme, abyste cítili, že když jste  skutečně ve stavu přijímání, tak to máte, tak to máte, tak to máte. Máte tuto odvíjející se cestu. Tuto fantastickou odvíjející se cestu,  která nezahrnuje nepřítomnost chtěného. Jak jste v těchto pokročilých  fázích záměrného tvoření, chceme, abyste cítili  znamenitost a uspokojení z toho být tak šťastní, kde jste,  s vědomím a očekáváním,  že je to šťastné, šťastné, šťastné… Vše je o přítomnosti. Nic víc než přítomnost neexistuje, protože kromě přítomnosti  nedokážete vnímat nic jiného.

abstraction_fire-wallpaper-1280x720

Můžete se ohlížet do minulosti,  ale děláte to v přítomnosti. Můžete se dívat do budoucnosti,  ale děláte to nyní. Všichni žijeme ve věčné přítomnosti. Z vašeho lidského úhlu pohledu chceme vaši pozornost  nasměrovat k pohodlí, lahodnosti toho, když je tato přítomnost  v souladu s tou širší perspektivou. Nebo nepohodlí, když tato  přítomnost není v souladu. Vaše vyšší Já nikdy necítí potřebu  po změně, aby se nyní cítilo úžasně.

Vaše vyšší Já chápe dokonalost  toho, kde se nacházíte, a když v nějakou chvíli vy cítíte  dokonalost toho, kde jste, když to, jak se cítíte, je pro vás  důležitější než vše ostatní, tudíž navádíte své myšlenky  od toho nesouladného úhlu pohledu, začnete cítit tuto věčnou přítomnost,  která je nekonečná, protože je.  Dosáhnete kontinuity  se svou širší částí. Jedete po proudu věčné přítomnosti, kde se úplnost toho, kým jste,  mocně s vámi v této přítomnosti zaměřuje, což přispívá k nejdynamičtějšímu, nejsilnějšímu,  dobře pociťujícímu momentu v přítomnosti.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vytvořte si vibrační atmosféru

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *