Abraham Hicks – Jak vyřešit problém & Neocenitelná rada pro rodiče

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Zdravím. Narážel jsem na otázku, že problém  nemůžete vyřešit, když jste v něm. Ale pokud jste v něm, a jsou v něm  lidé, se kterými se ho snažíte vyřešit, jak ho vyřešíte?

Abraham: Problém se mnohdy  musí stát tak velký, že vás rozptyluje  jeho samotná velikost. Ano. Jinými slovy dosáhne takových rozměrů,  že vaše touha po tom se cítit dobře se stane silnější než cokoliv jiného. A tak v takovém módu sebepřežití  najdete lépe pociťující místo bez požadování,  aby se okolnosti změnily.

Host: Dobře. To je jediný způsob.

Abraham: Není to jediný způsob, ale v předpokladu,  který jste uvedl, to je jediný způsob.

Host: Dobře. Co je jiný způsob? Za jiného předpokladu.

Abraham: Další způsob je postupně  hledat důvody se cítit dobře. Psát si seznam pozitivních aspektů.  Najít více věcí na ocenění. Protože aby se posunuly manifestace kolem vás,  není třeba velkého posunu vaší vibrace. To nejlepší je být si vědom,  jak se cítíte, být vybíravý v tom, jak se cítíte,  a udržovat se v rovnováze. Často se ty největší touhy rodí  z nejdramatičtějšího kontrastu. Někdy si myslíme,  že se vám líbí to drama.

Někdy chcete větší pokroky. Někdy chcete udělat větší dopad. Někdy chcete vyprávět větší příběh. Obvykle jste jen nevěnoval pozornost  tomu, co děláte se svou vibrací. Je to jen otázka toho začít  věnovat pozornost své vibraci a vše se musí zlepšit. Pro nás je to lehké, protože jsme  ve vortexu a máme nadhled. Víme, že budoucí generace už mají  prospěch tím, co vy všichni prožíváte.

nature_544-wallpaper-1366x768

 

Viděli jsme vortexového předchůdce,  vibračního předchůdce pro nadcházející generace. Vidíme celkový obraz a víme,  že věci se lepší a lepší. Aby někdo pochopil záměrné tvoření, aby někdo byl skutečně radostný  ve svém každodenním životě, tyto věci jsou nezbytné: Je důležité pochopit,  že jste vibrační bytosti. Je důležité pochopit,  co vám říkají vaše emoce. Je důležité pochopit,  že jste věčné bytosti. Je důležité pochopit, že zákon přitažlivosti  reaguje na váš bod přitažlivosti. A je důležité pochopit, že máte kontrolu  nad svým osobním bodem přitažlivosti.

Jak tyto základní věci pochopíte, kdy na začátku to chcete  vědět, pak to tak trochu víte, a pak v to doufáte, a pak  tomu nakonec uvěříte, až tak, kdy to začnete vědět.  Jakmile víte, že jste tvůrce své reality, protože jste tvůrce svých emocí, protože jste tvůrce své nálady, protože řídíte své myšlenky. Jakmile si to uvědomíte, pak už nikdy nebudete otrávení nebo opatrní ohledně ničeho, co může přijít, protože víte, že cokoliv,  co přijde, je jen začátek cesty. Když Jerry a Esther s námi  začali poprvé komunikovat, pobízeli jsme je…  žili v tomto městě.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Zdolávání rekordů ve sportu & Hodnota bytí

Je to velké město, všimli jste si? Mnoho kilometrů od východu  k západu a od severu k jihu. Je to velmi velké město. Měli přátele, kteří věděli o Abrahamovi  a podivnosti, kterou Jerry a Esther dělali. Hráli spolu hru, kdy se šli ztratit. Řekli jim: Běžte se někam ve městě  ztratit a my vás najdeme. Nalézání byla obrovská zábava. Někdy to bylo těžší, protože jak se je  Jerry a Esther snažili najít, oni se pohybovali.

Ale narážíme na to,  že radost je vždy v cestě. Jak to pochopíte, tak v podstatě nezáleží  na tom, kde se momentálně nacházíte. Pokud své oči namíříte nahoru pryč  od prkenných podlah a na cestu před sebou, budete se bavit.

stepped_waterfall-wallpaper-1366x768

 

Host: Ano, mám ještě jednu otázku. Co jste tu byli naposledy, měl jsem  to štěstí být na pódiu jako dnes. Se ženou jsme čekali holčičku. Dali jste nám úžasnou radu, kterou jsme si neustále opakovali  a zaměřovali se na ni. Nyní je tady, jsou jí  tři měsíce. Je krásná. Je největším požehnáním na světě. Chtěl jsem se zeptat, jestli byste  mi mohli dát nějakou další radu? Existuje spousta knih a těch  šest minut, co jste se mnou mluvili, je zdaleka nejlepší rada,  kterou jsem kdy dostal.

Abraham: Poradili bychom vám několik věcí. Trochu to uvedeme, aby pro  vás bylo snadnější to přijmout.

Host: Dobře.

Abraham: Zapadá to do toho, o čem jsme  s vámi mluvili před přestávkou. Pokud si vzpomenete, že i předtím, než se tato holčička  narodila do fyzického života, jste si do svého vortexu  vkládal žádosti ohledně ní, a i předtím, než se narodila, ona dělala to stejné. Byly vyslané záměry,  které jsou jisté a úžasné. Pokud si připomenete,  že tento vortex je skutečný, a že… a že ona je chytřejší než vy.

Host: To je. Vážně je.

Abraham: Protože se narodila z toho všeho a nemusí překonávat tyto ostatní věci jako to, o čem jsme mluvili. S tímto kontextem bychom  vás pobídli, abyste dělal tyto věci. Jak se vám je podaří uskutečnit, jmenujeme vás nejúspěšnějším  rodičem tohoto světa.

Řiďte se jejím vedením. Což znamená:  Důvěřujte tak, jak ona důvěřuje, a očekávejte dobré věci jako ona. A znejte její blahobyt  jak ho ona zná. Chvalte její každý krok a fázi. A její moudrost a znalosti. Ona tak může být tou, která se nikdy neodchýlí  od svého vnitřního zdroje. Může být tou, které se budete ptát:  Co je jiná možnost? Co je alternativa? Co je alternativa toho,  že je to tak špatné, že musíte najít dobrý pocit,  jen abyste přežil. Co je alternativa, aby to bylo dobré, vždy tak dobré. Znát svou moc, svou jasnost.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proč, když si budete hledět svého, se zrychlí vaše manifestace

Ona může být tou, která bude  prosévat kontrastem a brát ho takový, jaký je, protože její rodiče ví, jaký je. Je to kontrast pro tebe,  aby ses rozhodovala. Ne, aby tě porazil, aby tě vyzýval. Není tam, aby tě zlomil,  aby tě udělal silnější, ale abys viděla, aby ses  v něm vyžívala, abys ho přijala, abys dělala volby. Jaké jsou volby, které děláš? Umožněte jí dělat volby a řiďte se jejím vedením. Když udělá volbu, podpořte jí v tom,  ať si myslíte, že to byla správná nebo špatná volba. Podpořte jí s vědomím, že v její schopnosti dělat volby  a zažívání důsledků těch voleb jí přijde její skutečné vědění.

Host: Dobře. Děkuji.

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *