Jak zastavit nechtěné myšlenky

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Děkuji. Miluji tu lehkost toho všeho. Opravdu to miluji. Dnes to slyším.

AH: Takže, jak předtím zněla vaše otázka?

Host: Když si manifestuji něco, co je vyčpělá manifestace.

AH: Dobře, takže když máte pocit, že je to už vyčpělé. Co jste tu vy všichni slyšeli? Když máte pocit, že je to vyčpělé, co uděláte? Pracujete víc nebo to pro tuto chvíli necháte plavat?

Host: Nechat to plavat.

AH: Nechat to pro tuto chvíli být. Takže – jen tak si prostě vyprázdníte hlavu? Je to vůbec možné na delší dobu? Ne. Ale snažíte se na to nemyslet. Takže my říkáme, že vy se rozhodnete, že to deaktivujete.

Host: Dobře.

AH: Tedy, deaktivování myšlenek je opravdu zajímavé, protože když řeknete: Nebudu už vůbec  myslet na tu věc, na kterou myslím, tak na ni myslíte! Takže vlastně aktivujete právě tu věc, kterou jste chtěli deaktivovat. Ale – pojďme si o tom popovídat. Pojďme mluvit o aktivní myšlence, opravdu aktivní myšlence. Trochu jsme to už před chvílí nakousli, když jsme řekli…

Takže, první věc, která se stane, když jste v nějaké vibraci, je, že k ní přicházejí další myšlenky, které se jí podobají. Takže teď zjistíte, že o tom dumáte, přemítáte o tom. Mohli byste dokonce říct, že se v tom babráte. Mohli byste dokonce říct, že jste tím posedlí. Přemýšlíte o tom, přemýšlíte o tom. Tak to je první věc, která se stane. Ale co my chceme osvětlit je, že zatímco se to děje, začínáte být konkrétnější, více specifičtí.

Takže teď o tom přemýšlíte a teď o tom dokonce mluvíte. Možná si dokonce uděláte poznámku. Možná o tom někomu napíšete email. Možná o tom napíšete email spoustě lidí, tenhleten Facebook je opravdu… /smích/ Takže jak jim o tom píšete, jste teď dokonce ještě konkrétnější. A teď, protože jste konkrétnější, tak i Zákon přitažlivosti je konkrétnější.

Takže teď přichází více věcí. Takže tím, jak je to stále víc a víc konkrétní, tak je to také stále silnější a silnější a silnější. Což znamená, že pociťujete silnější uvědomění svého vztahu k tomu, kdo doopravdy jste a v čem se stáváte silnějším – cítíte to. Takže v detailech té věci je to stále aktivnější, je to stále silnější, síla přitažlivosti té věci je větší. Takže když my řekneme „deaktivujte to“, ta věc tím, že se stává konkrétnější, je také aktivnější.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Kde mám začít?

A není potom logické, že když to bude méně konkrétní, bude to také méně aktivní? Takže řekněme, že se rozhodnete, že to prostě vyndáte ze své mysli, ale nemůžete, protože je to aktivní. A teď si to vyčítáte, protože vaším záměrem je nemyslet na to, ale to nedokážete, protože je to aktivní. A teď si to vyčítáte ještě víc, protože vám teď přijde odpověď na váš email, protože jste o tom napsali všem těm lidem.

A tak je to stále víc a víc konkrétní a čím víc se to snažíte vysvětlit, tím je to horší a horší. A teď všem říkáte, nechte mě být, nechci o tom mluvit a oni říkají: Tak proč jsi o tom začal, proč jsi nám o tom řekl? Proč jsi to zaktivovala v naší vibraci? My na to taky nechceme myslet. Takže teď je to aktivní, aktivní, aktivní, aktivní a teď vy si pustíte televizi a tam běží show právě o té věci, která vás tak otravuje.

A jdete ke kadeřnici a tam je časopis s celou dvoustranou na to samé téma. Jako by vás to pronásledovalo. Lidi na silnici vám ťukají na okno a křičí to na vás přes okno. Tak řeknete: Chci deaktivovat tuhle věc, která je tak aktivní. A způsob, jakým to deaktivujete, je, že to uděláte méně konkrétním. Takže co byste třeba mohli říct o něčem, co je opravdu velmi aktivní:

Nemusím na to myslet právě teď. – To je méně konkrétní, že? Nemusím na to myslet zrovna teď. Budu na to myslet později. Tohle taky přejde. –  o tomhle se možná sami se sebou budete hádat … (už to tu nějakou chvíli je). Nebo:  Mohla by to být méně aktivní myšlenka. Nebo: Nemusím na to myslet. Esther by řekla: Později Matěji. Později Matěji (pro sebe). Později Matěji, později Matěji.

Někdy, ještě než jsme začali mluvit o deaktivaci, když Esther uviděla na Jerryho tváři nějaký výraz, řekla: Co je? A on řekl: Ale nic. A ona řekla: Ne, vážně, na co myslíš, na co myslíš? – Nikdy v životě tohle nedělejte! Nikdy to nedělejte. Nikdy to nedělejte. To je vhodná doba na Později Matěji. Jinými slovy, jděte dál jedině a pouze tehdy, když to tam, kam jdete, vypadá dobře.

Nikdy nechoďte dál, pokud to tam, kam jdete, nevypadá dobře. Jinými slovy – takže co se po chvíli začne dít – začnete hrát takovou hru, kde říkáte Později Matěji, Později Matěji, Později Matěji u tolika věcí, že se prostě cítíte lépe a lépe a lépe a lépe. A ta věc, která dělá lidem starost – když nebudu myslet na problémy, které v životě mám, tak se to stane. A my říkáme: věci, se kterými se vibračně shodujete, se dostanou do popředí a váš život bude plný smysluplných zážitků.

Čtěte také:  Má matka má nevyléčitelnou nemoc

Takže … řekněme, že tu máme opravdu konkrétní a opravdu nepříjemný pocit, opravdu negativní pocit, který je ve vaší zkušenosti aktivní. Čím víc na to myslíte, tím silnější to bude, tím je to konkrétnější. A tak vy budete méně konkrétní a méně konkrétní a méně konkrétní, dokud na to nebudete myslet opravdu obecně. Opravdu pouze obecně.

Říkáte tomu: Ach, je to moje staré vyčpělé přání a je v procesu oživování. A já na něj opravdu nemyslím. – Prostě buďte obecní, jak jen můžete být. A stane se to, že jak se přesunete od konkrétního k obecnému, tak protože je to něco, co je ve vašem Vortexu aktivní, a velmi pozitivně aktivní ve vašem Vortexu, v tom okamžiku, kdy na to myslíte obecně, začnete z toho mít obecně dobrý pocit, obecně dobrý pocit, a potom víc a víc a víc konkrétně dobrý pocit z té věci.

Důvod, proč to začne být opravdu konkrétní a opravdu dobrý pocit je, protože Vortex už nashromáždil všechny spolupracující složky. A jakmile se dostanete do něj, začnou se vám samy odkrývat. A objeví se konkrétní věci. Ale když řeknete: Je to vyčpělé, tak myslím, že tam tady z toho místa mimo Vortex hodím džíp, myslím, že tam hodím…. /smích/ My říkáme – nechte Vortex, ať zkompletuje, co jste do něj už vložili…. Skvělé.

Host: Děkuji. Děkuji moc.

/potlesk/

Překlad: Verah72 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *