Abraham Hicks – Jak z myšlenky vytvořit hmotné peníze?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Museli jste si říkat, jak se ty myšlenky, jak se ty touhy, naděje a sny, jak se ty vibrační reality zhmotní do vašeho života? Jak ty myšlenky změníte na věci? Jak se z nich stanou vztahy a zážitky? Abrahame, jak ty peníze dostanu do banky? Do banky! Chci je dostat z vortexu do banky, jasný? Jak to mám udělat? Pomocí přirozených zákonů vesmíru. Že peníze nebudete udržovat mimo banku. Chceme, abyste pohopili, že musíte nechat dveře otevřené. Přestaňte penězům zabraňovat vstup do banky. To už nedělejte. Budeme zde ale mluvit o tom, co máte dělat.

Jak se tedy z myšlenky nebo vibrační reality mohou manifestovat hmotné věci? Musíte svou frekvenci naladit na zhmotnění té věci. Víme, že to slyšet nechcete, ale museli jsme vám to říct. Jste “zhmotňovatelé”. To je nejlepší slovo, které Esther nalezla. Takto dochází k manifestacím. Zhmotníte je. Zhmotníte je tak, že najdete frekvenci… Nejprve vám to přijde divné. Možná na chvíli vzrušující, když si uvědomíte plný potenciál své touhy. Na chvíli z ní máte radost. Dokud ji pak realitou nezabijete. Pokud ji k smrti neubijete. “Co tohle a tohle?”

Esther nám z počátku říkala: “Tohle je pravda. Tato věc, o které nechcete, abych mluvila, je pravda. Nemyslíte si, že bych neměla uznat, že je to pravdivá věc?” Na tomto světě je spousta pravd, které chceš žít. A je tu také spousta pravd, které nechceš žít. Věnuj svou pozornost těm pravdám, které bys chtěla žít. A Esther na to: “Ale tento svět je tak velký a tam venku je tolik věcí. Mám snad strčit hlavu do písku?” Ano, a medituj.

“Mám strčit hlavu do písku? “Mám ji strčit do písku a předstírat, že ty věci se nedějí?” A my říkáme: V tom všem máte na vybranou. Když něčemu věnujete pozornost, aktivujete do pohybu vibraci. A časem si můžete stvořit tak silné přesvědčení, které je tak silné, že se stane vaší realitou. Také si můžete stvořit tak silnou touhu, že se stane vaší realitou. Co se vám tedy děje? Co se děje? V čem je ten rozdíl? Je vaše přesvědčení nebo touha tak silná? Jak se to projevuje? Zákon přitažlivosti vám přesně odpovídá na to, co vyzařujete.

1306409

Můžete si ty touhy vyčistit. Můžete si ta přesvědčení vylepšit. Můžete procházet a přebírat svou nynější realitu a hledat v ní pozitivní aspekty. Můžete se dívat na to, co je, a hledat věci, ze kterých máte dobrý pocit. Máte daleko větší schopnost nabízet vibraci, než kterou jste dosud praktikovali. Můžete svá přesvědčení změnit. Přesvědčení jsou jen opakované myšlenky. které si nemusíte neustále myslet. Ve skutečnosti vám chceme říct, že je naší silnou touhou, abyste se milovali tak, jak my milujeme vás. A to tak, abyste byli ochotni se přestat trápit nepříjemnými myšlenkami. Abyste přestali akceptovat negativní emoce jako nutnost a normu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak si přitáhnout peníze

Říkáte: “Tohle jsou těžké časy”. Nejsou to těžké časy. Říkáte: “Ekonomika je špatná.” Ekonomika není špatná. Ekonomika je individuální věc a jsou ti, kteří prospívají. Klidně byste to mohli být vy. Promluvme si tedy o penězích. A zamysleme se nad tím, co s penězi můžete dělat. Jak peníze pozitivně ovlivní váš život. Je snadné mluvit o tom, co byste se spoustou peněz mohli dělat. Kdybyste měli 2x, 10x nebo 100x více peněz. Můžete přemýšlet nad tím, co byste s penězi mohli dělat. Zaměřujete se na to, co chcete s penězi dělat.

A nyní si promluvme o tom, jak nějaké peníze získáte. A jak peníze jsou… přenosné, hmatatelné, jsou… směnitelné. A jsou disponibilní. Rádi peníze vydáváte. Rádi je vydáváte, ale k tomu je musíte získat. K vydávání je musíte získat, a v tom je ten háček. V tom je ta potíž. Pokud moje finanční situace není taková, jakou chci, pak přemýšlení o penězích je nepříjemné. Protože peníze nemám a při přemýšlení na jejich vydávání se cítím stále hůř. Abych se ve vztahu k penězům cítil dobře, příjem, výdej, příjem, výdej, nedaří se mi příjem peněz. Jak je získat? Diskuze o nich není příjemná. A nic se moc nezměnilo.

ws_Flying_bills_2560x1600

Každý rok žiju ten samý život z hlediska finanční situace. Musím zjistit, jak a kde ty peníze získat. Kdy přijdou a odkud přijdou a… Čím víc o tom mluvím, tím mám horší pocit při myšlení o penězích. Nechceme, abyste přemýšleli o penězích. Protože peníze jsou… Peníze jsou součástí manifestace. Peníze se zhmotňují později. Chceme, abyste mysleli na vibrační měnu, ke které máte všichni přístup. Chceme, abyste vydávali vibrační měnu a ne peníze. Zůstaňte s námi, protože je to záludné… Je to trik. Ale budete z něho mít velký prospěch. Vy všichni jste už napojeni na tuto vibrační měnu. A získat vibrační měnu je daleko jednodušší, než získat peníze.

Protože pro příjem peněz máte uzavřené dveře. Ale vibrační měně dveře otevřete daleko snadněji. Chvíli s námi zůstaňte. Namísto toho, abyste přemýšleli o penězích, chceme, abyste našli obdobu peněz v podobě pocitů a emocí. Jako třeba pocit svobody. Zamyslete se nad zmatením a jasností. Zmatení nechtěné. Jasnost chtěná. Cítíte, že rozdíl mezi tím je jen otázka způsobu myšlení? Že můžete najít jasnost jen tím, že zaměříte svou mysl? Cítíte, jak je snažší dosáhnout jasnosti než peněz? Protože jasnost je způsob myšlení, ale peníze potřebují práci… Peníze potřebují práci, prostředky, způsob, jak je získat.

Chceme, abyste začali od nás cítit, že stejně hladce, jak se můžete přesunout od zmatení k jasnosti, nebo ze špatné nálady do dobré… U dětí to děláte neustále. Můžete někoho druhého nebo sami sebe přemluvit do dobré nálady, zejména když začnete hned ráno. Pokud nás tu chápete. Mluvíme o vibrační měně. Jasnost je vibrační měna. Spojme to teď s penězi. Jak můžete najít emoční slovo… jak můžeme najít vibračně měnové slovo o penězích? Je to pocit svobody. Je to pocit jistoty. Je to pocit lehkosti. Je to příjemný pocit. Jak najdete ty pocity, dosáhnete… momentu bez odporu, zatímco se zaměřujete na téma hojnosti nebo peněz.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak se dostat z pocitu nedostatku?

1835026

A v té absenci odporu, pokud ji udržíte, a chceme, abyste to následující dny dělali. Při přemýšlení nad penězi nemyslete na to, odkud přichází, ale myslete na vibrační měnu, ke které máte neustále přístup. Chceme, abyste začali myslet na emoci, které můžete dosáhnout nyní v této chvíli. Protože emoce je první manifestací. Peníze budou pozdější manifestací. Pokud ale nezískáte první manifestaci, tak ani tu pozdější. Chápete nás? Tohle je skvělé. Takovou konverzaci máme poprvé.

Takto ale měníte myšlenky na věci. Takto se z vibrace stává realita. Musíte to nechat být prvně emoční realitou. A musíte to jako emoční realitu praktikovat tak dlouho, až v ní budete stabilní. Jak v ní budete dost dlouho stabilní, vibrace se dá do pohybu a věci se vám zhmotní. A řeknete si: “Jak jsem to mohl přehlédnout? Celou dobu to bylo přede mnou.” Líbilo se vám to? Nám velmi. Nám se to velmi líbilo. Teď si vezměme téma fyzického zdraví. Nejen že nemáte peníze v bance, ale lékaři vám určili diagnózu, která má na sobě velké, děsivé jméno. Není snadné to z ničeho nic z paměti vymazat.

A není snadné najít cestu, stejně jako dnes mají lidé potíže najít cestu k penězům, zatímco by mohli najít cestu cítění se dobře, což by dokázali ihned, jelikož tu cestu nenašli, jelikož neexistuje konkrétní lék nebo něco, čeho dosáhli ostatní, abyste tomu mohli bez pochyby věřit. Musíte přijít zadním vchodem. Tak jako Esther. Když už pro vás někdo dal na zeď šipky. Musíte jít jinou cestou. A ta jíná cesta je ta, že se musíte zaměřovat na emoci, které můžete dosáhnout, a ne na manifestační část, která přijde o něco pomaleji.

1837718

A slibujeme vám, naprosto vám slibujeme, naprosto vám slibujeme, že když najdete tuhle emoci blahobytu. je přítomna všude kolem. Podívejte se na sebe. Pociťte svou odolnost, svou jasnost, svou vytrvalost… Existuje spousta důkazů fyzického blahobytu. Pokud budete ignorovat to, co je v nepořádku, a zaměříte se na věci, ze kterých se cítíte emočně silní, nemusíte se emočně silně cítit moc dlouho, aby k vám začaly proudit peníze.

A nemusíte se emočně silně cítit moc dlouho, aby ve vašem životě převládal blahobyt. Takto měníte myšlenky na věci. Vytvarujete je ve svém emočním centru tím, že vám záleží na tom, jak se cítíte. A postupně nebudete chtít myslet hrozivé myšlenky a myšlenky, ze kterých nemáte dobrý pocit. To je ta cesta. Je to snadná cesta. Je tak snadná jako přesun ze zmatení k jasnosti.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Umění tvoření a přijímání peněz

Pokud se vám videa a články líbí, můžete ZDE darem podpořit překlady. Přepis: Host: Zdravím. Mám …

1 komentář

  1. Jiz dlouho mam knihu od manzelu Hicksovych a snazim se praktikovat rady.Od te doby se mi dostalo mnoho dobra.Kdyz pak nad vsim premyslim,tak to do sebe tak zapada jako puzle,ze tohle by nikdy nevymyslel clovek.Je to tak,ze posles dobrou myslenku co by bylo,kdybych byla tam a tam,kde se chci citit dobre a pak se deji zazraky.Uz jako mala v dobach nedostatku jidla jsem vzdycky nekam v myslenkach chodila na cokoladu a na jidlo a byla jsem najezena.Ale ted,vim,ze to tak musim umet delat znovu jako v detstvi a neposlouchat se rozumove,ale hrat si na //jako//.To je cele.Diky BOHU a ABRAHAMOVI. Miluska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *