Jak zastavit proces stárnutí

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Ahoj. Spravím to, už je to v pořádku. Takže…

AH: To bylo opravdu dobré.

Host: Díky. Rád bych poděkoval vám a youtuberům, mým nejoblíbenějším, co pracují na Clive7. Mám takovou otázku o procesu stárnutí. Má to dost společného s léčením a má otázka zní: Jak můžeme zastavit nebo zvrátit proces stárnutí?

AH: Další!

AH: No víte, jen samotný ten výraz “proces stárnutí” prezentuje presvědčení o nějakém úpadku. A protože má ten proces takovouhle nálepku a vy jí tak jasně vyjadřujete – Proces stárnutí, jak můžeme ten nevyhnutelný proces zastavit? Takhle to říkáte.

A naše odpověď je: Nemůžete za takových podmínek! Protože vaše přesvědčení vám to nedovolí. Jinými slovy: Je to přesvědčení o úpadku, které je důvodem vašeho stárnutí. Jinak. Kdybyste byl opravdu logický na to myslel spíš jako na pohyb časem a spojoval to spíš s pohybem časem, pak byste řekl: Nechci zastavit proces stárnutí. Také jste to nedělal když vám byly 2, 3 nebo 4 roky. Nebo 5. Lukovi je 9 a nikdy by se mu nelíbilo, kdyby se proces jeho stárnutí zastavil. Cože? Má mi být navždy 9 let? /smích/

Takže. Vy vlastně nechcete zastavit pohyb časem. Ale víme, že byste chtěli přestat vnímat to tak destruktivně. A ten úpadek, ani tomu nechceme říkat proces, protože abyste dosáhli jistější pozice, musíte se dostat k pramenu a načerpat z něj. A tak, je to o souladu. Je to o souladu a obnovování zdrojů ze Zdroje. Většina lidí…Ach můžeme vám to vysvětlit jednoduše. Tolik vás milujeme, ale většina z vás obzvláště skupiny jako jste vy, učitelé z jádra své bytosti, léčitelé, motivátoři. Tolik toužíte, abyste byli hodnotní pro druhé. A v této touze být hodnotní pro druhé se tak trošku nacházíte v postoji, že jim spíš sloužíte. A myslíme to tak, že se snažíte to vylepšit pro ně. Pro ně, pro ně. A v těchto pokusech dělat věci pro druhé, protože není váš byznys dělat věci pro druhé.

Každý má možnost spojit se se svým proudem energie a často se proto stává, že jak se snažíte zamést cestičku nejmenšího odporu druhým, blokujete tu svou vlastní. A je to vyčerpání zdrojové energie, které způsobuje vaši únavu a ve smyslu jak se tohle děje také způsobuje odpor a odpor zpomaluje chod věcí. A znáte to z fyziky této časoprostorové reality. Že když chcete něco zpomalit, tak tam umístíte bariéru. Nebo nějakou zábranu. A samozřejmě ty zábrany vám slouží pokud jsou správně použity.

Třeba ve smyslu elektrického obvodu. Nemohli byste ho třeba spojovat nebo ho správně využívat. Vlastně ani nevíte, jaký obrovský zdroj je elektřina ve skutečnosti. Ale znáte způsoby, jak s ním zacházet tak, aby se nespálil celý elektrický obvod. A tak, je to opravdu o pochopení této energie, která k vám proudí. A zacházet s ní tak, abyste jí nežádali víc než jí umožníte. A to se děje většině lidí. Život funguje tak, jak jste věděli že bude.

A rozdělovat to na proces o 3 krocích je to trošku jednoduché, s ohledem na to, že jste věčné bytosti neustále se vyvíjející. Ale je dobrý pro pochopení tohoto vztahu ohledně vaší vnitřní energie. První krok je: kontrast způsobuje, že identifikujete něco co chcete. Je to žádání a je to první krok. A Zdroj v sobě drží vibrační frekvenci toho o co jste požádali. Ale vy musíte najít způsob jak to umožnit ve své zkušenosti. A proto je pro vás důležité pochopení vibrace a emoce a pochopení toho, že jak se cítíte, je tak důležité.

A že leží v srdci vaší otázky, kterou jste nám položil. Většina z vás totiž, protože zažíváte co nechcete, vystřelujete rakety toho co chcete. A jak je vystřelujete, tak žádáte, žádáte, žádáte. A Zdroj, vnitřní bytost – vaše nefyzická část se vždy a pokaždé ihned stává novým pozměňovacím návrhem, který jste navrhli prostřednictvím své touhy. Zdroj se jím stává a pak vás k němu volá. A když za ním nejdete, dostává se tam odpor. Žít život a žádat o víc a nevzít si to je důvod proč dochází k tomu úpadku.

Čtěte také:  Vybíráme si své rodiče?

A je to jen proto, že nejdete s proudem toho kým opravdu jste. Je to stejné, jako když vám život říká: Život má být zábava! A Zdroj to ví a souhlasí s tím. Jenže vy byste řekli: Ale co ty hladové děti? Jenže, i když existují hladové děti, tak vaše pozornost směrem k nim způsobuje protichůdnou reakci vašemu záměru a proti tomu jak to chápe Zdroj. Je to jako říct: Opravdu chci být hodně bohatý, ale vlastně neznám nikoho kdo je. Takže vy sami odporujete své vlastní touze po finančním úspěchu tím, že pozorujete realitu kolem sebe a vkládáte tím napětí, vibrační napětí do své vibrační rovnice, což je opravdu náročné pro váš fyzický aparát.

Znáte dobře rozdíly mezi tím když máte lehké srdce nebo když máte těžké srdce. Znáte rozdíl mezi tím, být vzrušený a bezstarostný a svobodný. A mezi tím být, poražený a zdeprimovaný. Chápete rozdíly mezi dnem, kdy se vzbudíte s tím že jdete rybařit a dny kdy se budíte do práce. Jinými slovy: Nemusít to být takové, ale máte takové myšlenkové návyky a kvůli nim si vkládáte různé nadbytečné blokády do té rovnice. Často jen kvůli ospravedlnění toho, že čelíte realitě.

Nechcete být ti snílci. Nechcete být ti co nežijí v realitě, ti co nejsou realisté. A my vám říkáme: Nechceme abyste čelili realitě, chceme abyste ji tvořili. A existuje jisté množství čelení realitě, které je součástí procesu tvoření. Ale vy to děláte o tolik, o tolik moc víc než kolik je nutné! Mnohem mnohem více času trávíte pozorováním toho co je, a skoro vůbec žádný čas očekáváním toho co přijde. A v tomhle procesu, který považujete za normální, vkládáte nepotřebný odpor do vaší rovnice a pak akceptujete a cítíte to jako nevyhnutelný a přirozený rozpad.

A my vám říkáme: Není nevyhnutelný a není přirozený. Ale je normální pro lidi, protože většina z vás zapomněla, kdo doopravdy jsou a jakým způsobem proudí energie. A nejvíc ze všeho jste zapomněli, že je vaše právo cítit dobře. A že nejste dost ostražití v udržování toho pocitu, cítit se dobře. Takže, jste zvyklí bavit se o tématech, která jsou na pořadu dne, i když jsou pro vás nepříjemná. Místo toho, abyste se bavili o takových, která jsou. Budete sledovat nechtěné věci, i když jsou nepříjemné jen protože jsou realita.

Protože o tom mluví všichni. I když vám to váš vlastní navigační systém říká, tak stejně chcete vědět, jak být zdravý a šťastný ve svém fyzickém těle a vaše vedení vám to ukazuje. Jenže vy přeprogamováváte své vlastní vedení, a všechno tohle přepisujete jinými věcmi. Jako třeba tím co od vás druzí chtějí. A začíná to brzy, že ano? Začíná to dobrými úmysly rodičů, oni mají celou vaši pozornost. A tak často se stává, že se odevzdáte jejich perspektivě o tom, co byste měli či neměli. Místo toho, abyste poslouchali své vlastní vedení.

Ach, ale vy jste Zdrojová energie a přišli jste do fyzického těla s úžasným záměrem. A prosévali jste a třídili a vystřelovali rakety touhy a stali jste se vibrační realitou, kterou když umožníte, tak obdržíte inspiraci, která rozhýbe vibraci až k její úplné manifestaci. A může se to týkat čehokoliv co vůbec chcete. Cokoliv co chcete. A vy to chápete ten koncept, že ano? Jinými slovy: Dává vám to smysl, že ano, že ano, že ano? Že ano, že ano, že ano? ŽE ANO?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Síla emocí

Nedává vám to celé smysl? Věříte že jste tvůrce své vlastní reality? Akceptujete, že jste rozšířením Zdrojové energie? Víte, že tohle je vibrační vesmír? A víte, že vaše emoce vám říkají jaké vaše vibrace jsou? A víte, že negativní emoce vás zpomaluje. Negativní emoce vás zpomaluje. Tohle je odpověď na vaši otázku. Co je důvodem procesu stárnutí? Negativní emoce. Její vytrvalost. Ochota nechat ji přetrvat. Její tolerování, její normálnost. Připravenost je přijmout. Ochota přijímat nechtěné věci. To je ten důvod. To je důvod vyprchávání prosperity. To je důvod vyprchání zdraví.

Důvod vyprchání vitality a je to dobré vědět. Že ano? Tak co s tím uděláme? Co? Sklidníme se! Uklidníme se. Nic za to nestojí, přestaňme dělat takové velké věci z věcí, které jsou úplně jedno. Přestaňte strkat nos do věcí druhých, dívejte se na ty své. Nechtějte být cestou nejmenšího odporu pro všechny ostatní. Buďte tou svou! Což znamená jediné: Najděte si myšlenky, které ve vás vyvolávají nejlepší pocity. A dívejte se jak začnete překládat tohle vědění Zdroje, toto vědění, které ví vše co chcete a jak si stojíte ve vztahu k tomu všemu co chcete, a které vám dává neustálou zpětnou vazbu. Jen se musíte dostat do jeho blízkosti. Abyste obdrželi tu pravou inspiraci. Nemá to být žádná dřina. Nemá to být dřina.

Vy jste to už pochopil, že ano? Ano. Vy jste to zachytil. My jsme vám to dali. Dali jsme vám to a otázka zní: Zachytil jste to od nás? Dali jsme vám to. Zachytil jste to? Slyšel jste co máte dělat? Máte se jen snažit cítit lépe. To znamená, začít s věcmi, u kterých je lehké se cítit dobře. Nezačínejte s těžkými. Znáte toho chlapa, co z něj šílíte? Nezačínejte s ním. Nezačínejte s ním. Protože tohle nedopadne dobře.

Začněte s jednoduchými věcmi. Začněte s jemnými věcmi. A buďte nekonkrétní. Až začnete opět dýchat a cítit a smát se. Choďte víc ven, buďte víc hraví, pijte více vody. Hýbejte víc svým tělem. Dělejte věci, ze kterých máte dobrý pocit. Začněte plout a proplouvat. Travte více času s ostatními, bavte se. Smějte se, pijte víc!

/smích/

Hledejte věci, které jsou příjemné. Buďte více hraví. Buďte méně vystresovaní. Nepracujte tak tvrdě. Nepracujte tak tvrdě, přestaňte dokazovat cokoliv druhým. Oni vás stejně nepochopí. Vůbec se o vás nezajímají tak jak si myslíte. Nemají z vás tolik kolik si myslíte že mají. Už se neobhajujte. Buďte tím kdo jste. Prostě žijte šťastně až na věky.

A až vás někdo bude prudit nebo se vyptávát: Co děláš? Řekněte: No, to není tvůj byznys. A když se zeptají: Už máš hotovou práci? Řekněte: Čas ukáže. A když řeknou: No nevypadá to, že bys dělal to co chci abys dělal. Řekněte: Tak to asi budeš muset změnit perspektivu. Protože to co si o mně myslíš, vůbec není můj byznys, ale tvůj. Ten je tvůj, ne můj. Rozhodl jsem se, že budu žít šťastně až na věky od této chvíle.

Ne později! Šťastně až navěky zní, jako by to mělo začít až pak. Ale ono to začíná teď, už teď, teď, teď. No bude to chvíli trvat, teď, teď, teď. Ano, ano.

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkuji!

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

2 komentáře

  1. Proč Abraham neodpověděl na danou otázku? 😀 Autos měl spíš na mysli, jak si udržet fyzické tělo v nějaké kondici.

    • Ale odpověděl Ivett :-)Přečti si to víckrát dokud to nepochopíš.Když chceš být v kondici a dobrém zdraví nesmíš mít ODPOR ,kterým si znemožnuješ aby tvým tělem proudila energije zdroje,tak jak je potřeba k dokonalému fungováni a obnově těla.A pak PŘESVĚDČENÍ ,že musíme s posunem času i stárnout ve smyslu,, rozpadat se,,Prostě máme být štastní a cítit se co nejlépa.Nemít myšlenky u kterých se cítíme blbě.Ale být důslední v tom,P aby jsme mysleli v souladu se ZDROJEM.Podle pocitu poznáš jestli jsi v souladu nebo ne.Dobrý pocit ,,soulad,,špatný pocit ,nesoulad,,Nesoulad = problém pro tělo =časem nemoc,disfunkce,stárnutí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *