Jak zastavit prokrastinaci?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Zdravím, Abrahame, připadá mi, jako bych s vámi mluvila už milionkrát ze svého Vortexu. A sedět tady je prostě skvělé. A … protože můj život většinou jde absolutně úžasně, opravdu si začínám užívat kontrast a to je skvělé. Ale chci se vás zeptat … to, co dělám a v čem jsem opravdu výborná, je prokrastinace. A dělám to opravdu dobře a vypadá to, že když se na něco zaměřím a dělám to, co říkáš – zaměřuji se na to, proč něco chci, a slaďuji se s tím pocitem – tak když to dokončím, i všechna ta cvičení, tak fakt nemám náladu začít s jakoukoli další činností.

Abraham: Tak my vám teď dáme opravdu silné prohlášení a chceme, abyste si na to pokaždé vzpomněla.

Host: Dobře.

Abraham: Prokrastinace je vedlejší produkt toho, když nejste ve Vortexu.

Host: Dobře…

Abraham: Prokrastinace je to, jak se cítíte, když se snažíte (usilovně) vyplnit svou vibrační síť…

Host: Dobře…

Abraham: …a když prostě nedokážete vzdorovat proudu. Prokrastinace je opakem pocitu inspirace. A tak, když máte chuť prokrastinovat – prokrastinujte!  Nesnažte se to přemoci silou, netlačte na pilu, protože ten proud stejně nepřetlačíte. Jděte dělat něco zábavného.

Host: Vážně?

Abraham: Lidi s tím mají problém… Jaká je vaše volba? Jinými slovy – přemýšlejte o tom, co to znamená. Takže, pokud si vkládáte věci do Vortexu, což děláte, a teď – mentálně jste si vydláždila cestu, než jste šla včera večer spát, a zaměřovala jste se na časový úsek, vstala jste, trochu jste meditovala a soustavně oceňovala a zaměřovala se na pozitivní stránky a jste úplně naladěná… a teď se začínají hýbat jemné energie…

A když tohle provádíte poměrně důsledně, dokonce hned první den, co to děláte, se dostaví pocity související s tím, že něco děláte. Ale vy říkáte: ó, já se cítím všemožně inspirována, abych něco dělala, ale nepřichází mi žádná inspirace dělat věci, které dělat nechci. A my říkáme: to je proto, že ty věci, které nechcete dělat, jsou mimo Vortex, a vy žádáte o něco, co nikdy nepřijde. Musíte přijít na to, proč chcete to, co chcete.

Nejlepší příklad, jaký k tomu máme, byl, když Jerry dorážel na Esther, protože nezamluvila letenky, před pár lety. A ona se prostě nemohla přinutit to udělat. Nemohla se přinutit to udělat. Protože pro ni to vždycky byla otrava. Trvalo to vždycky déle, než podle jejího názoru bylo lidsky rozumné. A nikdy jí nenabídli sedadla, která chtěla. Jinými slovy, z jejího pohledu obvykle nešlo o příjemnou záležitost. A tak každý den Jerry říkal: Budou stát tím víc, čím déle budeš čekat.

Čtěte také:  Manželovy problémy s alkoholem

A každý den Esther říkala: já vím, mám to na seznamu úkolů. A on každý den říkal: mělas to na seznamu včera i předevčírem i ten den předtím… A Esther říkala: já vím, já vím, já vím… ale prostě se nemohla přinutit to udělat. A pak jednou večer se uložila do postele a najednou pocítila nutkání ty hovory vyřídit. Byl to velmi silný pocit. Vstala, zavolala do letecké společnosti, se kterou vždycky létá a … zvedla to velmi pohotová vesele znějící osoba a Esther řekla: mám deset míst, kam si chci objednat letenky, máte čas?

A ona řekla: jsem celá vaše. A pustily se do toho a u každého jednotlivého místa to děvče řeklo: nemůžu tomu uvěřit, před pěti minutami tam tahle sedadla nebyla, nemůžu tomu uvěřit, před pěti minutami tam tahle sedadla nebyla, nemůžu tomu uvěřit, před pěti minutami tam tahle sedadla nebyla… A Esther úplně snadno objednala deset letenek, a když letěli, každý let se uskutečnil, žádný let nebyl zrušen, žádný let se neopozdil… Jinými slovy – tehdy jsme nepoužívali termín vyplňování vibrační sítě, ale prokrastinace je prostě to, že jste se snažili něco udělat dřív, než došlo ke sladění energií.

O tomhle je ten pocit. Snažíte se aktivně něco posunout vpřed, místo abyste tím pohnuli pomocí hnací síly souladu. Tohle to vždycky znamená. A my vám slibujeme, že jakmile si s tím jednou začnete hrát způsobem, o kterém tu mluvíme, ta hybná síla vás ponese a vy zjistíte, že si nepotřebujete psát seznam věcí, abyste se přinutili to udělat.

Znáte tyhle seznamy – věci, které chci udělat, věci, které potřebuji udělat, věci, které musím udělat, nebo mě manžel zabije, pokud je neudělám… všechny tyhle seznamy. Budete mít jen jeden seznam, a to je Vortex.  A vy dokonce ani nebudete mít pocit, že si potřebujete dělat seznamy, protože ten seznam se vám objeví v dokonalém načasování a dokonalém pořadí a v dokonalé harmonii s dalšími spolupracujícími složkami vašeho vesmíru.

Host: Páni. Takže, co slyším, je, že je to pro mě v pořádku tam prostě jen tak sedět a čekat, až přijde inspirace k akci…

Abraham: Co slyšíte, je, že nemáte jinou volbu. Můžete se odhodlat k akci a můžete se přinutit to udělat, ale výsledek vás nebude těšit, a proto prokrastinujete. Hrajete tuhle hru už dlouho. Není to žádná zábava. Můžete se donutit to udělat, ale všechno, co tím docílíte, je jen prohloubení pocitu tuctového života tím, že se nutíte dělat věci, které dělat nechcete. Co chcete, je najít důvod, že to chcete udělat, anebo to nedělejte.

Čtěte také:  Ještě více o Vortexu - video s Esther

Host: Dobře.

Abraham: Jsou to tvrdá slova a zaměstnavatelé po celé vaší zemi budou smutní, když se v úterý neukážete v práci…

Host: Ano, mám radost, když to slyším…

Abraham: „Nešla jsem, nechtělo se mi (?)“- a jděte… Ale v našem poselství je ještě něco dalšího: získejte pocit, že chcete jít, a pak jděte. Objevte tu pravou sílu svého zaměstnání, tu pravou sílu svého povolání, tu pravou sílu svého jasného myšlení, tu pravou sílu Vesmíru. Získejte spolupráci Vesmíru tím, že nejprve zapracujete na energiích. Nechtějte podnikat nějaké kroky, abyste tomu pomohli, můžete zverbovat celý svět, ale sílu svého proudu nepřetlačíte.

Překlad: Verah72 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *