Abraham Hicks – Jak vyřešit pocit nedostatku?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Pokud peníze odeberete z rovnice, velká část vašeho povědomí  o nedostatku zmizí. Je to možné udělat docela snadno,  protože začínáte chápat, co je vibrační měna. Začínáte chápat sílu stavu přijímání a co vám dodá. Musíte svou logiku nechat,  aby vám ukázala, že musí být něco více  za přijímáním finanční odměny, než co jste si mysleli, protože spousta lidí pracuje  velmi tvrdě a nejsou bohatší a bohatší. A je spousta lidí, kteří nepracují tak tvrdě,  kteří jsou nesmírně bohatí. Souvisí to s vibrační přitažlivostí.

Spousta lidí očekává, že 500 000  dolarů k nim nepřijde dnes. Dnešek ten den také není. A dnešek ten den také není. Ale my chceme, abyste uznali, že na  vaší cestě je možná příliš odporu, abyste ty peníze mohli nyní přijmout. Mohli byste se dostat  do pocitu svobody. Mohli byste si libovat v chápání,  že si můžete svobodně vybrat, a libovat si v pocitu svobody,  že nikdo jiný netvoří vaši realitu. Můžete si libovat v pocitu svobody, že jen vy si tvoříte svůj bod přitažlivosti,  na základě kterého se vše odvíjí. Můžete změnit to, jak se cítíte,  a můžete mít pocit prosperity, a pokud v tom pocitu  budete dostatečně často, udržíte se stabilně na tom místě,  kde k vám peníze musí přijít. Vaše vnitřní bytí proudí…  funguje to následovně. Tuto konverzaci jsme předtím neměli.

Než jste přišli do fyzických těl,  byli jste a stále jste zdrojovou energií. Část vás se stala fyzickou osobností,  ale vaše větší část je stále zdrojovou energií. Jste tedy kruh, který zahrnuje  nefyzično a fyzično. Jste tedy fyzickou i nefyzickou částí. Vaše fyzická část usoudí, že něco chcete,  dáte si to do vortexu, a vaše nefyzická část se s tím vibračně sladí  a okamžitě se tím stane. Když vaše vnitřní bytí přitahuje věci,  po kterých toužíte, je to pocit, jakoby vaše vnitřní bytí  vám je dávalo, ale ve skutečnosti je přitahuje k vaší větší části skrze vás. Slyšeli jste to? Vaše vnitřní bytí vám nevnucuje  blahobyt, o který žádáte.

milky_way_over_city-wallpaper-1366x768

 

Vaše vnitřní bytí přitahuje to,  o co žádáte, k vaší větší části, což je vaše vnitřní bytí, takže to,  co chcete, je přitahováno k vám vaším vnitřním bytí, které to  přitahuje skrze vás. Projevuje se to tak,  že na cokoliv, co chcete, se vaše vnitřní bytí zaměřuje, a posílá vám  k tomu nápady, informace a možné cesty. Jak to přijmete, už nikdy nebudete  cítit nedostatek z ničeho, protože vaše vnitřní bytí  a tento vynalézavý systém, kterému říkáte… my mu říkáme nefyzično,  vy mu někdy říkáte Bůh.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak být v něčem nejlepší?

Jinými slovy požehnání jsou všude  kolem vás, a jakmile to začnete chápat, umístíte se do toho místa, uvolníte odpor  a dovolíte si více toho častěji přijímat. A pak se budete cítit svobodnější, posílenější,  požehnanější, hodnotnější, šťastnější a jistější a dychtivější a nic vás nerozhodí,  protože víte, že vše vám vychází.

Teď si jen užíváte cestu, jak jste  zamýšleli, a jste záměrným tvůrcem, užíváte si kontrast, který vám  pomáhá ve vyjasnění, a milujete pocit se dostat  do souladu s tím, a přichází vám nové nápady, cítíte se  lépe a čím jste starší tím jste mladší, čím lépe se cítíte tím vitálnější jste, a vymykáte se tomu, co žije většina  lidí, kteří žili takto dlouho, protože jste plný života  a těšíte se na další a další. Jste fyzickým ztělesněním  zdrojové energie. Tento svět mi dává tolik svobody. Tolik svobody přemýšlet. Chápáním zákona přitažlivosti  mám velký náskok. Vědomí nedostatku jsem zanechal  téměř úplně za sebou.

Host: Ano!

Abraham: Žádné vědomí nedostatku.

Host: Je pryč.

Abraham: Ano.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *